Jump to content

ФОРМУЛА 1 ВТБ ГРАН-ПРИ РОССИИ СОЧИ-2019


alberto.ascari

Recommended Posts

Jbt toliko sam ocajan trenutno, da bih u ovom trenutku lobirao bez problema za izglasavanje pravila koje dozvoljava nosenje oruzja Ferrarijevim vozacima.

 

A koliki smo baksuzi verovatno bi upucali sami sebe u nogu u kokpitu.

 

Ili im ovi carevi iz boksa ne bi napunili pistolje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Downforce said:

Jbt toliko sam ocajan trenutno, da bih u ovom trenutku lobirao bez problema za izglasavanje pravila koje dozvoljava nosenje oruzja Ferrarijevim vozacima.

 

A koliki smo baksuzi verovatno bi upucali sami sebe u nogu u kokpitu.

 

Ili im ovi carevi iz boksa ne bi napunili pistolje.

Ti si kralj majke mi.

Glavu gore ima jos trka i godina ispred vas.

Samo jos da naucite da se ne trkate sami protiv sebe odmah cete poceti pobedjivati i osvajati titule.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzoni_m said:

Neka neko posalje James-ov broj ovom razmaznku u Ferrariju, da sklone Botasa.....oh wait.

Ma daaaaaaj...si realan?

 

Koji ogoljeni hejterizam. 🤣

 

Cestitke Meckama. Nisu se pokvarili i nisu se svadjali. Taman toliko je bilo potrebno da se ovo dobije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okej. Trač, ponavljam, trač na Autosportu je da je bio dogovor da Lekler da zavetrinu Fetelu i odmah ga pusti da bi se zastitili od Hamiltona. Posle toga bi Fetel nakon nekoliko krugova vratio prvo mesto Lekleru. Onda je Fetel navodno rekao pretekao bih ga u svakom slucaju i odbio da propusti Leklera.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Downforce said:

Ma daaaaaaj...si realan?

 

Koji ogoljeni hejterizam. 🤣

 

Cestitke Meckama. Nisu se pokvarili i nisu se svadjali. Taman toliko je bilo potrebno da se ovo dobije.

Ajde smo mi reci da li je postojala bilo koja zabrana od strane tima da ne pokusa nesto sa Botasom?  Da li su gume bile svezije? Da li je na tim gumama Ferrari ceo vikend bio brzi? Da li je imao dobro ispod sekunde iza nekoliko krugova? Koliko DOBRIH pokusaja si izbrojao da pretekne Botasa? 

 

Od njega cujem kukanje tokom cele sezone. Non stop mi je kriva taktika, timski kolega i  ko zna ko jos. Prvi pokusaj borbe na stazi izmedju njega i Hamiltona zavrsio se tako se je zamalo covek aizbacio sa staze. Prica se o 8-mom svetskom cudu. Kada god je trebalo da uradi nesto bez pomoci tima, pa nesto se nije proslavio. Tako da ne, nije hejterizam, vec prosto muka od slusanja havlospeva koji to nisu. 

 

On vozi dobro, tu nema rasprave, ali ne onako kako se predstavlja i kako je ceo univerzum njemu kriv i podredjen. Razmazeno bogatasko deriste. Drami uvek i u svakoj prilici. Sta je bio problem danas? Sve i da je bio dogovor, imali su odlican tempo, cuti, vozi pravi razliku, ulazis prvi u pit i sve je kako treba. Ne, mora da se poliva go*nima po timu. Bez obzira kakav je. I sta sad? Gde je njegova borba na stazi? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Borko said:

Okej. Trač, ponavljam, trač na Autosportu je da je bio dogovor da Lekler da zavetrinu Fetelu i odmah ga pusti da bi se zastitili od Hamiltona. Posle toga bi Fetel nakon nekoliko krugova vratio prvo mesto Lekleru. Onda je Fetel navodno rekao pretekao bih ga u svakom slucaju i odbio da propusti Leklera.

 

Nije trac, start je bio koreografisan da izvuku Fetela ispred Hamiltona uz dogovor da Fetel vrati poziciju. Vec odmah na pocetku su mu naredili da to ucini, prvo je rekao da bi ga pretekao svakako, na dalje insistiranje rekao je da je Lekler predaleko iza njega (usput praveci najbrzi krug jedan za drugim), ono repriza "Multi 21" price. A Lekler sve vise i vise pizdi u bolidu.

 

Onda su ga anderkatovali i Lekler ga tako pretice, ali jbg.

 

Bice interesantno gledati kako evoluiraju medjuljudski odnosi u Ferariju, cini mi se da nismo daleko od implozije poput Meklarena 2007. Lekler je namirisao krv, mlad, lud i kurcevit, a sa druge strane Fetel namazan svim bojama i spreman da ide na kvarno. Ne bih bio Binotu u kozi sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...