Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 minutes ago, realno *w said:

Igramo li još neku prijateljsku?

 

"Devetnaestog septembra, crno-beli će u Beogradu odigrati otvoreni test meč protiv AEK-a, nakon čega sledi odlazak na Superkup ABA j.t.d. lige (26.09. – 29.09.) gde će u četvrtfinalu Parni valjak igrati protiv Mega Bemaksa."

 

Sad čitam neku najavu za kkp na aba sajtu, pa vidim Aranitovića. Je l' se zna do kad on ima ugovor? Ne sećam se da je bio na prijateljskim u timu, ne znam šta se planira s njim. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, realno *w said:
Igramo li još neku prijateljsku?

U četvrtak sa megom 😉

 

Ok, trebao mi je i ovaj sledeći post da skontam foru 😄

 

Zaboravih taj superkup, čak mi je i previše blizu gostovanju Veneciji. Doduše, sigurno će naši produžiti iz Zagreba.

Link to comment
Share on other sites

Venecija baš ozbiljna ekipa, sa ozbiljnim domaćim terenom.  Zadržali gotovo sve što im je valjalo iz prošle sezone, plus doveli Ike Udanoa, koji je imaš baš ozbiljnu sezonu u Avelinu, I Čepela koji je bio odličan u Brindisiju. 

 

Sve u svemu, utakmica u kojoj možemo puno da dobijemo, jer verujem da neće previše ekipa tamo uzeti bodove.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Poodle Care said:

Termini tog rekreativnog kupa su četvrtak, subota i finale u nedelju, a mi imamo EC u utorak.
Rekao bih da se na tom nazovi kupu neće puno zapinjati, možda čak i pusti neka pre finala.

 

ako puknete tankovali ste, ako dobijete tankovali ste plus nas dobili

 

:default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Luchifer89 said:
12 minutes ago, Zizu said:
Prenosice Nova sport. U slucaju da ne pocne sa radom pre pocetka EC- a,  bice na SK, dok ne pocne Nova sport sa emitovanjem.

NovaS samo na SBBu?

Po najavama bice na:

Sbb- u, Total tv, Beogridu, D3i, EON platformi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:
1 minute ago, Zizu said:
Prenosice Evrokup, ali ce utakmice Partizana, Olimpije Cedevite i Buducnosti biti na tv
Nova sport.
Navodno ce reprize utakmica navedenih klubova prikazivati na SK-u.
 

Ovo važi samo za EC ili i Abu?

ABA liga ostaje na Areni.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pepe sancez said:

@Zizu

Gdje se ti informises o tome? 

Ima li negdje da se pise o tome ili licne informacije?

Pisalo je u najavi Nova sport programa u medijima. Imaju eksluzivno pravo na prenose navedenih klubova u EC plus Zvezde u EL.

http://rs.n1info.com/Vesti/a526605/United-Media-pokrece-kanal-Nova-Sport.html

 

Edited by Zizu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U sustini i n1, sportklub i nova su u vlasnistvu istog lica ili grupe lica. Na kraju lanca su BC Partners. Hocu reci, nema tu nikakvog neprijateljskog preuzimanja programa, nego je rijec o pregrupisanju unutar same medijske grupe. Za korisnike kratkorocno to moze ne mora da ima posljedice ili ce moguce morati da doplacuju dodatne pakete, traze drugog operatera na kojem ce gledati zeljeni program, snalaziti se na drugi nacin. Jbg, to je sto je. Na koji nacin neko dobija prava prenosa, ima pravo da ta prava prenosi na druga lica ostaje van naseg domasaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam napisao na Zvezdinoj temi, to sa Nova Sport kanalom zove se mlaćenje gloginja tuđim kurcem. Ili prevara korisnika, kako želite.

SBB, ili United Group, izmislili su Nova Sport samo da bi najzanimljivije sadržaje sklonili van domašaja Telekoma koji, bar na nekim prostorima, legalno preuzima Sport Klub kanale.

Recimo, mi u Bosni na mtel (telekom) IPTV-u imali smo 6 Arena kanala i valjda 10 Sport Klubova, jer su dvije firme imale sporazum o razmjeni sadržaja. Sad SBB uvodi Novu Sport koja će biti van tog aranžmana (po svemu sudeći, jer nema jasne potvrde).

Postoji labava nada da će Telekom uvesti Arena NBA kanal, pa bi to mogao da im bude adut u novoj razmjeni kanala.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, quentin said:

Kao što sam napisao na Zvezdinoj temi, to sa Nova Sport kanalom zove se mlaćenje gloginja tuđim kurcem. Ili prevara korisnika, kako želite.

SBB, ili United Group, izmislili su Nova Sport samo da bi najzanimljivije sadržaje sklonili van domašaja Telekoma koji, bar na nekim prostorima, legalno preuzima Sport Klub kanale.

Recimo, mi u Bosni na mtel (telekom) IPTV-u imali smo 6 Arena kanala i valjda 10 Sport Klubova, jer su dvije firme imale sporazum o razmjeni sadržaja. Sad SBB uvodi Novu Sport koja će biti van tog aranžmana (po svemu sudeći, jer nema jasne potvrde).

Postoji labava nada da će Telekom uvesti Arena NBA kanal, pa bi to mogao da im bude adut u novoj razmjeni kanala.

 

To je borba protiv nepoštene konkurencije sa neograničenim budžetom i ništa više. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...