Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

A onda komunisti nepravedno streljali posle rata. Hoće to, hoće. Što ovi zločinci više lude, to se i intenzitet terapije za lečenje njihovog zla pojačava, kad dođe vreme, a doći će garantovano, i nije ovo neka nada, nego se uvek menja, to je tako.

 

Mene je više nerazumljivo zašto se pojedini sa takvima identifikuju ili sta već rade, i zasto oni misle da je nesto loše kad neko takvo kuče crkne. Mislim na ove koji puštaju i slušaju te pesme, pa deca čuju od njih. Zasto bih ja smatrao da su takvi nesto sto ima veze sa mnom, ili saosecao sa njima kad se razbole ili bilo sta, kad su očigledno samo štroka?

 

A ako su negde na nekoj teritoriji skoro svi od takvih, ne vidim ni zbog cega je nesto lose takve bombardovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu slobodno. Dobice neke lekove mozda, ama misljenje promeniti nece. Uostalom i Herta Miler je isto rekla, pa je nisu hospitalizovali. Do koga reči ne dopiru, tome se izbuši bulja bombama, i gotova stvar.

 

Mada bi bolje bilo neke druge da vode kod lekara, eto na primer bas te pomenute, pa da tamo strucna lica vide zasto se oni ne ponasaju kao ljudi u na primer Gruziji, eno ima snimak, i sta nije u redu sa njima, pa da ih leče. Od šizofrenije.

 

Uostalom, ne znam sta hoces da kazem o tima koji iz cista mira sire mrznju prema svima koji nisu oni, i to rade vec 30 godina. To ti budi prema takvima human i gledaj na njih kao da su i oni ljudi, a ja sam sto posto siguran da kad takvi crknu ovaj svet bude bolje mesto, i sto pre crknu, to bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre za to da, ko je negde krvario ruke, bilo gde, bilo da je klao zene i decu, bacao bombe negde, u Iraku, Ukrajini, Sarajevu, Srbiji gde god, bude osudjen, ako treba i na  smrtnu kaznu,a ove kojima su u glavi neke bombe, koji pricaju da sve to treba , bilo sta,bilo koga treba to i to,a nisu nista fizicki uradili, jer su obicne poremecene sise, jake samo an recima,voditi kod lekara i dati im lekice..sto da ludaci sire otrov? bili oni fasisticki, komunjarski, ovog ili onog nacionalnog predzaka,ne interesuje me, isto vazi..

Link to comment
Share on other sites

Da, ti gledas u pasulj sta je ko uradio. Evo otkricu ti veliku tajnu, samo jedno, a uradio sam ja mnoge stvari, potpuno sam, bez ikakve organizacije ili podrske, ali gadne srbende nista od toga ne umeju da cene, pa su mi se ranije samo gadili, a kad su istog dana poceli da se bune da im se vrati ilegalna prodaja hrane koja je decenijama bila na tom mestu, nedostaje im znas da jedu sa zemlje, kao kucici, i nedostaje im da kupuju hranu na mestu gde prodavci pišaju i seru na javnom mestu, sto gledaju deca sa druge strane ulice, i bunili su se 5 godina, i to svi, osim nekoliko njih koji se mogu nabrojati na prste jedne ruke, tad sam ih namrzao. Jbg, nemam ja humanisticke sklonosti kao neki, a i prilicno sam namćor i zlopamtilo i nikome nista ne zaboravljam i ne oprastam, pa nemam razumevanja za takve svinje. Što se mene tice, takvi kad crknu... Plus u vezi takvih postoji i faktor onoga "more da li si ti ikada glasao ili još uvek glasas za bilo kakve nacoše". Bacite ih lavovima.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I to su pojedini kojima se ne sviđa red doktori nauka (k moga) koji isto kao i fukara izjavljuju "pa dobro, meni je odgovaralo da tu kupujem u prolazu...". Pu! Obrisem ja straznjicu njihovim doktoratom. Takvi su btw isto podskup skupa srbendi koji nikad nisu ni bili stvarno živi, i to su oni kojima nista nije smetalo, nego im vazno "da je njima zgodno". U stvari im se kako sami kazu tu čak sviđalo (da bude svinjizam). Stvar je u tome sto oni svi znaju da je sve to i nezakonito i svinjizam, ali "njima ovako zgodno" i nece se oni drzati zakona kao pijani plotova, i pisanih i nepisanih. 

 

Ne znam sta bi drugo trebalo da kazem o takvima. Mozda treba da ih zalim ako im se nesto desi? Evo sad cu. To je anomalija Evrope i kukolj. 

 

Kad kao sad sto masovno siluju normalne, kao misicu zbog senki i onoga sto se ubacio u TV program, krenu da spontano masovno siluju npr te tamo u toj skoli gde su pustali nacisticku pesmu, i sve slicne, tad neka se jave. Te moralne gromade, Mahatme Gandiji i veliki pravednici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2022 at 10:15 AM, Drug Crni said:

Ovi nista drugo sem da "srbuju" i ne znaju.
Inace bi znali da se jede seno,a ne slama.


FVEVJC3XwAE-avK?format=jpg&name=small

A "srbovanje" i vodi ka ovome.

 

Ovo je citat Baje Malog Knindže :roflmao:

 

Evo ako imaš stomak - na 4:54

 

 

 

Edited by Jurgen
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Onaj ko je bolestan od mentalnog poremećaja zvanog srbstvo je drustvo gde su im ovakve stvari postale prihvatljive, jos pa oni druge optuzuju kad ovakve gadosti kritikuju, kao u onom tekstu tamo gde jedu neka g kao, to je pesma o islamskim teroristima bla bla bla... a ovi koji se protiv toga bune su "autosovinisti" mezkak, mezkak, mezkak... Jel tako? E onda su se ovi koju su objavili taj tekst postavili u istu poziciju kao Sarli Ebdo, ili oni u Danskoj, itd,  pa ako im dođu tamo neki pa ih pokose, nema plakanja.

 

A stvarnost je da su to sve samo gadovi koji štrokave svet. E, u 21 veku oni deci pustaju iste pesme kojima su onomad pre 30+ godina izazivali mrznju i ratove, i sad normalan covek ne treba da resenje problema takvih vidi u...samoprociscavanju. Pa mozda, ako je i on oboleo od teskog mentalnog poremecaja "srbstvo" pa postao i on moralna nakaza i tezak degenerik, kao ovi koji to rade.

 

Ja znam da se i posle 30+ godina secam tacno gde sam bio kad sam prvi put cuo takvo govno, i to je bilo 1990, mozda 1991 u jednoj brzoj hrani, pustali su neki radio, valjda ono usrano poselo 202 na radio 202, i onda je neko govedo pocelo da arlauce o nekakvom psovanju majke srpske negde, i zgadio mi se momentalno dorucak, izasao sam i nisam vise usao tamo.

 

I onda sad posle 30 godina ovde neki ponovo iz govana izvlace ta sranja, i vuku nazad u te kosmare iz pakla, ovde sad ide pominjanje majki i sestri, narocito onih preminulih, i neko treba to da ignorise. Pa nisu svi mrtvi kao te ne-zive srbende, jebo ih "eskapizam". Ja da mom detetu neko u vrticu pusta takva govna, mada bi to sad pre bilo unucetu, naravno da bih kao prvo imao zelju da govno bude mrtvo, kao i svi oni koji taj "potez" brane, a kao drugo, ne bi vise nikad to dete otislo medu takve zveri koje ne treba ni da postoje. Ko bi primetio kad bi nestali? Evo dok sam ovo pisao jedno stotinak njih su uginuli širom sveta, svake 3 ipo sekunde po jedan. Ko to primeti? Za sta je to znacajno?

 

Bas bi mogli svi ovi koji vade iz govana ta zlikovacka sranja da zamene ove na drugim mestima, pa da malo udarnicki tu rade na samoprociscavanju planete od umno poremecenih gadova koji truju decu takvom prljavstinom. Ta štroka, kao i one reči iptari itd, ekvivalent toga su nazivi kao nigger, kike, faggot ili sto je skoro jedan od srbendskih idola medvedev ono bulaznio zabojedi, puzojedi. Nesto potpuno neprimereno danasnjem vremenu, osim kod nekih pozverenih degenerika.

 

Ili sto degeni prave peticije protiv europrajda gde pisu kako homoseksualci prenose majmunske boginje i slicno. Ma za sta je tacno stetno ako takvi crknu? Sve to komplet, normalno okruzenje koje nije mentalno obolelo bi sa prezirom ostrakovalo, ovakvi kao iz tog vrtica koji su dozvolili da se to pusta deci bi bili najureni sa posla, vrtic bi bio bojkotovan od roditelja, pa bi propao, a ne bi se takvi koji to rade usuđivali da svoje zverstvo još i brane.

 

I za posebno pozverene, kao sto je bilo predlagano u USA, ne znam da li je usvojeno, ako nije trebalo je, za hate crime bila bi propisana smrtna kazna. Pa hajde, ludite, hajde.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

Zanimljivo da nisam primetila da se pominje da je rusija svako malo ratovala....u svakom ratu mirodjija - osim kad je ono alijansa gadjala rezim u srbiji...ispravite me ako su cak i tu vojno ucestvovali

 

... ustvari pisem to sto pisem a citam kako rusi, tj. Sovjeti ali ostalo im je do danas - ne podnose americki osmeh jer je kazu lazan i prepreden....

Kakva indoktrinacija ....cemu to zaglupljivanje

 

Ali evo umrite i vi od smeha zajedno sa mnom:

 

The image of an insincere, insidious American smile was used in Soviet propaganda mainly to depict U.S. politicians, “warmongers” from the military-industrial complex and other “bourgeois capitalists,” but it also applied to normal Americans, who, Soviets were told, use smiles to betray one another in business and personal relations. :lol_2:

The message is clear: Feel fortunate you live in the Soviet Union, which has an honest moral code of conduct, where people trust one another and where there is complete harmony at work and among different nationalities.

Unlike the American smile, the Soviet smile was sincere, according to the official propaganda, because Soviets had so much to be happy about — guaranteed jobs, free education, inexpensive sausage,:lol_2: tens of thousands of nuclear weapons, a huge Soviet empire that could throw its weight around the world :lol_2:and, if that were not enough, Yury Gagarin, who beat the Americans to space.

:lol_2:

 

ps. Ne umem da procenim da li je ovo gadost jer je smesno ali eto tu je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Veselin Sljivancanin, osudjen radi ratnih zlocina nad ratnim zarobljenicima i pomaganje i "podržavanje mučenja kao kršenja zakona i običaja ratovanja" , objasnjava kako Ceceni postupaju dobro sa ukrajinskim ratnim zarobljenicima... Zna covjek iz iskustva...

 

On 6/24/2022 at 9:34 AM, Mama_mia said:

 

Zanimljivo da nisam primetila da se pominje da je rusija svako malo ratovala....u svakom ratu mirodjija - osim kad je ono alijansa gadjala rezim u srbiji...ispravite me ako su cak i tu vojno ucestvovali

 

... ustvari pisem to sto pisem a citam kako rusi, tj. Sovjeti ali ostalo im je do danas - ne podnose americki osmeh jer je kazu lazan i prepreden....

Kakva indoktrinacija ....cemu to zaglupljivanje

 

Ali evo umrite i vi od smeha zajedno sa mnom:

 

The image of an insincere, insidious American smile was used in Soviet propaganda mainly to depict U.S. politicians, “warmongers” from the military-industrial complex and other “bourgeois capitalists,” but it also applied to normal Americans, who, Soviets were told, use smiles to betray one another in business and personal relations. :lol_2:

The message is clear: Feel fortunate you live in the Soviet Union, which has an honest moral code of conduct, where people trust one another and where there is complete harmony at work and among different nationalities.

Unlike the American smile, the Soviet smile was sincere, according to the official propaganda, because Soviets had so much to be happy about — guaranteed jobs, free education, inexpensive sausage,:lol_2: tens of thousands of nuclear weapons, a huge Soviet empire that could throw its weight around the world :lol_2:and, if that were not enough, Yury Gagarin, who beat the Americans to space.

:lol_2:

 

ps. Ne umem da procenim da li je ovo gadost jer je smesno ali eto tu je.

 

Gadost je... I glupost... koju sam cesto cuo od nasih ljudi na zapadu - o neiskrenom i licemjernom osmjehu "Engleza" (kada misle na Kanadjane), koji btw. najcesce i nisu Englezi, nego neki  Nijemci, Svedjani, Francuzi, Irci, Skoti, Hilandjani koji su Kanadjani vec 200 godina...

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

Pa i jeste gadost dana što popovi hoće da objavljuju neke spiskove i silom da teraju roditelje da upisuju decu na njihovu veronaniju. To samo jos jednom dokazuje da su obicne srbende i nasilnici, kao onaj sto mlati u zvona ako ljudi jedu kobasice kad on misli da nd treba da ih jedu, i sto je napadao, fizicki, baptiste kad su delili paketice deci, i kao sto svima namecu njihove verske praznike u drzavnim ustanovama, pale otvorenu vatru u gradu sto je zabranjeno a niko ih ne kaznjava, neprestano kenjaju o nacionalizmu i na grobljima itd.

 

U to ostalo ne ulazim, jer je ogovaranje "ovaj ovakav, onaj onakav" i to me ne zanima, samo ono sto neko govori. Uostalom, samo budale ne menjaju mišljenje, to je fraza ali je tačna. Jednom sam video psihijatrijskog bolesnika koji je isto govorio sto i onaj nedavno masovno silovani, samo je i crkvu opleo, pa to sto je ovaj lud i stalno u ludnicama nista ne znaci i to je njegova licna stvar. Ali sto je stao ispred opstine i drao se "vasa drzava je fasisticka, i vasa crkva je fasisticka, dabogda vam svima osušili k i p" ja sam se zacenio od smeha. Kakav nadrealizam, plus ne greši, a ne mogu mu nista jer je lud :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

ko piše za kurir nije u vinklu a još manje oni koji ga čitaju

 

Pa zato mi, neki, ponekad prenesemo kolumne ovde.

To za gadljive na Kurir.

 

Medjutim ne znam zasto mi izgleda da nije to Kurir vec Basara issue gde god bio njegov potpis...sto mislim da je prava steta i veliki gubitak kada stavis masku preko ociju da nedajboze ne procitas nesto uzasno, jer od basare izlazi samo uzasno. Uzasno realno. Realnost srb je grozna, to priznajem.

 

...ili preporucite, prenesite ono sto smatrate da ima dodira sa vasim stavovima, ili sto vas licno ushicuje i u cemu se licno pronalazite....

 

...looking forward...

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DJ_Vasa said:

Protojerej staford dr Gangulije Nambijski:

 

Šapić o nevremenu: Najmanje je važno ko je kriv, na Boga ne možemo da utičemo

 

Možda sam nešto propustio, ali koliko znam, ovaj je gradonačelnik, a ne pop.

Ovo je za biser godine

 

Quote

On je rekao da je grad dobio nove „neuralgične tačke“ za koje do sada nisu znali.

Te dve tačke su Šapić i Čučković.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...