Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Nismo dugo imali ovako dobru hemiju u ekipi cini mi se, bas deluje da su se svi igraci dobro skapirali i da uzivaju igrajuci zajedno, svi podjednako doprinose i znaju svoje uloge

Finu ekipicu sklopio Trinki, rekao bih da mi je vec sad najdraza u prethodne 3-4 sezone

Link to comment
Share on other sites

Jesu kanta, to smo konstatovali, ali smo odigrali perfektan meč.

 

Toliko dobih stvari: od Zagorove partije na obe strane, do dobrog trčanja, 46% za tri, činjenice da smo imali 19 asistencija i da je 10 različitih igrača ostvarilo bar po asistenciju. Pa Trifini minuti i Mekaduov debi.

 

Mogli bi izdvojiti i par gluposti, ali to baš ne bi imalo smisla posle ovake tekme.

 

 

edit: navijanje :Hail:  ... da ne zaboravim.

Edited by realno *w
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao mec, imam i opravdane razloge za to.

 

Gledam kasnije statistiku, Partizan je odigrao neobicno brutalan mec u kojem je razbio svog rivala i u kome se niko nije posebno istakao. Kapa dole Trinchieriju za predstavu u Trentu.

 

Sa skorom od 2-0 Partizan samo pobeda u Istanbulu deli od najboljeg ucinka u ovoj fazi EC (osim ako Tofas ne pobedi sve do kraja), sto znaci da ce se majstorica cetvrtfinala, polufinala i finala igrati u Beogradu. Bas dobra sezona za klub do sada u EC.

Link to comment
Share on other sites

Ekipe iz naše prošle grupe u ovom kolu sve pobede i to 3 u gostima: Tofaš Andoru, Ritas Galatasaraj i mi. Venecija kući dobila Brešu.

 

Inače, sinoćna tekma je meni objašnjenje zašto sam svim silama želeo Brešu u grupi. Odgovaraju nam te tvrde ekipe, koje teško dolaze do nekih velikih poenterskih serija, pa samim tim imaju male šanse da kazne naše prazne hodove.

 

Kad već nabacavam misli:

Mekadu - dobar debi koji ništa ne znači, ali ok. Mislim da on ne može da ima neke posebne probleme sa ovakvim "peticama", tu će pokretljivost i brze noge doći do izražaja. Ali teške petice će biti problem. Nas je ubio i Devin Vilijams, koje je tipa 203, ali jak kao bik. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cooper said:

Ima Dačka Hamiltona, 213, na 12p i 9 skokova.

 

Da, vrhunski igrač. 

 

 

Mada, ni on nije "uguzivač" već samo upgrejdovana verzija tipa igrača kakav je i Mekadu. Ima 213, dobar raspon, pa je posebno opasan u skoku i zaštiti obruča, ali svejedno neće on sebi iskreirati previše poena. Šta više...

Link to comment
Share on other sites




Ali teške petice će biti problem. Nas je ubio i Devin Vilijams, koje je tipa 203, ali jak kao bik. 

Kad je došao u Podgoricu prošle godine, na trening kad sam ga vidio mislim da od Pekovića ja fizički jačeg igrača vidio nijesam. Onaj fazon dje mu mišići imaju sopstvene mišiće.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...