Jump to content

NFL kladionica


L' Imperatore

Recommended Posts

4 hours ago, greenenvy said:

@L' Imperatore

 

Za dosta stvari si bio full on point za moje tipove. Brown-a i Teddy-a sam na kraju ispratio, ali samo jako ispizdeo za Thielen-a i Ertz-a. Obojica su bila polovinom trece cetvrtine na dohvat granice. Cousins posle odlicnog prvog poluvremena, rezervisano u drugom sa dosta vise trcanja. Phila se posteno raspadala tokom cele utakmice.

 

Generalno bas slaba nedelja po pitanju igraca. Tesko je bilo iskombinovati nesto dobro. Ja bar nisam uspeo, ali se nadam da ostatak odavde jeste.

 

Izvukao sam doduse 7 hiljada cistog profita juce na ishodima (Sota, GB, SF, Rams i Kansas kvota 5.71 za 2000).

 

Seattle - Saints minus sam stavio na sporednom i bas bih ispizdeo da sam pao samo na to. Ono je umetnost kako je Seattle poklanjao poene. Sreca Tampa na istom zeznula.

 

 

Šteta. Thielen je pobeđivao sa lakoćom, ali Zim baš forsira running game.

 

Ja sam singlovima dobro. Pokušao sam i nekoliko tiketa za "jackpot" ali me je tamo oborio Bell. Igrao over 5,5 hvatanja.

 

Bold: Super, samo da se profitira 😊

 

danas samo jedna utakmica. Ja igrao Chrisa Thompsona na više od 4,5 hvatanja. Razmišljam i o Robinsonu over 62,5. On je jedina konstanta u napadu Chicaga. 41 yardi prošle sedmice, ali proti Chrisa Harrisa i Kareema Jacksona. Ovaj put mnogo lakši matchup, posebno iz slota proti rookie-a 7. runde, Jimmy Morelanda.

 

AP je nisko, ali sa razlogom. Ova dobrana Chicaga dopušta po 3 yarda na pokušaj. Ako budu lovili rezultata, Washinton bataljuje run game a Petersona menja Thompson

 

McLaurin odličan prve dve utakmice, ali ovo bi mogao biti sličan kontakt sa realnošču kao za Browna juče. Sad ga odbane več shvataju ozzbiljno a ima tu i malo ega. Kao, novajlija tek ušao u ligu a preko mene hoče da lovi. E pa nečeš. S tim da corneri Chicaga imaju kvalitet da stvarno to onda i odrade na terenu kako treba.

 

Montgomerey 60,5 isto pre under nego over po mom mišljenju. Nije eksplozivan i treba mu dobar broj carrya da nakupi yarde. Uloge u backfieldu još uvek dosta pod znakom pitanja, kao uostalom u celom napadu. Jedino je  frka da odbrana totalno zaustavi Skinse, pa bi napad stalno imao loptu. Tu onda može da padne nekih 17,18 nošenja i 80 yardi protiv umorne odbrane koja je celu utakmicu na terenu.

 

To su samo neka malo glasnija razmišljanja. Za sada odigrao samo Thompsona, a verovatno ču dodati i Robinsona.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yi Sun Shin said:

Evans, 1+TD na meču

Kelce 1+ TD na meču

Julio  1+TD na meču

Kerion Džonson over 67.5 jardi trčanjem

Vejn Galman over 50.5 jardi trčanjem

Mark Ingram  over 68.5 jardi trčanjem

Josh Allen over 205.5 jardi pasom.

 

 

Kod Evansa pazi. Koliko god mi Talib bio gadan kao lik, uvek imam do njega strašan respekt, kad se kladim na receivere koji igraju protiv njega.

 

Kerryon absolutno. Detroit forsira run game, a mislim da im je blocking shema jako slična onoj, zahvaljujuči kojoj je Ingram prošle sedmice nakupio 100+ bez da se oznoji.

 

Ingrama sam igro prošle sedmice, dok ove moram da ga ispustim. Edwards če mu sigurno ugratbiti koji carry. Dosta ga koriste kad trče iz pistol formacije i stvarno dobro odrađuje posao.

 

Srečno

Link to comment
Share on other sites

Kad nece, onda bas nece. DaVonte Parker plus mi je bio fiks dana, a nista manji ni Jones iz Tampe i nakon duge dileme kao treceg za glavni  tiket uzmem Allena iz Bafala, 206 jardi da prebaci i sad vidim da su coveka zamenili iako je pocetkom trece cetvrtine imao vec 153 jarda :frusty:

Na alternativnom igrao 4 RB plus, prodao me Cook.

Sad sam otisao u poprilican minus na igracima. Sledece kolo cu probati jos jednom, ako ne bude dobitka zavrsavam sa ovom igrom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kladim se vec ravno 20 godina i u solidnom sam plusu, ali zbog ovih igraca ovo je prva godina jos od 2007-me koju cu individualno glednano zavrsiti u minusu i ujedno ovo je najgora godina za svih tih 20. Prvo Alen pre dva kola, pa Mahoms proslo kolo i slag na torti veceras Jamal Williams, i to kad sam konacno docekao plus Hopkinsa, kad je Parker iz Majamija bio poklon svih poklona, kad su Dzejkobs i Kuk istrcali lagano svoje distance, al ne vredi, stavio ih 2 ili 22, podelio to na tri tiketa ili sttavio na jedan, na svakom jedan mora izdati!

 

E sad javno kazem da ove godine vise necu pipnuti nijednog igraca, bilo NFL bilo kosarka, ma sta da se desi!

Link to comment
Share on other sites

Večeras ću probati Kittlea 72.5 jardi hvatanjem preko. Hicks je ove sezone među najgorim, ako ne najgori startni LB u coverageu, iako ima jedan pick ali kada se spustio u zonu i lovio pas Jonesa koji je bježao od rusha. To pomješano sa šemom Josepha koji kaže jedno a radi drugo, i njegovom izjavom od nekidan da bi Joe Walker mogao dobiti više repsa na ILB, Kittle bi trebao da ovo lagano preskoči. Mislim da je jedini uslov da meč ne ode rano u blowout.

Probaću i Murraya 212.5 preko, jer u ovom pass first napadu je samo dva puta imao manje jardi, od toga je jednom padala kiša i nije bilo potrebe da se baca protiv rupičavih Giantsa. Čak je i prošle nedelje u onom hororu od utakmice imao 220.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

M. Thomas 104.5+@TB izgleda sočno kad se uzme u obzir koliko je Tampa loša u pass D. Ranije u sezoni je imao 182/2TD protiv njih, a postoji dosta primjera ove sezone kada su WR-ovi eksplodirali protiv njih (week10 Kirk 138/3, w9 Lockett 152/2 + Metcalf 123/1, w4 Woods 164 + Kupp 121/1, w3 Engram 113/1 + Shepard 100/1, w6 Moore 73 + Samuel 70/1).

Pokušaću i Ertza 56.5 manje, NE ima dobru istoriju ove sezone protiv TE-ova a napad Phile je odavno mediokritet, baš kao i Ertzova forma.

Link to comment
Share on other sites

U Meridianu postoji opcija ukupno turnovera na utakmici, za Falconse-Tampa je granica 3.5 i kvota na + 1.99. Tampa je ove sezone bacila najviše inta (18, 5 više od sledećeg na listi), a i Atlanta je u gornjem dijelu statistike sa 10inta i 6 fumblea. Falconsi izlaze iz nedelje kada su imali 4 picka protiv Panthersa. Ovo je više za kockanje nego za siguran ulog.

Za NE-Dallas javljaju jak vjetar i mnogo kiše, tako da Amari Cooper na 69.5- ima dosta smisla protiv Patriotsa po takvom vremenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, larry said:

U Meridianu postoji opcija ukupno turnovera na utakmici, za Falconse-Tampa je granica 3.5 i kvota na + 1.99. Tampa je ove sezone bacila najviše inta (18, 5 više od sledećeg na listi), a i Atlanta je u gornjem dijelu statistike sa 10inta i 6 fumblea. Falconsi izlaze iz nedelje kada su imali 4 picka protiv Panthersa. Ovo je više za kockanje nego za siguran ulog.

Za NE-Dallas javljaju jak vjetar i mnogo kiše, tako da Amari Cooper na 69.5- ima dosta smisla protiv Patriotsa po takvom vremenu.

 

On 11/1/2019 at 6:31 AM, Charlie Foxtrot said:

giphy.gif&f=1&nofb=1

 

 

 

Ja sam lično uhvatio uživo Dalas na hendikep +9.5 pri rezultatu 0-0 tokom prve četvrtine ( kvota 1.60), bukvalno za sve pare sa računa.... igrao bih ga i za 1000 evra da sam toliko imao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Thanksgiving kažu, ali uzmite sve sa dozom opreza jer je shortweek u NFLu za timove koji igraju večeras, pa se četvrtkom znaju desiti svakakve anomalije.

Prošla nedelja je odlično poslužila da se sroza granica Amariju koji je sada na 60.5. Buffalo je imao baš lagan raspored i jednim dijelom zbog toga im je odbrana rangirana visoko. Timovi protiv kojih su igrali i nemaju nešto preterano dobre napade pasom (Denver, Eagles, Redskins, pa čak i Brownsi). Opet, granica je po mom mišljenju niska za WR1 tima i nekog ko redovno dobija min5+ targeta po utakmici (osim prošle nedelje, razlozi su vreme i DPOY Gilmore).

Ako neko voli kockanje, Brees na 310.5+ je kvota 1.95, mada utamice Saintsa mogu jako brzo da odu u blowout tako da je ovo baš veliki broj jardi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Darnold na 219.5 protiv Ravensa u primetimeu je uvreda i za odbranu Ravensa i za Gasea što očekuju od njegovog QBa da to prebaci. Minus kao kuća.

Pretpostavka bazirana na statistici QBova protiv Ravensa:
W14 Allen 146y
W13 Garoppolo 165y
W12 Goff 202y
W11 Watson 169y
W10 Finley 167y

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...