Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 minute ago, Ridji said:

Gore po nas nije moglo, em ćemo da izgubimo utakmicu em će da ispadne da nas je ovaj nesposobni vratio

Nece da ispadne nego je tako. Naravno ne sam ali itekako je uticao na to. Ostavio je Berona samog na sutu za 3 poena. Sta vise ocekujes od pleja u zadnjem napadu na neresenom rezultatu? Tim promasajem smo se psiholoski raspali, sasvim ocekivano.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pored ovakvog hrkljusa od kosarke koji smo igrali veceras, najgore sto nam se moglo desiti jeste da izgubimo posle produzetka a da smo prakticno imali sut za pobedu... 

 

Mislim da ce mi zauvek ostati urezana u secanju petroka sa prakticno bez i jednog krilnog centra i centra - Covic, Jenkins, Beron, Dobric, Davidovac. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Uzasno los osecaj za izmenu ima Tomic, uzasno.

Covic je imao svoju "basket rollu" u kojoj smo se bolje snasli i cim je krenuo da brljavi, trebalo je da izadje. 

Ne, on kao da je jedva cekao da "kaze" - Vidite da sam u pravu.

 

Ako nesto ne podnosim, to su pizde

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Imao je Tomic ovakvim blamaova i u evrokupu, sa cudnim odlukama i jezivim petorkama. Ma koliko su neki igraci doprineli ovakvom porazu, najvise Beron i Odzo, Tomic je najveci krivac za poraz.

 

Ono sto mene brine kod njega je sto su mu bagovi na nivou devojcice koja kosarku nije gledala nikada ni na televiziji. Bukvalno amatersko vodjenje utakmice. I kazem, nije mu prvi put.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...