Jump to content

ABA League Fantasy 2019/2020


MetalHead

Recommended Posts

Al zato Stefan Djordjevic 26. 🙂

 

O tome ti pricam, i o tome ti pricah prethodno kolo. 🙂

 

edit: na 2 igraca koja su igrala iz fmp osvojih skoro polovinu bodova od svih 10 iz proslog kola. Ostaje jos ovih preostalih 8.

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

U ovom forumskom timu, koji mi je pre ovog kola i bio najbolji, imam i Trifunovica i Ulubaja (njega imam u svim timovima :ajme: ) kao i Pecarskog, u totalu minus 7. Ovaj poslednji i nije veliki problem jer verujem da ga imaju svi koji jure pobedu u generalnom, ali zato preostala dvojica su mi ubii motivaciju vec u drugom kolu 😞

 

Ne pamtim kolo gde je istovremeno toliko trazenih igarca otislo u minus.

Link to comment
Share on other sites

Trifunović i Pecarski su unapred uračunat rizik.

Kupljeni za 5 kredita mogu ti doneti mali minus, ali i +20. Opet zahvaljujući njima možeš priuštiti skuplje igrače 

Mnogo bolji izbor nego neki mediokritet od 20 kredita čiji je indeks uvek izmedju  -2 i 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite koliko je pametno igrati na Ficu? On deluje kao taj pomenuti mediokritet, ali opet drugi je plej u timu koji ce skoro uvek imati bonus od 10 posto, i koji moze zabiti nesto poena i asistencija vecini abaligasa. Igra u odbrani se ne ocenjuje. 

Link to comment
Share on other sites

Ova dva kola su mi bas toplo-hladno... Najbolji tim iz prvog kola mi je medju najlosijim timovima u ovom kolu (ali imas jos par igraca da odigraju). 

 

Videcemo, malo se kristalise situacija, polako cu poceti da izbacujem neke igrace iz liste za pracenje i da se fokusiram na par timova. Mislim da ove sezone ne treba predugo juriti povecanje budzeta jer ima dosta jeftinih igraca koji mogu doneti poene. 

 

9 hours ago, mmajstor said:

Ubi Drzi cenu nas ovaj Tomas. 

 

 

🙂 nisam ga imao ni u jednom timu ovo kolo... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Romantik said:

 

Da nisi umesto indeksa gledao kolonu +/- na sajtu?

Simonovic (COL) index 15, meni stoji u "points" 8.

Isto je tri manje i za Mekintajeea......Radanova

 

Edit: ispopravljali, izgleda sam prebacio 170 😄

Edited by Matador
Link to comment
Share on other sites

Mene je ovo kolo najvise zbunila minutaza Trifunovica. Prvo kolo je proveo oko 30 minuta na parketu, a ovo kolo je igrao samo 4 minuta. Nemam pojma kako ce se u nastavku razvijati situacija sa njim. Vjerovatno cu ga prodati i vratiti Seada Sehovic, kostaju otprilike jednako. 

 

Ko je bolja opcija, Pecarski ili Djordjevic?  Ja sam sad utiska da je ovaj drugi bolji za fantasy. Pecarski dijeli minute na 4 sa Ritom, a ovaj na 5 sa Tejicem.  Rit je ozbiljniji igrac puno od Tejica, tako da mislim da ce Djordjevic zbog toga imati nesto vise minuta. 

 

Htio sam stvarno da ubacim u neki tim Fundica, ali nije mi se uklapao u budzet. Junakovic je fina opcija na pleju, vjerovatno cu ga ubaciti za sledece kolo. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...