Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Uzasna utakmica.Sva sreca pa je Makabi los pa smo nekako i dogurali do suta za pobedu.Steta.Al opet i da smo pobedili ukus je isti.Los i to jako.

 

Tomicu politrone jedan.Imamo tim ali nemamo trenera koji ce da isprati ovaj tim.

Edited by Milan33
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

Pored ovakvog hrkljusa od kosarke koji smo igrali veceras, najgore sto nam se moglo desiti jeste da izgubimo posle produzetka a da smo prakticno imali sut za pobedu... 

 

Mislim da ce mi zauvek ostati urezana u secanju petroka sa prakticno bez i jednog krilnog centra i centra - Covic, Jenkins, Beron, Dobric, Davidovac. 

 

To je sad u modi small ball, petorke bez kasicnih pozicija i tako to :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Ovo je dozvoljeno napisati a meni ban kada napisem Evropa malim slovom? 🤣

Druze lik napisao za americku reprezentaciju da su narkomani, dobio ban nedelju dana. A ovde se ljudi nazivaju pickama i jebavaju im se majke i nikom nista. Naravno da treba kritikovati, ali ovakvo vredjanje da se tolerise je neozbiljno. Dakle kada bi se ljudi kaznjavali sa sopstveno nevaspitanje u roku od 3 dana vise se niko ne bi usudio da pise na tako ruzan nacin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kriminalni smo bili, svi sem dr i djenke. sve dok nije usao vepar koji je preokrenuo tekmu i sve do promasene trojke tragicara bilija. jbg, mogli smo ukrasti pobedu na vrucem gostovanju i uzeti bitnu pobedu na strani.

i pored svega bili nas je kostao pobede, ne samo zbog suta za pobedu, vec je promasio i pre toga gomilu otvorenih suteva. 

ja kontam sta nama fali, to je sto vise domaci igraci da igraju. dd i dobric moraju imati minutazu, isto vazi i za borisu. 

jel derik sve blizi slibovanju? sta je gistom? lorenzo je bio uzasan, sve sto je pipnuo je sjebao.

djenka pokidao odbranu, kao i uvek. 

ja sam za to da se ova mrtva macka slibuje i da borisa dobije minutazu! bukvalno nam ne treba uopste, mo i borisa + stratos ponekad dovoljno. 

branko je apsolutni non factor na terenu. mora bolje i cistiju odbranu da igra.

djenka i gist su odlican apgrejd, ali lorenzo je sve sumnjiviji. derik kao da je drogiran ili ga mrzi da zivi.

 

ugazicemo ih u bg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SunZero said:

 

 

potpuno rasulo u ekipi, ne zna se ko je ko, 3 glavna pojacanja klupirana, igra totalna kakofonija, mislim da se Tomic potpuno izgubio a mrvice nije bacao

Cista istina, ovde se ne zna ni ko pije ni ko placa, prosto je fascinantno da smo uopste bili u igri i u Atini i ovde. Tomic je Dobrica zaboravio u prvom, po ko zna koji put mu je vadio guzicu posle. Nisu ni Primorska, ni Buducnost slucajnost, mnogo stvari smrdi u nasoj igri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nije proslo ni mesec dana a majmuncina tomic je totalno pogubio konce, nema igre, nema nicega, silji patku na gistu, brown-ima a jebe nas u zdrav mozak sa retardiranim govnarom.. ako se po jutru dan poznaje, bice ovo krompir sezona.. mars iz zvezde  tomicu i povedi svog malog retarda miljenika sa sobom!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...