Jump to content

ABA League Fantasy 2019/2020


MetalHead

Recommended Posts

@Contador54

Trenutno 445, sa dve izmene za sledece kolo.

Bio je nesto "skuplji", ali mi to ne znaci puno kad imam Radanova i Djordjevica koji su jeftini a donose solidne poene...prodao sam svakako Mekintajera jer je jako blizu granice a verujem da ce biti ispod nje sa ovako losim sutem protiv KKP

 

I ja sam se na pocetku zeznuo sa Blazicem, pa i Stratosom.

 

@MetalHead

Ja sem njega i Mekintajera ne vidim ko donosi dosta poena, pogotovo sto je Cobbs svrstan u "krila", sem Nidama , naravno, koji mi je bio preskup u tom trenutku, kao i LB 

 

 

Inače sam u dilemi izmedju Simonovica(Mega) i Jovanovica(zbog Tomica i njegovih rotacija o.O )

Edited by Matador
Link to comment
Share on other sites

@Matador

 

Ima jos par PGeve koje treba rotirati - naravno ne mozes bas da ocekujes i indeks i porast cene, tu je jedino jos Radanov ostao. Dakle tu juris poene. Pulen, Nidam, Cosey, Allen mozda proradi... ni Lorenzo Brown nije losa opcija samo treba ga ubosti. Na pojedinim utakmicama mozda Rebec, Jaramaz, Boutrajt...

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2019 at 4:45 PM, MetalHead said:

@Matador

 

Ima jos par PGeve koje treba rotirati - naravno ne mozes bas da ocekujes i indeks i porast cene, tu je jedino jos Radanov ostao. Dakle tu juris poene. Pulen, Nidam, Cosey, Allen mozda proradi... ni Lorenzo Brown nije losa opcija samo treba ga ubosti. Na pojedinim utakmicama mozda Rebec, Jaramaz, Boutrajt...

 

Sisko je dobra opcija za pleja. Redovno ima veliki broj asistencija. Allen mi se ne svidja, on i  kad ubaci 20+ poena opet ne ostvari nesto narocito dobar index.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Meni je kredite doneo MJK i Šiško svakako, a mozda se uskoro i "rastanem" sa Simonom, razmislicu...takodje i o Cobbs-u, mada je prilicno konstantan.

 

Iskren da budem, sem Jenkinsa u prvom kolu, dok nisam video kakvu ce ulogu imati, mislim da nisam gubio kredite.

Dobro je bilo sto sam za ovo kolo CMM-a zamenio Siskom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...