Jump to content

Poslednji film koji ste gledali


Drug Crni

Recommended Posts

Joj koji me djavo tera da odgledam Black Widow. Ova Skarlet Johanson se izgleda zamerila zestoko nekome u produkciji cim su joj spakovali ovakav scenario. Ja sam kao klinac obozavao stripove, citao sam sve i svasta, pa mi je ostala ta "ljubav" prema super herojima. Imao je marvel i nekih solidnih filmova  na ovu tematiku, generalno sam pogledao skoro sve ove filmove, ali ovaj je najgori. Ne znma sta je bila ideja, napravili su film za sprdnju, bukvalno za uzrast 10g i nize. Neki usiljeni smisao za humor, besmisleni dijalozi, zestok fejl, ne preporucujem nikome da gubi vreme na ovo. Jos sam na vreme bio upozoren i ja opet ajde da gledam..

Link to comment
Share on other sites

16446682625264.jpg

 

Death on the Nile" (2022)

 

Novi Herkul Poaro nije loš kao što sam se pribojavao. Slučaj je odrađen ok, bilo je interesantno odgledati iako se moglo naslutiti ko je krivac. Ono što je različito je da je ovaj Herkul bezobrazniji. Ima određenu dozu bezobrazluka i drskosti koju je stari Herkul retko kad ispoljavao, možda u jednom od 10 filmova. Sa druge strane ovaj izgleda dosta pomodnije što se nekim neće svideti ali posle 20 minuta sam se nekako privikao na ovaj novi izgled. Videćemo da li će ovaj serijal dobiti novi život ili je samo ovaj slučaj odrađen jer je ovo verovatno i najpoznatiji roman Agate Kristi. Oni koji vole krimi filmove i oni koji su voleli starog Herkula Poaroa imaju ovde šta da vide ostali mogu slobodno da ga zaobiđu.

 

Spider-Man-No-Way-Home-Swings-Onto-Digit

 

Spider-Man No Way Home (2021)

 

Prvo da kažem da je meni Spider Man najtanji od svih huper heroja. Nekako mi je najnerealniji među nerealnima. Na početku filma sam imao osećaj kao da sam počeo da gledam neku seriju od 5. epizode ali ok brzo se pohvata radnja i odnosi među likovima. Film ima brz tempo, akcija je ok, ne mogu mnogo da pljujem ni samu radnju, osim što mi je falio deo filma gde bi Spider-Man imao malo i detektivskih aktivnosti. Ovde odma iz uvoda idemo u finalni okršaj. Realno ovo će se svideti samo ljubiteljima franšize, ostali mogu komotno da preskoče.

 

MV5BZjU0Yzk2MzEtMjAzYy00MzY0LTg2YmItM2Rk

 

Jojo Rabbit (2019)

 

Ovaj film sam smatrao dečijim i nikad mi na pamet nije palo da ga odgledam. Onda sam bio potpuno iznenađen gledajući Džejmsa Holanda koji je nahvalio film. Dakle film nije istorijski potkovan jer se radi o komediji, čak bih rekao mini parodiji. Međutim film fantastično opisuje kako ljudi u totalitarnim režimima zastranjuju do te mere da sve može da im se "proda" kao istina. Odlično je dočaran i haos kraja rata u Nemačkoj, uspeli su da pogode haos propadanja gde sve što ne valja uredno funkcioniše do kraja. I sve to su uspeli, kao što rekoh, u jednoj komediji što filmu diže ocenu iako nije istorijski precizan. Film podseća na "Smrt Staljina" ima taj filing ali mislim da je ipak bliži parodiji nego crnoj komediji, uglavnom negde je između ta dva žanra zaglavio 🙂

 

Preporuka svima, zaista lep film za gledanja, brz tempo, tako da zaista proleti vreme.

 

Edited by Klotzen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Drug Crni said:

Nakon odgledanog "Ubistva u Orijent Ekspresu",meni se zelja nije ni javila..

 

Upravo ga odgledah. Misilm da je taj film dosta lošiji od "Nila". Poaro je manje više isti ali je slučaj dosta smoran pogotovo kraj. Radnja je isuviše zapetljana pokušavajući da naprave spektakl samo su napravili skroz nerealnu priču. Ono što mi se čini da je zajedničko za oba filma je da režija obožava ovaj period istorije i prikaz života bogataša u to vreme. Kostimi su odlični, dosta pažnje je posvećeno tome. YU se pominje jer se voz zaglavljuje negde kod nas (planina kod Vinkovaca 🙂 )

 

Ja nisam ni čuo za ovaj film pa sam pišući o "Nilu" pisao "novi Poaro". Ocena prelazna ali nisam siguran za preporuku, možda samo die hard fanovi Agate Kristi čisto da i ovaj film imaju u kolekciji odgledanih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sadašnja verzija "Smrt na Nilu", ne može da se poredi sa onom iz 1978. sa Piterom Justinovom. Kvalitetniji glumci/ubedljiviji likovi, iznijansirana priča, slojevitiji zaplet i rasplet radnje, jači emotivni naboj, dinamika koja konstantno drži pažnju... Ova nova je samo produkcijski napucanija, lepši su kadrovi, fotografija, CGI, kostimografija... ali kad se zagrebe ispod glamurozne površine, ostane prilično praznjikav sadržaj. Ne mogu da se otmem utisku da je cela priča prilično uprošćena kako bi se ugodilo ukusu američke publike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ferris Bueller's Day Off (1986) 

 

Nastavljam svoj niz odgledanih filmova iz opusa John Hughes-a. Hughes još jednom potpisuje scenario i režiju, a u glavnim ulogama vidimo poznata imena: Matthew Broderick (kog uvek mešam sa Jon Cryer-om, on se pojavljuje u filmu Pretty in pink) i Alan Ruck. U sporednim ulogama su takođe lica koja zvuče poznato - Jennifer Grey (Dirty dancing) je Ferris-ova sestra, dok Charlie Sheen (Two and a half men) ima malu ali zapaženu ulogu mladog narkomana u policijskoj stanici. Fun fact: Charlie se za ulogu pripremio tako što nije spavao 48h, kako bi njegov izgled (podočnjaci, ispijenost) bio autentičan.

 

Ovaj film je sigurno najviše komedija od svih koje sam do sada odgledala. Ne sećam se kad sam se poslednji put ovako ismejala. 😄 

 

 

U pitanju je klasičan coming of age film i mislim da je mnogo više o Cameronu nego Ferrisu. Ferris je bezbrižan tinejdžer koji eskivira školu kad god može, uvlačeći u svoje avanture najboljeg druga Camerona i devojku Sloane. Ferrisa svi obožavaju - roditelji, sugrađani, svi učenici u školi izuzev sestre i direktora koji jedini mogu "prozreti" njegovu masku finog momka. Sestra je ljuta što se Ferris uvek izvuče sa svojim manipulacijama (a ona ne), dok je direktor potrošio 4 godine karijere kako bi stao u kraj Ferrisovom "kvarenju školske omladine". Njih dvoje, svako na svoj način, pokušavaju da dokažu da on zapravo nije bolestan te da je tog dana pobegao iz škole.

 

Uprkos nekoj vrsti manipulacije ljudi oko sebe, Ferris uspeva da im pomogne: Cameron konačno izlazi iz "ljušture" depresivnog dečaka čije je stanje posledica nezdrave kućne atmosfere. Cameronu je potreban neko poput Ferrisa, dovoljno bezbrižan i opušten da mu pomogne u borbi sa anksioznošću. Daleko najinspirativniji i najbolje napisan lik u filmu jeste Cameron. 

 

 

 

You’re not dying. You just can’t think of anything good to do!

 

 

Ferrisova sestra takođe dolazi do zaključka da treba da se manje bavi životom svog brata i netrpeljivošću prema njemu, a više sobom, što rezultira i nekom vrstom savezništva između njih dvoje. 

 

8.5/10

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DJORDJE said:

Poslednja sezona dobra kao i sve prethodne.

 

spacer.png

Pogrešna tema 😀 Ali, kad već pričamo o seriji, i u BB-u (jednoj od najboljih serija koje sam gledao) me je ovaj lik jako nervirao, pa mi nikad nije palo na pamet da pogledam seriju posvećenu njemu.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

Judas and the Black Messiah (2021) biografska/istorijska drama

Radnja filma je smestena pred kraj sezdesetih godina proslog veka i prati Freda Hamptona (odlicni Daniel Kaluuya),mladog aktivistu i predsednika ogranka Crnih pantera u Cikagu. Hampton osniva koaliciju Duginih boja u koju ukljucuje organizovane grupe razlicitih rasa ili etnickih grupa, kojima je zajednicko sto pripadaju potlacenom drustvenom sloju za kojeg osnovni principi i vrednosti americkog drustva ocito ne vaze. FBI vidi Hamptona i njegov aktivizam kao veliku pretnju,te njegov direktor J.E.Hoover (Martin Sheen) preko svojih agenata trazi nacin da spreci Hamptona da postane isuvise uticajan,a sve u cilju odrzanja belackog suprematistickog poretka. Za unistenje revolucije Crnih pantera FBI-ju je bio potreban covek iznutra. Federalci vrbuju Billa O' Neala (LaKeith Stanfield),sitnog kriminalca, koji nevoljno prihvata da se infiltrira u krug Hamptonovih najblizih saradnika...

Iako film nudi i jedan ljubavni odnos,moze se konstatovati kako je odnos ove dvojice aktivista najbitniji za pricu. Kada je lik kojeg igra Kaluuya u centru paznje,film se podize,a glumac svojom harizmom nadoknadjuje neke slabosti scenarija. Kad drzi svoje vatrene govore Hampton je pun samopouzdanja,ali ga privatno vidimo i stidljivog i ranjivog. Sa druge strane,lik Billa nije klasican negativac,ali u kontekstu price on ispada los. U njemu se stalno sukobljavaju potreba za slobodom i paranoja,a svo vreme se tesko nosi sa teskobom i sramotom. Ipak,utiska sam da su oba liga portretisana tek povrsno i bez dovoljnog udubljivanja,a to se posebno odnosi na Billa ciji lik nije dovoljno razvijen da bi nosio pricu. U scenariju nije posveceno dovoljno paznje zlokobnoj FBI-ajevoj zaveri,a ni odnos agenta Mitchella (J.Plemons) i O'Neala,iako zanimljiv,nije do kraja eksploatisan (npr. ne saznajemo kako je tacno Bill u agentu Mitchellu video svog mentora).

Iako se radi o istorijskoj drami, Judas and the Black Messiah,je dobar primer istorijske fikcije. Radnja filma jeste utemeljena na istorijskim dogadjajima i stvarnim licnostima,ali su scene i dijalozi verovatno izmisljeni. Organizacije jeste bila drustvena,ali su price vise licne. Glavna tema jeste politika,ali je toliko dobro utkana u pricu da nijednog trenutka nisam osetio da sam opterecen ideologijom. Film je vrlo dobra dramatizacija istorisjkih dogadjaja,snazna osuda rasne nepravde i pocast hrabrosti. Ipak, film nije uspeo da docara puni opseg Hamptonove politike,pa ni licnosti. Nekako posrce,nikako ne uspevajuci da postigne svoj puni potencijal.

Od mene: 7-7.5/10

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

share.jpg

 

Batman (2022)

 

Novi Batman nije loš što se tiče radnje. Slučaj je interesantan, taman toliko da vas održi da gledate do kraja. Ovaj maskirani nije baš najsretnije osmišljen no nemam neke zamerke na njegovu glumu. Pingvin nije loš a i glumac se potrudio da bude što uverljiviji no on je ovde sporedan lik pa da ne širim priču. U principu odgledao sam ga posle Spajdermena tako da sam živnuo jer je reč o boljem filmu. Što se tiče glume meni nije legao ni glavni glumac ni Catwoman. Kod CAtwomen je i maska nekako loše odrađena. Nezahavalan film za preporuku jer traje 3 sata a realno svakom od nas može i da se svidi i da se ne svidi. Preporučiću ga samo ljubiteljima Betmena i možda još ljubiteljima lošijeg trilera 🙂

 

The_Last_Rescue_poster.jpg

 

The Last Rescue (2015)

 

WW2 drama. Film prati nekoliko SAD vojnika koji se nađu iza neprijateljskih linija. Gledamo odnose među njima kao i obrte u njihovom statusu. Film je težak niskobudžetaš ali onaj tip niskobudžetaša gde se na sve strane vide propusti. Kardrovi loše isečeni, zatim scene borbe se iz aviona vide da nisu spontane i da ne nabrajam dalje. Priča je fiktivna i u principu nije problematična osim da su malo preterali sa obrtima. Glavni glumci nisu loši, mada ni ne briljiraju. Jedini za pohvalu je i jedini meni poznat glumac Brett Cullen. Baš sam se iznenadio kada sam ga navatao jer uglavnom što se tiče ww2 ne postoji film stariji od 3 godine a da makar nisam čuo za njega, sada mi je jasno zašto je ovaj ostao u zapećku. Ispodprosečan film, preporuka samo za one koji vole ww2 film.

 

Lebanonposter.jpg

 

Lebanon (2009)

 

Ratni film iz Izraela. Ono što ga izdiže u sam vrh ovog žanra je da se ceo film odvija u tenku. Zaista originalna ideja i iako se nekom čini da bi to moglo biti dosadno nije. Čak bih rekao da film ima ekstra brz tempo, događaji se smenjuju brzo tako da zadržava pažnju svo vreme. Dakle pratimo tenkovsku posadu tokom borbi u Libanu 1982. godine. Film obrađuje događaje kroz koje je prošao sam reditelj tako da nije ni čudo što je sa te strane besprekoran. Film se odvija i izvan tenka a taj deo filma gledamo kroz nišanske sprave tenka. Kada se kamera pomera čujemo hidrauliku tenka što se fantastično uklapa i ostavlja na nas utisak kao da smo i sami u tom tenku. Dramski deo je takođe odličan, odnosi između članova posade, komandanta jedinice koji dolazi u tenk s vremena na vreme su odlično urađeni. Preporuka za sve, pre svega za ljubitelje ratnog filma i drame.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Klotzen Zanimalo me je tvoje mišljenje o Betmenu i moram priznati da sam malko razočarana što ti se nije mnogo dopao. 😅 Btw baš oko Pingvina si mogao da raširiš priču jer je bitan lik iako je sporedan, a i Kolin Farel je stvarno pokidao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No Time To Die (2021) akcioni

Uzbudljiva akcija,atraktivne lokacije,lepe zene..what's there not to like u filmovima o najpoznatijem filmskom spijunu? :57:
Ne,stavrno,ja nekada organski nisam podnosio filmove iz najduze filmske fransize. Cesto su mi izgledali poput nekih parodija. Losih parodija da budem precizniji, sa sve grotesknim negativcima koji su me vise (lose) zasmejavali nego ledili krv u zilama.
Dobro,i ovi noviji Bondovi su zadrzali praksu da maltene svaki negativac mora imati neku fizicku manu,neki defekt. Ne znam zasto je to tako?

No,otkako je Daniel Craig preuzeo glavnu rolu,poceo sam rado da ih gledam. Ne zbog njega samog,vec cinjenice da su mi filmovi o tajnom agentu 007 postali kvalitetniji.. i u neku ruku ozbiljniji.. To je bas slucaj i sa "Nema vremena za umiranje" (zanimljiv izbor naslova filma), poslednjim sa pomenutim glumcem kao James Bondom. Ocekivao sam malo mracniji film,jer su prethodni bili u tom tonu (plus za njih),ali Cary Joji Fukunaga je (za kraj) ocito zeleo pokazati jednu topliju i mekaniju stranu Bondove licnosti. Uzged budi receno - film je prvobitno trebao rezirati oskarovac Deni Bojl,ali je odustao.

Takodje,ocekivao sam malo vise akcije i "akcije" u filmu. Ipak je ovo Bond..James Bond. No,necu reci da je i ovo bilo lose. Dobili smo film nabijen akcijom u trajanju od cak 163. minuta,jos jednu misiju spasavanja covecanstva,ali (pocevsi od filma "Skyfall" iz 2012) mozda vise spasavanja britanske MI6. U tom svetlu,glavni junak vise nema bas supermenovske moci. Medjutim,film je zadrzao sve druge bitnije sastojke vrhunske akcione price: junak prolazi niz zgoda okruzem zgodnim (pre svega zenskim) licima, krece se po privlacnim lokacijama (italija,Jamajka*,Kuba), vozi nova kola vrhunskih performansi,gedzeti nove generacije.. Podrazumeva se da je tu uvek i odbrojavanje i uvek do poslednje sekunde!
U ovoj,najnovijoj,dvadeset petoj epizodi filma,pojavljuje se element koji u prethodnim filmovima nije postojao - proslost koja dugo traje.

Tu su i neki novi,ali i stari negativci. 
Rami Malek se pojavljuje na samom pocetku filma,sa maskom na licu poput Fantoma iz opere,u zimskoj idili i sekvenci autenticnog horora koja je vrlo pristojno izvedena. No,posle toga dosta bleda izvedba glumca koji za ulogu Fredija Merkjurija dobio Oskara.
Tu je i Bondov stari poznanik,Blofeld (Christoph Waltz),koji,naoruzan cinizmom,lezi u zatvoru kao svojevrsna replika Hanibala Lektora. 

Ovaj Craigov Bond je umoran i razocaran. Penzionisan,provodi mirne dane na Jamajci* sve dok ga agenti CIA ne vrate nazad u igru..njegovi metodi su mozda "neandertalski", ali jos uvek prolaze..ovo je peti i poslednji put da je Daniel igrao agenta 007..po meni na zadovoljavajuci nacin,unevsi kao nijedan glumac pre njega,veliku dozu fizike,ali i turobnosti ovom liku. Ne znam je li mu izabran naslednik?

* - nisam guglao,ali sam prilicno siguran da je lokacija Bondove kuce na Jamajci (koju vidimo u filmu),zapravo kuca Jana Fleminga u kojoj je pisac ziveo i stvorio lik Jamesa Bonda. U toj kuci je napisao prvi roman i ta kuca je danas u privatnom vlasnistvu i izdaje se turistima i poznatim licnostima koji imaju malo dublji dzep da je iznajme..jer je Fleming ziveo dobar deo zivota na ovom karipskom ostrvu..

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

@Klotzen Zanimalo me je tvoje mišljenje o Betmenu i moram priznati da sam malko razočarana što ti se nije mnogo dopao. 😅 Btw baš oko Pingvina si mogao da raširiš priču jer je bitan lik iako je sporedan, a i Kolin Farel je stvarno pokidao. 

 

Za razliku od Spajdermena sa Betmenom nisam razočaran. Ali mi je ostao u tom rangu "osrednji film". Mislim i da je do godina. Nekako kada vidim čoveka u kostimu betmena kako stoji u policijskoj stanici i priča sa njima na ravnoj nozi nikako to ne mogu da svarim. Batman je nekako postao predmet sprdnje u realnom životu pa se to prenelo i na moj utisak o filmu.

 

Ali radnja je ok. Glavni glumac mi nikako nije legao kao i catwoman ( šeron stoun je u poređenju sa ovom glumicom ferari). Rečenica za Pingvina je možda nerazumljiva ali on je skroz ok odradio svoj deo, samo što je sporedan lik pa ne mogu na njega da dižem ocenu filmu. Ako sve zbrojimo ima ga možda 10-15 minuta filma.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Klotzen said:

 

Za razliku od Spajdermena sa Betmenom nisam razočaran. Ali mi je ostao u tom rangu "osrednji film". Mislim i da je do godina. Nekako kada vidim čoveka u kostimu betmena kako stoji u policijskoj stanici i priča sa njima na ravnoj nozi nikako to ne mogu da svarim. Batman je nekako postao predmet sprdnje u realnom životu pa se to prenelo i na moj utisak o filmu.

 

Ali radnja je ok. Glavni glumac mi nikako nije legao kao i catwoman ( šeron stoun je u poređenju sa ovom glumicom ferari). Rečenica za Pingvina je možda nerazumljiva ali on je skroz ok odradio svoj deo, samo što je sporedan lik pa ne mogu na njega da dižem ocenu filmu. Ako sve zbrojimo ima ga možda 10-15 minuta filma.

 

Ne znam, meni su nekako super izbor. Nekad sam uživala gledajući Mišel Fajfer kao Cat woman, ali takva glumica ne bi išla uz ovakvog Betmena. Takođe mi se jako dopala i simbolika u filmu o kojoj sam već pisala i to što ga je reditelj maksimalno približio strip verziji. 

 

U Spajdermenu sam takođe uživala, jedan od boljih superherojskih filmova (iako nisam preterani fan) - pribojavala sam se kako će predstaviti taj Multiverse ali nisu me razočarali. 

 

Ne verujem da je to do godina, prosto mislim da nije po tvom ukusu i to je skroz okej. Iako je bio u kadru svega 15ak minuta, Pingvin je uspeo da ga "ukrade" u nekim scenama i po mom mišljenju je to velika stvar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ponovo sam odgledao The Departed (2006). Ne znam ljudi sta vi mislite, ali meni je ovaj film svakim gledanjem sve bolji. Martin je razbio, scenario sjajan, glumacka postava - moze li bolje od ovoga? Plus sjajni Dropkick Murphys (skoro sjajni kao nas @Dropkick Murphys)! Gledao bih ovaj film svaki dan, samo da ne uzivam ovoliko u kontempliranju o njemu!

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ponovo sam odgledao The Departed (2006). Ne znam ljudi sta vi mislite, ali meni je ovaj film svakim gledanjem sve bolji. Martin je razbio, scenario sjajan, glumacka postava - moze li bolje od ovoga? Plus sjajni Dropkick Murphys (skoro sjajni kao nas @Dropkick Murphys)! Gledao bih ovaj film svaki dan, samo da ne uzivam ovoliko u kontempliranju o njemu!

Meni je zabavn, ali mane su sve primetnije sa svakim gledanjem..

Gledao ponovo 12 Angry Men..devetka, more, nego kako

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ponovo sam odgledao The Departed (2006). Ne znam ljudi sta vi mislite, ali meni je ovaj film svakim gledanjem sve bolji. Martin je razbio, scenario sjajan, glumacka postava - moze li bolje od ovoga? Plus sjajni Dropkick Murphys (skoro sjajni kao nas @Dropkick Murphys)! Gledao bih ovaj film svaki dan, samo da ne uzivam ovoliko u kontempliranju o njemu!

 

Naravno da ti je svakim gledanjem sve bolji, kad ga je režirao Skorseze. Mastermind.

 

Doduše, njegov meni omiljeni film je The Silence.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Naravno da ti je svakim gledanjem sve bolji, kad ga je režirao Skorseze. Mastermind.

 

Doduše, njegov meni omiljeni film je The Silence.

 

Ej, znam da je odlican film, samo nikako da sednem da pogledam. Trenutno mi glava "nije namestena" za takve filmove. Samo mafija, bato...ovaj, sestro! 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Ej, znam da je odlican film, samo nikako da sednem da pogledam. Trenutno mi glava "nije namestena" za takve filmove. Samo mafija, bato...ovaj, sestro! 🙂

 

Nas desetoro je ušlo na projekciju, otprilike petoro je ostalo do kraja. Dosta je spor ali ja sam uživala, hands down jedan od najboljih filmova koje sam gledala. Sam Martin je rekao kako se 30 godina pripremao da ga snimi; ja sam baš doživela prosvetljenje. Verujem da će ti se dopasti ako si fan takvih filmova, ali tačno je da treba biti u specifičnom raspoloženju da bi se gledao. 

Edited by DameTime
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Dabogda ti Frenk Kostelo snove pohodio!

 

BoringSoggyBobcat-size_restricted.gif

 

🙂

Ma, ne mrzim film,a li mi nije tako perfektan, jos za Skorsezea..On je najbolji bio sedamdesetih i osamdesetih, sto se mene tice, do Goodfellasa otprilike..ako oces, otkljucavaj pp, pa da procaskamo o filmu, ja bih voleo..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...