Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Na tv Partizan specijal o utakmici protiv Virtusa, kao da je bilo pre 300 godina...

 

Tek sad sam emotivno dozivela da Trinki vise nije trener, cak mi malo zao sto je Birca otisao :59: o Voldenu da ne pricam.

 

Misa :cry:

 

Jbm ti ovu godinu. 

 

 

Edited by zoe Bg
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ipak je Pejzd izabrao stari broj.

Malo je falilo da nam ode.

 

Ali kako su klinci sa tvitera povatali na bucku par krupnih somova  🤣

 

Imao je brat Markus odlicnu ponudu ali pre mesec dana, njemu je srce ipak crno belo.

Grobarcina pored kreveta drzi sliku Kice i Praje, a zbog prvog i nosi broj 5.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ipak je Pejzd izabrao stari broj.
Malo je falilo da nam ode.
 
Ali kako su klinci sa tvitera povatali na bucku par krupnih somova  [emoji1787]
 
Imao je brat Markus odlicnu ponudu ali pre mesec dana, njemu je srce ipak crno belo.
Grobarcina pored kreveta drzi sliku Kice i Praje, a zbog prvog i nosi broj 5.
Zbog pokojnog Harisa je broj 5.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno meni ovo "dobro pamtim sve" ide na ganglije iz više razloga(mislim da sam i na upokojenom forumu već pisao ...nekako čini mi se da nam je kosarkaski sunovrat počeo od kad nam se ova zalopojka uvukla u narativ...mislim pjesma nije o Partizanu nego o samom sebi, ja ovo ja ono....nekako je i beznadežna kao nekad bilo super sad ono... i ovdje ću ostati mogao bih još koju reci moje mišljenje je da to nije naš navijacki vajb..ono  grlo i dlanovi "a kad dodju nevolje i kad dodje tuga" nekako to smo mi... 

Napred Partizan!

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, odupri se ludilu said:

Iskreno meni ovo "dobro pamtim sve" ide na ganglije iz više razloga(mislim da sam i na upokojenom forumu već pisao ...nekako čini mi se da nam je kosarkaski sunovrat počeo od kad nam se ova zalopojka uvukla u narativ...mislim pjesma nije o Partizanu nego o samom sebi, ja ovo ja ono....nekako je i beznadežna kao nekad bilo super sad ono... i ovdje ću ostati mogao bih još koju reci moje mišljenje je da to nije naš navijacki vajb..ono  grlo i dlanovi "a kad dodju nevolje i kad dodje tuga" nekako to smo mi... 

Napred Partizan!

 

Zasto zalopojka? Ja cak mislim da je vesela pesmica, malo sporijeg ritma ali definitivno ne sa nekom zalosnom konotacijom. Ili ja nesto brkam. 

 

Kako je beznadezna? Gde kaze da je nekad bilo super a sada nije?

Link to comment
Share on other sites

Dobro možda sam pretjerao, vjerovatno, sa ovim zalopojka i beznadežna jer evo sad vidjeh  tekst i zaista nije takva ali meni jednostavni nije legla.  Dakle više stvar ukusa, o kojem se ne raspravlja pa i iz tog razloga  nisam trebao ni da je komentarišem. Naravno to i dalje ne mijenja činjenicu da je pjesma o samom sebi što mi je bzze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...