Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

10 minutes ago, Tony said:

Imamo najgori par plejeva u Evropi, sa sve eurokupom i ligom sampiona!!!

 

a tek od bekova sto dobijamo poena... jedino dobri nesto ubada i igra. djenka u teskom kanalu kao onda kad ni bacanja nije mogao da ubode. lazic ne postoji. bili ne igra. 

sta radi lorenco brate... 

u sustini mi se toliko raspadamo vec duze vreme da je sreca da imamo ogroman defanzivni potencijal pa se nekako vadimo. 

mi nemamo nijednog raspolozenog igraca spolja od pocetka sezone. evo vec 7 tekma, a niko nije u formi. da nema stratosa i dobrica kriminal totalni.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zo jeste napravio 4-5 greški od kada se vratio na parket ali i on je čovek. Izašao je na +7 a ušao na -8. Ne može ni on konstantno da juri rezultat, posebno što su i saigrači pali psihički i ne igraju na nivou prvog poluvremena i polovine 3/4. Nema kretnji u napadu uopšte.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, ИEsA IlIC said:

 

a tek od bekova sto dobijamo poena... jedino dobri nesto ubada i igra. djenka u teskom kanalu kao onda kad ni bacanja nije mogao da ubode. lazic ne postoji. bili ne igra. 

sta radi lorenco brate... 

u sustini mi se toliko raspadamo vec duze vreme da je sreca da imamo ogroman defanzivni potencijal pa se nekako vadimo. 

mi nemamo nijednog raspolozenog igraca spolja od pocetka sezone. evo vec 7 tekma, a niko nije u formi. da nema stratosa i dobrica kriminal totalni.

 

Jeste, ali nema ni ko da razigra te igrace... Mi od pocetka sezone nemamo igraca koji dobro igra, ajde osim Gista da kazes.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

 

a tek od bekova sto dobijamo poena... jedino dobri nesto ubada i igra. djenka u teskom kanalu kao onda kad ni bacanja nije mogao da ubode. lazic ne postoji. bili ne igra. 

sta radi lorenco brate... 

u sustini mi se toliko raspadamo vec duze vreme da je sreca da imamo ogroman defanzivni potencijal pa se nekako vadimo. 

mi nemamo nijednog raspolozenog igraca spolja od pocetka sezone. evo vec 7 tekma, a niko nije u formi. da nema stratosa i dobrica kriminal totalni.

 

Zaista misliš da Beron i Dženkins neće isporučivati ništa? I Davidovac će igrati svoje. Problematična je organizacija jer ova dva lika ništa ne igraju. Prvi jer ne zna gde se nalazi i koju ligu igra, dok drugi prosto ne može jer nije profesionalni košarkaš 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Zo jeste napravio 4-5 greški od kada se vratio na parket ali i on je čovek. Izašao je na +7 a ušao na -8. Ne može ni on konstantno da juri rezultat, posebno što su i saigrači pali psihički i ne igraju na nivou prvog poluvremena i polovine 3/4. Nema kretnji u napadu uopšte.

 

Zo bas nista ne igra poslednje 3 tekme...Jos ova minijatura na kraju gde ne moze da da pas na 2 metra...

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ni gledao večeras utakmicu da je ostao Tomić. Više ne gledam dok je tu Filip. Ne treba mi to u životu...

 

Već posle Primorske sam napisao da treba najuriti Braune i Oja, uz naravno Filipa koji je kancer tima. Lazić takođe ne služi ničemu. Trener, plej i centar - pa da nešto pokušamo... Uslov svih uslova da se Filip odstrani iz ekipe...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tony said:

Jeste, ali nema ni ko da razigra te igrace... Mi od pocetka sezone nemamo igraca koji dobro igra, ajde osim Gista da kazes.

 

nije bas da je tako, djenka vec par tekmi promasuje potpuno otvorene suteve, lazic isto, jos nema bilija...

ma najtanji smo na kecu i tu su svi problemi. vepar i lorenzo ukupan index 0. 

a koja je fora da kuz udje u igru i ne vraca se uopste posle? 

stratos je trebao biti na parketu u zavrsnici. barsa prejaka, verovatno najjaci tim u el. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Kako bese ide ona stvar od srpske maike... Sećaš li se bedni gnome moi, skinuse ti loptu sa ramenaaaaa, još se tvoja igra raspadaaaa i inicijator je preokretaaa, sećaš li se toga gnome moooj.

 

i svakog leta/serija poraza/promena trenera:

Večiti strah i moje ludilo, da l odlaziš, il ipak ostaješ?

Edited by Reginald Cousins
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...