Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Možda ga je Birčević šišao :lol_2:

 

Na kraju dobiste ubedljivo, tako to bude kad Mornar ne kenja šut. Dobro ste branili Pulena i, prvenstveno Nidama, i tu je bio ključ utakmice. Iznenađujuće, barem za mene, je poprilično domaćinsko suđenje u Baru, što prethodnih godina nije bilo. Iznenadilo me je i Šćepanovićevo vođenje utakmice, odnosno način na koji je vršio izmene. Retko kada je izlazio jedan igrač iz igre, uglavnom po dvojica, trojica pa čak i četvorica u istom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li je baranska poslovna pratnja naglo ojačala ili šta je, ali sudije su svirale kao da su došle iz nekog harema braće Pavićević.

 

Prilično privatnička partija Zagorca, ne znam šta je ono bilo, pripaljivao i kretao u nekošeno kao klasičan indijanac. Ma poglavica, šta indijanac.

 

Kad sam kod indijanaca, zanimljiva taktika sa čuvanjem Pulena, bude mu neprijatno koliko lako prođe Zagorca pa neće iz principa da da koš. A zanimljiva i strategija Pavićevića s njim - ne možeš ti da zajebeš koliko ja mogu da te držim u igri.

 

I da, igra Jare za sve pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veoma simpatičan raspored u narednih mesec dana:

 

Tue	22. 10.	EC	vs Lokomotiv
Sat	26. 10.	ABA	@CDV
Wed	30. 10.	EC	@Limoges
Sat	02. 11.	ABA	vs FMP
Tue	05. 11.	EC	vs Venezia
Sat	09. 11.	ABA	@Zadar
Wed	13. 11.	EC	@Tofas
Sun	17. 11.	ABA	vs CZV
Wed	20. 11.	EC	vs Rytas
Sun	24. 11.	ABA	@Bud

Znači buvalno dva relativno laka meča

I to baš relativno pošto je jedan uvek naprženi FMP a drugi uvek ugodno gostovanje u Zadru.

Edited by Marvin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Veoma simpatičan raspored u narednih mesec dana:

 


Tue	22. 10.	EC	vs Lokomotiv
Sat	26. 10.	ABA	@CDV
Wed	30. 10.	EC	@Limoges
Sat	02. 11.	ABA	vs FMP
Tue	05. 11.	EC	vs Venezia
Sat	09. 11.	ABA	@Zadar
Wed	13. 11.	EC	@Tofas
Sun	17. 11.	ABA	vs CZV
Wed	20. 11.	EC	vs Rytas
Sun	24. 11.	ABA	@Bud

Znači buvalno dva relativno laka meča

I to baš relativno pošto je jedan uvek naprženi FMP a drugi uvek ugodno gostovanje u Zadru.

Sta bi bilo da igramo EL?

 

Ako hocemo atraktivne utakmice, one ne mogu da budu lake. Niko nece da gleda kako deljemo Crnokosu 30-50 razlike.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...