Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:
Gavrilovic nista nije promenio osim sto je malo prosirio roster. Da ne znam da nema Tomica ne bih ni primetio da nije tu. Igra i uopste timska sinergija ne lici ni na sta.


Ne ide to baš preko noći, ali slažem se da nema ni malih naznaka da ce igra biti drugačija.

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

Prodaje nam Miloje pika ko kadetima...Filip svaki prvi pas nakon prevođenja daje pod blokom jer je tako u mogućnosti.

Lorenza voditi već sutra u kurve da mu uzburkamo krv...žali Bože te mačkaste konstrukcije kad je tunjav za sve pare.

Kuz će doći na svoje...u to ne sumnjam.

Beronu kada se porodica preseli ovde...dolaziće na tekme naduven sa kurjački krvavim beonjačama mladog oca.

 

Link to comment
Share on other sites

Sta ce Gavrilovic promijeniti? Nije on dosao sa strane, sve ideje koje je imao mogao je i ranije da predlozi. Nije valjda da zamisljate da je samo slusao i radio sta mj se kaze, bez ikakve inicijative. Mozda i jeste, ali je inda glupavo razmisljati sa takav kalibar moze biti kalibar za prvog trenera.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:


Ne ide to baš preko noći, ali slažem se da nema ni malih naznaka da ce igra biti drugačija.

 

Znao sam da ce neko da napise to 😂

Pazi opet se deli na pola minutaza plejevima, ne pokusava se na kecu sa Djenkom, Bili ne prenosi loptu, opet smo rupe u odbrani pika. Nema cak ni naznake bilo kakve promene osim sireg rostera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

 

Znao sam da ce neko da napise to 😂

Pazi opet se deli na pola minutaza plejevima, ne pokusava se na kecu sa Djenkom, Bili ne prenosi loptu, opet smo rupe u odbrani pika. Nema cak ni naznake bilo kakve promene osim sireg rostera.

 

pa znam da je topla voda, ali stvarno potrebno im je bar nekih 10 dana da se uhodaju zajedno, medjutim kao sto kazes nema naznaka da ce se ista menjati jer sve je po automatizmu kod rotacija.

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto je LB point first plej i to su nasi trebali znati ako su radili bilo kakav skauting osim ima dobar hendling i igrao je za sampiona NBA lige u garbage time-u. Jako mu je los pregled igre i u ovakvom sistemu gde postoje 2 akcije ukupno, prinudjen je da solira i to radi poprilicno nonsalantno. Nije on los, ali nije za ovakav tim i ovakav sistem u kome se jos ne zna ko sta radi.

Link to comment
Share on other sites

ja sam ocekivao bar da ima nesto drugacije ideje oko rotacije
kao i da vidim 1-2 akcije sa treninga
za sad mrka kapa...nastavio tacno gde je tomic stao
Gori je od Tomića. Više puta na istu foru nas izrade, bez ikakve reakcije. Ne sme ni da podvikne. Sve izmene šablonske.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, red_white said:

Lorenco 13 minuta u igti +/-   - 9, Covic za 9 minuta +/-   +9.

Zbirno imaju 2 asistencije. 

 

Junior sve nule u kolonama,eto koliko on ucestvuje u igri. Moras da naucis da gledas statistiku kao i stanje na terenu .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Problem je sto je LB point first plej i to su nasi trebali znati ako su radili bilo kakav skauting osim ima dobar hendling i igrao je za sampiona NBA lige u garbage time-u. Jako mu je los pregled igre i u ovakvom sistemu gde postoje 2 akcije ukupno, prinudjen je da solira i to radi poprilicno nonsalantno. Nije on los, ali nije za ovakav tim i ovakav sistem u kome se jos ne zna ko sta radi.

Sve suprptno mislim. Lorenzo je pass first play a ne point. Njega jebe što nema šuta pa mu se svi odmiču i tako zatvaraju prostor i za njegov prodor i za neku akciju. Pride se saigrači loše kreću i ne prolazi većina akcija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...