Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Drugo poluvreme odlično, krenuo šut, a njih stao. Pritegli odbranu, skok. Navijanje. 

Mozli mi se baš sviđa. Ima osećaja za skok, dobar tajming i osećaj za prostor. 

Jednom je prikucao iz mesta, katapultirao se. 

Nismo uspevali Lengforda da zaustavimo, kasnije relativno stao. 

Pejdž igrao par minuta i to je prvi pogodio trojku, čini mi se. Mislim da je bila treća četvrtina. 

Tomas isto dobar, stalno ga ima na skoku, ali slab šut.

Rade odličan. Ne radi više cik cak, već jako i do samog kraja. 

Jaramaz pogodio nekoliko dobrih šuteva. 

Bacanja smo loše šutirali. 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, djole said:

Pa jbt, kakav je to raspored prva 4 kola u ABA sve gostovanja. Kao da smo u NBA.

Menjali ste domaćinstvo sa Mornarom, inače bi bilo 2-1-1, moguće da biste od 11. - 15 . kola bili domaćini, kada je važniji deo sezone. Malo je glupo, od 22 meča, 4 puta zaredom gosti, pa malo kasnije 5 puta zaredom domaćini.

Link to comment
Share on other sites

A što se tiče atmosfere i Arene:

Prezadovoljan sam mestima, mislio sam da će biti lošija. Da smo dan ranije uzeli bila bi još bolja. Sve je pregledno, ali je meni i dalje čudan taj osećaj gledanja iz Arene, kao da je veštački, ne znam kako da objasnim. 

Mislim da će svi sa sezonskim kartama biti zadovoljni mestima i pregledom. 

Atmosfera kad je pozorišna(novosadska) ista je i u Pioniru i u Areni, a čim se malo zapeva već bude ok. 

Takođe, nemam pojma koliko je bilo ljudi, možda 3k maksimum.. Kad se napuni još kojom hiljadom biće još bolje. 

Nije to kao kad je 20k, ali je skroz ok. 

Druga je priča kad je utakmica zvanična. Videćemo već kako će izgledati to. 

Mislio sam da će gornji prsten zatvarati nekim platnom, tako sam ja razumeo. 

A svakako je lepo sesti na čista sedišta, da imaš mesta za noge, da prođeš svuda, da je vazduh "čist". Toaleti uredni, deodorant kugl'ca, safun, ubrus, sve. Doduše nema kanta gde da se baci taj ubrus, al' ajde. 😄

Još kad bi sve prošlo bez frakcija bilo bi odlično. 

:jedvačekanje:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...