Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

ako nista, saznali ste cenu partizanstine(tm)..

dovoljno je bilo da se fixni ugovor od 550k(bez bonusa) redukuje na 500k i ciao ragazzi..

kad krenu da ga naduvavaju preko neta, ne sumLjam da ce reci da nije otisao samo zbog finansija, vec i da su mu ruke bile zavezene(tm) ne bi li zadovoljio vecinu ovaca, iako je dobijao sve igrace koje je trazio a neke utakmice i namerno gubio kako bi dobio igraca..:default_coffee:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima Zvezdan svojih problema trenutno pa nije bas najoptimalniji tajming za ovako nesto. Dok se ne zavrsi saga sa Asvelom i Parkerom sumnjam da ce biti nekih ozbiljnih kontakata tu.
Twistere brate, ide li Šćepan sa Trinkijem ili uči škole kod nas?
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

Na koga god pomislim to ce biti ozbiljan downgrade na sistem koji je postavio Trinki. 

 

edit: samo da dodam da je Trinkijeri malo razocarao nacinom na koji je otisao. Toliko price sa celom javnoscu o hali koja mirise na kosarku, tradiciji, istoriji, pljeskavicama, osecanjima itd. i da ode tek tako - hvala svima, ajd cao. 

To isto mislim i oko nacina na koji je otisao Milan Tomic, iako je on mnogo manje usao pod kozu zvezdasima nego Trinki partizanovcima zbog svoje nadrk prirode. Prosto se nekako osetis prevarenim, iako svi znamo da oni to najvise rade zbog novca, ali opet... 

 

 

Bas tako... Nekako bas bezveze rastanak. Iskreno, nisam ovo ocekivao, a mislim da sam vise slusao i citao sta prica Trinki nego sto sam gledao Partizanove utakmice. Ja nekako mislim da to jos nije gotovo. Da moze da se desi preokret. 

 

Ako je samo do para, prva KZS mu je bila "ja nisam ovde zbog para". Treba mu to pustiti.

 

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Je li slobodan Radonjic jos & da li bi pristao na ovu kintu koja je navodno ponudjena Trinkiju?

 

Kod Radonjica nije problem kinta, vec sto bi morali da mu oprastate ruznu proslost. Sta mislite koliko bi ga partizanovaca prihvatilo, sve i da hoce da preuzme? Pitam ozbiljno. Kapiram da bi bilo vise od pola, neki jer je zaista super trener za nase klubove, a neki drugi mozda i zbog natezanja patke. Dok bi bilo uvek onih koji ni u ludilu to ne bi prihvatili. Ali ne bih mogao da odredim procente te 3 grupacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
Bas tako... Nekako bas bezveze rastanak. Iskreno, nisam ovo ocekivao, a mislim da sam vise slusao i citao sta prica Trinki nego sto sam gledao Partizanove utakmice. Ja nekako mislim da to jos nije gotovo. Da moze da se desi preokret. 
 
Ako je samo do para, prva KZS mu je bila "ja nisam ovde zbog para". Treba mu to pustiti.
 
Mislim da mu treba pustiti KUD Idijote - Mi smo ovdje samo zbog para
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bez obzira sto sam veliki navijac Crvene Zvezde stvarno mi je zao sto Partizan a i citava liga ostaje bez ovakvog strucnjaka, vrlo sumanuta odluka ako se zbog par cvonjaka pusta ovakvo ime koje je sa sobom donelo i sistem i kompetitivnost aka sibanje pa i vrcavi zabarski humor, pljeskavice i kajmak

 

sa druge strane, Jakovljevic je teorijski izuzetno potkovan kosarkaski delatnik (treba samo pogledati ona 154 gostovanja kod Andjusa), mozda je vreme za nekog novog Bogdana, nece skoditi ni to sto mrzi gazda Choa i ima motiv vise da ga strovali u blato

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
Kod Radonjica nije problem kinta, vec sto bi morali da mu oprastate ruznu proslost. Sta mislite koliko bi ga partizanovaca prihvatilo, sve i da hoce da preuzme? Pitam ozbiljno. Kapiram da bi bilo vise od pola, neki jer je zaista super trener za nase klubove, a neki drugi mozda i zbog natezanja patke. Dok bi bilo uvek onih koji ni u ludilu to ne bi prihvatili. Ali ne bih mogao da odredim procente te 3 grupacije. 
Radonju bi još večeras potpisao.
Odličan trener, dobar čovek, body language gifovi su mu priceless...
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Jel Deki Milojević ima neki angažman u amerikama osim želje da ga nađe?

Otisao covek porodicno u Ameriku a mislim da ima neke NCAA varijante... Da je hteo u Partizan mislim da bi odavno otisao, ali izgleda njega interesuje iskljucivo rad sa mladim igracima. Inace bi i on bio odlicna opcija. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SunZero said:

bez obzira sto sam veliki navijac Crvene Zvezde stvarno mi je zao sto Partizan a i citava liga ostaje bez ovakvog strucnjaka, vrlo sumanuta odluka ako se zbog par cvonjaka pusta ovakvo ime koje je sa sobom donelo i sistem i kompetitivnost aka sibanje pa i vrcavi zabarski humor, pljeskavice i kajmak

 

sa druge strane, Jakovljevic je teorijski izuzetno potkovan kosarkaski delatnik (treba samo pogledati ona 154 gostovanja kod Andjusa), mozda je vreme za nekog novog Bogdana, nece skoditi ni to sto mrzi gazda Choa i ima motiv vise da ga strovali u blato

klasican cirkuzant.. canak bi i sa trecinom njegove plate, al uz ovaj budzet i ovlascenja koja je imao zabar, napravio nista manje isti rezultat(mada ovaj nije nista ni napravio..:classic_sleep:)

prodavao mooda za bubrege, do prve bolje ponude..:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Luchifer89 said:
41 minutes ago, MrTwister said:
Ima Zvezdan svojih problema trenutno pa nije bas najoptimalniji tajming za ovako nesto. Dok se ne zavrsi saga sa Asvelom i Parkerom sumnjam da ce biti nekih ozbiljnih kontakata tu.

Twistere brate, ide li Šćepan sa Trinkijem ili uči škole kod nas?

If i was betting man, rekao bi da ne bi se ucio skole kod vas jer je situacija malo vise komplikovana. Trinkijeriju su povrh svega zamjerali sto je htio vise kontrole oko odluka nego sto su ovi htjeli da mu dopuste plus da mu se ne petljaju u posao, ovaj je iz istog razloga otisao iz Buducnosti, ne vjerujem da bi gledao reprizu. Citava prica oko novca je malo meni degutantna jer oce jedna strana da se opere a istina je nedje izmedju. Mislim da nece faliti kandidata al ovi sad trenutno iako legitimni svako ima svog kandidata od tih ljudi koji se nesto pitaju u klubu.

25 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Je li slobodan Radonjic jos & da li bi pristao na ovu kintu koja je navodno ponudjena Trinkiju?

Mislim da je odgovor na oboje potvrdan no je iz vise razloga to tesko ostvarivo, zbog sve te dinamike koja je trenutno aktuelna. Plus su on i Mitrovic kumovi pa ako bi i bilo neke sanse da on to relativno brzo zavrsi sa Asvelom i dobije odstetu odmah, prije pustio kuma. Cak se i Milojevic pominjao u zadnje vrijeme jer su mu izgleda te avanture u SAD propale usled situacije sa coronom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Au brate, ti si ga baš zastranio. Bolje da vratimo Vladu Jovanovića ako ćemo tako.

 

Radonjic je najozbiljniji relativno dostupan trener. Ne vidim dovoljno pametan razlog da ne bude prvi pik za tzv. upravu ako je zaista vrhunski kriterijum interes i rezultati kluba. Ja sam dete SSOL-a, te posledicno ne nuzno i neki fan njegovog sistema, ali ne znam zasto bi racionalan covek ovde bio gadljiv. Na njemu je da odbije ako ne zeli i smatra da mu je prikolica prethodnih uspeha prevelika za taj potez, ali KKP ne sme i ne treba da ima takav problem.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTwister said:

If i was betting man, rekao bi da ne bi se ucio skole kod vas jer je situacija malo vise komplikovana. Trinkijeriju su povrh svega zamjerali sto je htio vise kontrole oko odluka nego sto su ovi htjeli da mu dopuste plus da mu se ne petljaju u posao, ovaj je iz istog razloga otisao iz Buducnosti, ne vjerujem da bi gledao reprizu. Citava prica oko novca je malo meni degutantna jer oce jedna strana da se opere a istina je nedje izmedju. Mislim da nece faliti kandidata al ovi sad trenutno iako legitimni svako ima svog kandidata od tih ljudi koji se nesto pitaju u klubu.

Mislim da je odgovor na oboje potvrdan no je iz vise razloga to tesko ostvarivo, zbog sve te dinamike koja je trenutno aktuelna. Plus su on i Mitrovic kumovi pa ako bi i bilo neke sanse da on to relativno brzo zavrsi sa Asvelom i dobije odstetu odmah, prije pustio kuma. Cak se i Milojevic pominjao u zadnje vrijeme jer su mu izgleda te avanture u SAD propale usled situacije sa coronom.

 

Ma da, tako i ja mislim, jednom recju - seljana. Kapiram da je covek video kuda sve ovo vodi, pricale se bajke kad je dolazio, kako ce biti pusten da radi, da ima odresene ruke, kako imamo nikad veci budzet i napadamo EL, da bi sad dobio (iz njegovog ugla) klasicno pilicarenje gde mu odlaze igraci koje je selektirao za par desetina k vise, kresu mu platu, nema ni pomena o konkretnom budzetu za doselekciju i kompletiranje tima... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt kako sad odjednom svi sve znaju

Sve je jos na nivou rekla kazala

Naravno da nasa uprava reci evo mi hteli ponunda skroz korektna sve ok ali jbg ne ide

Sta se tacno desilo vrv cemo saznati za koju godinu u nekom intervju a mozda ni tad

 

U svakom slucaju, voldenu smo kao ponudili vise nego lane i ova lova koja se kao nudi trinkiju je solidna znaci kinte ima i mogle bi da se nadju ozbiljne zamene...

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

Zašto odbijate mogućnost da Šćepanović bude novi trener Partizana? Treba još da uči? Dokle, ima 44 godine do tada se jasno iskristališe da li je neko materijal za trenera ili ne... Dobro, kod većine bivših igrača koji imaju ambiciju da nastave kao treneri. Po meni je ovo trenutak koji treba da zgrabi i iskoristi. Ili jesi pravi ili... budi pomoćni zauvek.

Link to comment
Share on other sites

Nije Radonja jedini nas bivsi trener koji je slobodan. Evo, i Alimpije je k'o tica na grani. :default_coffee:

Salu na stranu, ne zelim vam da nadjete trenera koji ce kod vas da proverava ima li ili nema stofa za tu profesiju. Pa makar to bio i Scepa. Ne zelite da od njega pravite crno belu verziju gorepomenutog Alimpija.

Link to comment
Share on other sites

Japanac nije sposoban da pliva u ovom mulju, pogotovo ne u narednoj sezoni koja je na sve ili nista za nas, bar bila dok je Trinkijeri drzao konce, sada je na nista.

Da mu dovode igrace Misko i Magelan koje bira imbecilna uprava, sve ono sto nisu mogli dok je tu bio Trinkijeri, ili ako pukom srecom pridje blize da ga izbuse sa premijama, kao sto su vec radili...

Valjda je svima jasno da ce Vesko da kandiduje Beograd za Final 4 EL - 2021/22 a da ce Partizan naredne sezone u FIBA Ligu Sampiona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se uzima zdravo za gotovo da je samo ili prvenstveno zbog para. Na ovo što je naveo SF3 dodao bih i da je možda prevagnula šansa da vodi EL tim, ako je to tačno. On je ovde došao sa jednom idejom i verovatno nekim vremenskim rasporedom napredovanja. Višom silom to se vraća na malo više od početka, a neizvesnost oko budžeta (a time i igrača) će biti sve veća kako se kriza bude produbljivala. Dakle, manje su šanse nego ove godine da napravi iskorak. Ako mu u trećoj sezoni na klupi stoji veliki znak pitanja za titulu i EL dogodine, onda je tim lakša odluka da se prihvati EL tim odma'. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ma da, tako i ja mislim, jednom recju - seljana. Kapiram da je covek video kuda sve ovo vodi, pricale se bajke kad je dolazio, kako ce biti pusten da radi, da ima odresene ruke, kako imamo nikad veci budzet i napadamo EL, da bi sad dobio (iz njegovog ugla) klasicno pilicarenje gde mu odlaze igraci koje je selektirao za par desetina k vise, kresu mu platu, nema ni pomena o konkretnom budzetu za doselekciju i kompletiranje tima... 

 

 

Sto rece Twister mislim da je istina negde izmedju. Nije bas Trinkijeri cvecka, neki igraci su potpisani na njegovu rec da su...igraci. Ko onaj u Zvezdi sto je rekao da je trenirao, pa dosao ne moze potrci. Zamisli kresu mu platu, pa ne ostavljaju ga na hlebu i vodi zaboga, placen je i vise nego dobro za ono sto isporucuje i sto radi. Dajte malo realnosti sa tim bolecivim 

osecanjima prema sportskim radnicima.

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na Parahuskog i Pejnersa, za njih smo svi mislili da će dati neuporedivo više nego što smo videli, ali su neki drugi razlozi vozili priču a ne neki Trinkijev zajeb, njihov sukob ili nešto treće. Ne vidim da smo u timu imali nekog da je razočarao jer se nije sastavio sa timom ili trenerom.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tamburinjo said:

 

 

Sto rece Twister mislim da je istina negde izmedju. Nije bas Trinkijeri cvecka, neki igraci su potpisani na njegovu rec da su...igraci. Ko onaj u Zvezdi sto je rekao da je trenirao, pa dosao ne moze potrci. Zamisli kresu mu platu, pa ne ostavljaju ga na hlebu i vodi zaboga, placen je i vise nego dobro za ono sto isporucuje i sto radi. Dajte malo realnosti sa tim bolecivim 

osecanjima prema sportskim radnicima.

 

Koji igraci?

 

Trinchierijeva selekcija je bila skoro pa savrsena, samo nije imao srece sto su neki igraci imali privatnih problema ili se nisu uklopili.

 

Parakhouski - Mosley je potencijalno odlican centarski tandem i za EL. Jedan odlican suter sa distance, sa sjajnom igrom ledjima, drugi prikucava sve sto mu plejmekeri dobace iznad kosa.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne znam zašto se uzima zdravo za gotovo da je samo ili prvenstveno zbog para. Na ovo što je naveo SF3 dodao bih i da je možda prevagnula šansa da vodi EL tim, ako je to tačno. On je ovde došao sa jednom idejom i verovatno nekim vremenskim rasporedom napredovanja. Višom silom to se vraća na malo više od početka, a neizvesnost oko budžeta (a time i igrača) će biti sve veća kako se kriza bude produbljivala. Dakle, manje su šanse nego ove godine da napravi iskorak. Ako mu u trećoj sezoni na klupi stoji veliki znak pitanja za titulu i EL dogodine, onda je tim lakša odluka da se prihvati EL tim odma'. 

 

Lepo receno. Verujem da si ubo sustinu. 👍

 

Samo i dalje smeta onoliko dodvoravanje i izjave koje je davao, a onda naprasno otisao. Ok, takav je lik verovatno... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...