Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Ja se uvek setim dana kada se pojavio info da će Božo doći.

 

Mi na basketu, pa pitam neke košarkaše kakav je. Ovaj jedan vadi telefon i pokazuje prepisku sa whatsappa, staru par meseci u kojoj se on i drugar dogovaraju za neki turnir u basketu. I kaže jedan "treba nam centar, da zovem Đumića?". A ovaj drugi odgovara "ma šta će nam on, zovi Alekseja". Aleksej je inače jedan od mojih najboljih drugova, igrao odbojku u lokalnom klubu, pika fino basket. U fazonu cenim ja basketaško umeće mog drugara, ali ovde pričamo o centru Partizana...

 

Uglavnom, nikako ja ne krivim te momke, oni su talentovani koliko su talentovani i to je to. Nisu oni krivi što smo mi tražili upotrebljivog centra za Partizan, za 2000 evra mesečno.

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jakob Aman said:

Koga biste radije kao back up peticu, Nikolu Jankovica ili Urosa Lukovica?

Mislim da je Jankovic nesto kompletniji igrac. Ali za trecu peticu je pitanje sta ti vise treba od kvaliteta. Uglavnom obojica su za tu ulogu dovoljno dobri 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2020 at 12:04 PM, Jakob Aman said:

Koga biste radije kao back up peticu, Nikolu Jankovica ili Urosa Lukovica?

 

18 hours ago, Marvin said:

Mislim da je Jankovic nesto kompletniji igrac. Ali za trecu peticu je pitanje sta ti vise treba od kvaliteta. Uglavnom obojica su za tu ulogu dovoljno dobri 🙂

 

Meni je to nueporedivo, potpuno.

 

Luković je ipak pravi centar, 213, ogromne ruke, odlično skače i još bolje brani obruč. Čovek je prošle sezone imao 53 blokade na 18 tekmi, primera radi, Nikola je imao 6 na 21 tekmi.

Samo na zadnjoj tekmi sezone protiv Zvezde je imao 23 poena i 6 blokada, 38 indeks, za 23 minuta.

 

Luković je jako kasno počeo da sazreva, ali kada se sredio, to sasvim fino izgleda, pa verujem da su pred njim još dve baš dobre sezone. Da imamo njega, onda bi nam idealan bio neki 4/5 igrač kao primarno rešenje. Prvenstveno jer mislim da bi Uroš bio mnogo više od Nikolinog "samo da ne zasere nešto dok se Mozli ne odmori" statusa iz prošle sezone.

Zaboravili su ljudi kako nam je izgledala zaštita obruča i još bitnije skok, kada je Nikola igrao peticu u jednom delu sezone. 

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Meni je to nueporedivo, potpuno.
 
Luković je ipak pravi centar, 213, ogromne ruke, odlično skače i još bolje brani obruč. Čovek je prošle sezone imao 53 blokade na 18 tekmi, primera radi, Nikola je imao 6 na 21 tekmi.
Samo na zadnjoj tekmi sezone protiv Zvezde je imao 23 poena i 6 blokada, 38 indeks, za 23 minuta.
 
Luković je jako kasno počeo da sazreva, ali kada se sredio, to sasvim fino izgleda, pa verujem da su pred njim još dve baš dobre sezone. Da imamo njega, onda bi nam idealan bio neki 4/5 igrač kao primarno rešenje. Prvenstveno jer mislim da bi Uroš bio mnogo više od Nikolinog "samo da ne zasere nešto dok se Mozli ne odmori" statusa iz prošle sezone.
Zaboravili su ljudi kako nam je izgledala zaštita obruča i još bitnije skok, kada je Nikola igrao peticu u jednom delu sezone. 
Jel Luković Miškov klijent?
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

Luković je ipak pravi centar, 213, ogromne ruke, odlično skače i još bolje brani obruč. Čovek je prošle sezone imao 53 blokade na 18 tekmi, primera radi, Nikola je imao 6 na 21 tekmi.

Samo na zadnjoj tekmi sezone protiv Zvezde je imao 23 poena i 6 blokada, 38 indeks, za 23 minuta.

 

Luković je jako kasno počeo da sazreva, ali kada se sredio, to sasvim fino izgleda, pa verujem da su pred njim još dve baš dobre sezone. Da imamo njega, onda bi nam idealan bio neki 4/5 igrač kao primarno rešenje. Prvenstveno jer mislim da bi Uroš bio mnogo više od Nikolinog "samo da ne zasere nešto dok se Mozli ne odmori" statusa iz prošle sezone.

Zaboravili su ljudi kako nam je izgledala zaštita obruča i još bitnije skok, kada je Nikola igrao peticu u jednom delu sezone. 

 

Mislim da Jankovic moze mnogo bolje od onoga sto je igrao prosle sezone. Mozda mu prosto uloga nije odgovarala, u to slucaju bi i imalo vise smisla imati kao treceg centra nekoga ko je samo solidan role player. A da je Nikola bedan u skoku slazem se 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

samo da kažem kako sam razočaran što niste ovde bačili poslednji pozdrav za miodraga živkovića, bez njega ne bi bilo ni kadinjače, as we know it.

Počast gospodinu umetniku, ali Kadinjača je ideja, ne spomenik ili istorijska referenca o bici. 😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

samo da kažem kako sam razočaran što niste ovde bačili poslednji pozdrav za miodraga živkovića, bez njega ne bi bilo ni kadinjače, as we know it.

Bači ti ko u svojoj kući, nemoj da se stidiš. [emoji846]

Moram da priznam da sam guglao gospodina da vidim ko je, a pri tom nemam pojma ni da je umro. Zato su portali puni Nine Badrić u egzistencionalnoj krizi, znaju novinari da voli narod da opljune više nego lijeka za koronu.

Evo, stidim se. [emoji22]
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...