Jump to content

ABA League Fantasy 2019/2020


MetalHead

Recommended Posts

Za Bozica i moze da se razume zasto ga nema u ponudi, danas potpisao. Ali za brata Fayea ne mogu da im oprostim. :classic_smile:

 

btw, moji tim koji sam ubacio u ligu, sigurno nije i najbolji koji sam napravio jer sam kasnije malo i detaljnije izanalizirao neke igrace ali nisam hteo da menjam ovaj prvobitni. 

 

Jup6zgH.png

 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Za Bozica i moze da se razume zasto ga nema u ponudi, danas potpisao. Ali za brata Fayea ne mogu da im oprostim. :classic_smile:

 

btw, moji tim koji sam ubacio u ligu, sigurno nije i najbolji koji sam napravio jer sam kasnije malo i detaljnije izanalizirao neke igrace ali nisam hteo da menjam ovaj prvobitni. 

 

Jup6zgH.png

 

 

 

Zanimljiv tim, samo je Carapic promasaj po mom misljenju... za te novce mogao si bolje naci. Ili da si oba Ognjena skartirao (Jaramaz moze od sjaja do ocaja) i da si uzeo jednog sigurnog i jednog potencijalno dobrog... tipa Allen/Popovic (mada Popu sada stize Luka... Mozda Codi MM + neki jeftin). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako neko nema pass a hoce da igra neka mi posalje PP.

Verujte nije kasno, nadoknadivo je jedno kolo pogotovo sto daje slobodu da se izabere kompletan tim nakon prvog kola kad se otvore karte i vidi ko je ko, i jos vaznije, vidi se ko moze da ima dobar rast cena... a mi koji smo krenuli od pocetka imamo zakucanih najmanje 7 igraca 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...