Jump to content

UEFA Champions League 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, DJORDJE said:

A sta konkretno pokazuje ta tabela? Ispade da igraci placaju Suthampton pa su oni u minusu. Totenhem je samo prosle godine potrosio 130M funti na produzavanje ugovora Kejnu, Sonu i Aliju.

Nece oni dugo moci da zadrze te igrace. Ako Kejna zatraze Real ili Barsa ode on. Ipak je Real fudbalska velicina za Totenhem koji je u evropskim okvirima i trofejima znacajan kao Radnicki iz Nisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jonnhy Clash said:

Nece oni dugo moci da zadrze te igrace. Ako Kejna zatraze Real ili Barsa ode on. Ipak je Real fudbalska velicina za Totenhem koji je u evropskim okvirima i trofejima znacajan kao Radnicki iz Nisa.

Pa nece moci da ih zadrze ako ih zatrazi i PSG, ne zbog fudbalske velicine, vec zbog dzepa koji nema dno. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jonnhy Clash said:

I to je tacno. Samo Psg je vise izlozbeni prostor za vrhunske igrace nego ozbiljno organizovan klub. 

Daj im jos koju godinu. Jedino sto im nedostaje je trener, posto igraca imaju kao pleve. Mada nije da nisu imali uspeha. Od kada su ih seici preuzeli osvojili su sest od sedam sampionata. Jedino su lose prolazili u LS ali tu se ni City bas nije proslavio.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Jonnhy Clash said:

A zasto se ne radujes raspadu Premijer Lige? Btw, s' obzirom koliki se novac trosi u Premijer ligi morali su jedne godine da imaju uspeh. Od sledece se vraca sve na staro. Spanci dominiraju a Mancester i slicni ce opet ispadati od Bazela i sl. timova u grupnoj fazi. Liverpulu sledi pad. Oni nece moci da ponove ove dve sezone. Mancester United je vec u stanju raspada. Totenhem ce prodati najbolje igrace a Celzi i Arsenal su odavno u padu forme i kvaliteta. Nek se raduju Englezi ove godine. Sledece ce gorke suze roniti. 

 

I posle se ja cudim kako sam postao mizantrop.

 

Jebo mater svoju, hejteri su mi ogadili svaki moguci sport.

 

Bolje da djipam uz goa trance nego da se udubljujem u ovo.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ta'veren said:

 

I posle se ja cudim kako sam postao mizantrop.

 

Jebo mater svoju, hejteri su mi ogadili svaki moguci sport.

 

Bolje da djipam uz goa trance nego da se udubljujem u ovo.

Nadovezao sam se na tvoju nerazumnu izjavu da se radujes raspadu liga petice izuzev Premijer Lige i da jedva cekas da se formira nekakva odvratna Superliga bogatih gde ce verovatno da igra 6 klubova iz Engleske i gde ce Englezi da imaju glavnu rec a koja ce verovatno biti zatvorena za moj Partizan. Valjda takva odvratna liga nikad nece biti formirana. I ovako su zatvorili put za timove iz istocne Evrope pa nas sampion mora da igra 4 kola kvalifikacija za LS dok ce Hetafe ici direktno ove godine. Fudbal ce unistiti arapski seici i kineski tajkuni. Kome je zanimljivo da gleda reprizu finala FA kupa u Ligi Sampiona? Ili Celzi i Arsenal u Ligi Evrope? Ja kao ljubitelj fudbal cu radije gledati Zadrugu na Pinku  nego takvo finale. Jer ne vidim draz u tome da Totenhem bude sampion Evrope. A pogotovu kad znam kako su se provlacili jos od grupe i sa koliko srece su prosli do finala. Na kraju i ovaj idiotski VAR ce unistiti fudbal. Kao da se igra tenis pa svaki cas nesto pregledaju. Ranije nije bilo VAR-a i igrao se pravi fudbal sa pravim sudijama. A sad gledamo finale "sreckovica" iz Londona protiv ekipe koja je bila razbijena u Beogradu od strane Milana Pavkova. Tj. gledate, posto ja takvo finale niti cu gledati niti me zanima ko ce biti sampion Evrope. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DJORDJE said:

A sta konkretno pokazuje ta tabela? Ispade da igraci placaju Suthampton pa su oni u minusu. Totenhem je samo prosle godine potrosio 130M funti na produzavanje ugovora Kejnu, Sonu i Aliju.

 

Djordje, tabela pokazuje razliku izmedju prihoda i rashoda kupovine i prodaje igrača. Znači da je Southampton zaradio više od prodaje nego što je potrošio na kupovinu novih igrača.

 

A bold deo nema veze sa vezom. Jedino ako misliš da su odmah sve unapred svim igračima platili.

Iznosi za plate prvih 6 ekipa (na nivou godine):

Spoiler

Screenshot_1.jpg.02d6a726e396d1bf8c7198bad1e4393e.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Lineker said:

 

Djordje, tabela pokazuje razliku izmedju prihoda i rashoda kupovine i prodaje igrača. Znači da je Southampton zaradio više od prodaje nego što je potrošio na kupovinu novih igrača.

 

A bold deo nema veze sa vezom. Jedino ako misliš da su odmah sve unapred svim igračima platili.

Iznosi za plate prvih 6 ekipa (na nivou godine):

  Hide contents

Screenshot_1.jpg.02d6a726e396d1bf8c7198bad1e4393e.jpg

 

OK ovo vec ima smisla jer je Totenhem na sestom mestu. A sto se boldovanog tice, to je Murinjo stalno podvlacio tokom sezone.🙂

Nisu nikoga doveli ali su uspeli da sacuvaju igrace koje imaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dan uoci velikog finala, raduje me cinjenica da izlazimo sa najboljim timom koji smo imali u ovoj drugoj dekadi novog milenijuma, i da se pehovi kakvi su vidjeni sa Karijusom od prosle godine nece ponoviti jer evo dupla sansa nije mec lopta ali je veca prilika nego prosle sezone.

 

Naravno i pevci imaju svoje sanse ne znam za kladionice al moja procena je 65%-35%.

 

Ajmo sto kaze Deki Stankovic, tresnja na slagu torte. 😄😋 GO YNWA!

Link to comment
Share on other sites

Another factor to be considered is whether the player’s hands were in their natural position or not, as many defending players spread their arms in an attempt to increase the chances of blocking the ball. If the referee feels that the positioning of the player’s arms was not natural, then the player should be penalized.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...