Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Možda ispadnem smešan, ali ne mogu da nađem ni na netu nešto više o njemu sem da je jedan od trenera koji je trasirao BB i da je vodio mlađe kategorije Zvezde i da je vodio Žitko i sad Mladost.. 
Koliko umem da koristim internet mogu da zaključim da ima više gostovanja kod Anđusa nego po košarkašim terenima u KLS.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sreća u nesreći, drugari, je što Dragan Jakovljević mrzi Čovića više nego vi tako da će učiniti sve da ga pobedi i ponizi. A druga dobra stvar je što je čovek čarobnjak za mlade igrače.
Da, ali fakat je da on nikada nije radio u ozbiljnijem seniorskom klubu sa milionskim budzetom. Pitanje je da li bi i tada gurao mlade igrace. Mada, u sustini, vec bi imao okosnicu tima, samo da je nadogradi. A ne znam koliko bi bas Obradovic rizikovao svoju reputaciju da dolazi da se kupa u ovom mulju.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Obradovic je rekao da ce pauzirati ovu godinu. On je napustio Fener, izmedju ostalog, jer ce imati manji budzet i platu.

 

Bas ce on preuzeti KKP, koji ce isto biti u padu sa budzetom, a plus igra EC. Da ne pricam koji bi to bio noz u ledja Feneru.

 

Nema od toga nista. A i sta bi postigao sa prosecnim timom? Nista. Lose-lose situacija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Ako ce komsiluk da ovde i dalje troluje kako se ovo ne desava po direktivi da se Partizan unizi na nivo statiste, zamolio bih da nas malo iskuliraju. 

Kakva je direktiva bila kad je Trinkijeri postavljen za trenera kao ubedljivo najplaceniji trener lige, i bio tu godinu ipo dana?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Da se Grboviću zahvali na areni i da utakmice igramo u onom balonu u kom smo trenirali prošle sezone.

Mislim da tribine neće biti neophodne

Za to ne moramo da brinemo, ko zna kad ce opet publika u halu :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Moj izvor koji je rekao pre KZS da cete igrati EC i da Trinki ide, tada mi je rekao da je Zvezdan prvi pik, a Scepa pomocnik (Uprava zeli Scepu u perspektivi za 1.trenera) 

 

Nisam imao dozvolu tada da stavim Zvezdanovo ime. 

 

To stoji i dalje kao ideja, ne znam u kom smeru idu pregovori i sta je realno. Jakovljevic nije u planu as per my source...koji nije bio los do sada  

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alek The Great said:

Vecu glupost nisam cuo. Vec sam rekao, a verujem da govorim i u ime vecine, pratio bi Partizan i da ne igra evropska takmicenja.

 

Takođe, pratio bih i u beton ligi.

Ali nam arena definitvno neće biti potrebna, odnosno preskupa je za naše potrebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2020 at 10:53 PM, leki bg said:

Nece Vlado biti novi trener Partizana, mada u EC ce vas izgledati predvoditi njegov zemljak (as per source).

 

Mada ne znam zasto bi Trinki isao ako ste se odlucili za EC. Malo kontradiktorno, ali hajde da vidimo sutra KZS.

Da, bilo mi je tad kontradiktorno, ali se ocigledno jos tada znalo ili bilu blizu "znalo" da ce Trinki otici.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Alek The Great said:
23 minutes ago, Luchifer89 said:
Da se Grboviću zahvali na areni i da utakmice igramo u onom balonu u kom smo trenirali prošle sezone.
Mislim da tribine neće biti neophodne

Vecu glupost nisam cuo. Vec sam rekao, a verujem da govorim i u ime vecine, pratio bi Partizan i da ne igra evropska takmicenja.

 

tumblr_lr6aj5c8I41qfr77so1_400.gif

Edited by Luchifer89
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Upravo dajes primer zasto te/vas molim da troskokujete.

Vas bivsi trener to tvrdi, a upravo je izasao tekst na SK koji govori o istoj cifri kao vas bivsi trener.

Nije kod vas problem sto je neko placen vise nego sto mislite, nego je problem izlazenje iz uloge zrtve. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Alek The Great said:
28 minutes ago, K.Dot said:
Sreća u nesreći, drugari, je što Dragan Jakovljević mrzi Čovića više nego vi tako da će učiniti sve da ga pobedi i ponizi. A druga dobra stvar je što je čovek čarobnjak za mlade igrače.

Da, ali fakat je da on nikada nije radio u ozbiljnijem seniorskom klubu sa milionskim budzetom. Pitanje je da li bi i tada gurao mlade igrace. Mada, u sustini, vec bi imao okosnicu tima, samo da je nadogradi. A ne znam koliko bi bas Obradovic rizikovao svoju reputaciju da dolazi da se kupa u ovom mulju.

 

Čovek je praktično napravio igrača od Bogdanovića, Vujošević je posle udario glazuru.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rekoh već pre koju nedelju, očekujte skandiranje .ebi, Zvezdane! 

 

29 minutes ago, Vamos Laki said:

Kakva je direktiva bila kad je Trinkijeri postavljen za trenera kao ubedljivo najplaceniji trener lige, i bio tu godinu ipo dana?

Neuporedivo, kolega. Vi menjate trenera na 15 dana, pa kako da postignu da budu najplaćeniji? :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

Zeljko je pametan covek pre svega, uletati u KKP u (n)ovoj realnosti je blesavo pa ne znam kakvom emocijom to objasnjavali. 

 

4 minutes ago, Xpert said:

Obradovic je rekao da ce pauzirati ovu godinu. On je napustio Fener, izmedju ostalog, jer ce imati manji budzet i platu.

 

Bas ce on preuzeti KKP, koji ce isto biti u padu sa budzetom, a plus igra EC. Da ne pricam koji bi to bio noz u ledja Feneru.

 

Nema od toga nista. A i sta bi postigao sa prosecnim timom? Nista. Lose-lose situacija.

 

 

Sve je to meni jasno, ali bas na tu varijantu sa emocijom i mislim... sta znas. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sector said:

Nema mi logike da vas preuzme covjek koji se zove Zvezdan.

 

to samo naizgled, al jos divac im je vratio zvezdu petokraku u grb, koju je, o ironije, sklonio ivica dacic.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...