Jump to content

VN Singapura 2019. (20. - 22. septembar)


Borko

Recommended Posts

Možemo da zahvalimo Lewisu za ovu pobedu.   "Let's undercut them"

 

 

Ne znam koliko slusaju oni vozaca........mada ko zna. Ne znam za pobedu ali za 1-2 sigurno ako su ga slusali. Seb je odradio posao kako treba i na vreme. Sve i da su otisli sa Carlsom u isto vreme, izasli bi iza Seba i mozda Max-a 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, momohyoideus said:

Ono kad su se polupali medjusobno u Spaniji?

 

Znam to, rekoh kad zavrse trku oba bolida, onda su oba odustala pa ne racunam. Sada su ih dva tima dobili na stazi bez kvarova i udesa, to se ne secam da smo imali od uvodjenja V6T hibridnih motora.

Link to comment
Share on other sites

Yep. Bice da je Madjarska 2015

 

EDIT: ali mislim da je i tada bilo nekog cukanja, busenja guma i sl, ali jesu zavrsili trku van podijuma

 

Ovo je bukvalno od 2014 da je Mercedes pobedjen u trkackom ritmu. Dakle bez udesa na stazi, kazni i sl.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke na pobedi. Trku sam pratio u atmosferi velikog porodičnog ručka gde su svi pričali u glas, izvodili onaj balet sa tanjirima preko stola, ravan koordinaciji na poletno sletnoj stazi JFK u Njujorku, tako da tek sad odledah reprizu natenane.

 

Wow, kako ste nas unakazili. Na čistu snagu i kvalitet bolida i strategiju, gde smo vas urnisali godinama.

Bravo, svaka čast.

Hm, Lekler je imao pobedu, ali je Ferari želeo 1-2. I to je legitimno. Ima vremena za dečka, a drago mi je da se Seb izvukao iz tog užasa.

 

Ok, sad postaje zanimljivo. Rukavica je bačena. Ćeraćemo se još...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, profaarmor said:

Nije mi bas najjasnije, pre ove trke ste pisali kako ovde Ferari moze da bude eventualno treca ekipa posle Merca i Bikova, ispade ladno 1,2, jesmo toliko napredovali ili su drugi pravili gluposti, sta se u stvari desilo?

 

Ferari je doneo novi patos sto je znacajno poboljsalo prianjanje bolida, bas ono sto im je falilo na ovakvim stazama do sada. Verovatno su i sami iznenadjeni koliko su utrefili s njim. Inace pod normalnim okolnostima Singapur i Madjarska uglavnom daju slicne rezultate, a Ferari je u Madjarskoj bio nemocan pred Meckama i Maksom. Da su ovo imali od pocetka sezone uz ocigledno najjaci motor na gridu ovo bi bila jako interesantna sezona, ovako Mercedes je nabio prednost koju nece biti moguce stici. Ostaje da se nadamo da ce dogodine i jedni i drugi krenuti ozbiljno od pocetka godine a ne da se bude u zadnjoj trecini, pa da konacno imamo pravu trku za sampionat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...