Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

On 7/25/2020 at 5:39 PM, leki bg said:

Potraga za Cameron Oliverom.

Preduslov je da se Makabi ne odluci za njega.

 

 

 

Angola do Kamerunaa... iii kakvo kucanje...    Može 😄

 

 

 

 

Edited by realno *w
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda se ustedelo na treneru? 🙂 

 

Finansijski gledano zasto ne bi bila ova formula => Trinkijeri (trener koji pravi razliku) = Scepanovic (trener za koga jos ne znamo ima li dovoljno slifa da pravi razliku) + neki ekstra kvalitetan igrac koji pravi razliku 

 

E sad, sta je bolje, timski, rezultatski, vreme ce pokazati. 

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi, ne trolujte stranicu.

 

 

 

@ Kmaerun

 

Ako ništa drugo, sviđa mi se profil igrača koji traži Šćepo - skraćene petice, dobri skakači sa kakvim takvim šutem.

 

Ja sam prvi za dobru pravu, tešku peticu, sa dobrom leđnom tehnikom, posebno kad već imamo Mozlija, ali takvih je malo, pa su samim tim i jako skupi igrači. 

Ovaj je imao dobru sezonu u Australiji, deluje mi kao zanimljiv igrač. Da bismo bili ultra skraćeni - stoji, ali mislim da vredi probati.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Marvin said:

Da bi se doveo Ekpe Judo Vlado Scepanovic bi morao klubu da placa da se ta razlika u platama nadomesti 🙂

 

31 minutes ago, djole said:

Kakav bre sad Judo? :classic_biggrin: Ili ti to samo na osnovu ove Safetove mimare?

 

Dobro de, mislio sam generalno, ne bas na Ekpea... ne znam ni u kakvom je stanju on, ne pratim NBA toliko. 

Link to comment
Share on other sites

Ma dajte bre, covek je imao za kineske uslove i ne tako sjajnu sezonu. Nije bas da pratim tu ligu, ali Raduljica je imao bolje stats-e tamo. A nije svako Skola pa da igra dobro i posle 33-e godine. Ako cemo vec dovoditi skupog igraca opet mi je bolje resenje domaci igrac kao npr Raduljica.
Mislim da ako ne uspemo da potpisemo nijednog od ovih pikova, da ce se probati sa nekim jeftinim/ispod radara igracem. Pa ova centarska linija je prethodne sezone bila prva u aba i najbolja u EC.

Link to comment
Share on other sites

Pa vi napraviste od Trinkijerija boga. Slazem se da u sezonu ulazimo sa jednom nepoznatom - trener. Ali nije on bas toliki pocetnik. Uostalom dobio je sansu u Buducnosti, imao fin skor u Aba dok nije podneo ostavku. Od tada je proslo 4god. Ovih godinu dana je ucio, ekipa ostala na okupu, mozda sad i pojacana. Ne moze se on bas porediti sa Perom i Cankom.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Alek The Great said:

Pa vi napraviste od Trinkijerija boga. Slazem se da u sezonu ulazimo sa jednom nepoznatom - trener. Ali nije on bas toliki pocetnik. Uostalom dobio je sansu u Buducnosti, imao fin skor u Aba dok nije podneo ostavku. Od tada je proslo 4god. Ovih godinu dana je ucio, ekipa ostala na okupu, mozda sad i pojacana. Ne moze se on bas porediti sa Perom i Cankom.

Ne moze se porediti jer je Pera Bozic bio uz najtrofejnijeg trenera KKP samo 10ak godina, epilog svi znamo. 

Metar i po dana je Scepanovic bio trener u Buducnosti i napustio kormilo ne svojom krivicom. Sada je dobio posao u ovakoj sredini i pod specificnim okolnostiima zbog kojih je vrlo moguce da se ponovi scenario iz Podgorice. Hoce li stati iza njega kad bude gubio, hoce dovesti njegov izbor centra ili igraca? Naravno da nece, zato su i jedva cekali da vide ledja zlom zabaru. 

Sto se Raduljice tice nadam se da se salis jer je covek sa 2.13 postao laka konjica, sutira trojke, sporiji je od Dzoa Vukosavljevica i u kontaktu ne bi mogao Borisu da ugura niti odbrani, da ne pricam o Kamenom Jankeru koji bi ga rasturio. Pritom je umislio da moze biti ponovo stici do NBA lige gde bi se svaki guster poigravao sa njim. 

Takodje vidim poredis Udoha i Raduljicu i statse u CBA, daj onda da dovedemo Marreese-a Speightsa koji jedva trci da nam igra centra ali imao je dobru statistiku u Kini. 

I na kraju ko da dovede igraca ispod radara? Ostoja ili njegov skaut koga je Dule proterao iz kluba da bi ga ovaj vratio, Scepanovic da izgura svoje i dovede na rizik nekog igraca ili naposletku Loncar i cuveni skauting putujem na Letnju ligu da mi dupe vidi put? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ti otkad pises na ovom forumu (pod tim nikom) udaras po upravi i skauting sluzbi tj. njihovoj nesposobnosti. U sustini ti verovatno zagovaras onu pricu u kojoj su na celo kluba postavljeni ljudi koji mu nece dozvoliti da se puno razmase. Ja ovde uglavnom pisem o sportskoj prici, nikakve me teorije zavera ne zanimaju. A njih ce biti uvek, dokle god se klubovi ne privatizuju.
To kakav tip centra Scepanovic trazi samo on zna. Mozda on bas juri nekog koji moze da pogodi i sa distance, s obzirom da ova dvojica koju imamo ne umeju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za igraca kao sto je Udoh statsi u nekoj Kini su gotovo sasvim bez znacaja. U pitanju je prekaljen i na vise nivoa dokazan igrac. Uz to, nikada nije bio tip nabijaca statsa i najveceg potrosaca u ekipi, vec uglavnom diskretni heroj - Mr. Dependable. Zdravlje i fizicka sprema su uvek upitnik kod starijih igraca i to uvek treba dobro evaluirati pre donosenja odluke, ali mimo toga gotov igrac, pa jos takvog kalibra je uvek no brainer. Mozda cisto onako koncepcijski nije bas idealan tip centra za nas u ovom trenutku, ali svakako da je i tako neuporedivo bolje resenje od raznoraznih oldskul polovnjaka koji su se pominjali u poslednje vreme.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Brimstone said:

Ne moze se porediti jer je Pera Bozic bio uz najtrofejnijeg trenera KKP samo 10ak godina, epilog svi znamo. 

 

A koliko je od tih 10tak godina zapravo ucio i spremao se za trenera? Vlado je za 9 kola kao prvi trener pokazao daleko vise nego Pera za sve vreme koje je bio trener KKP (cca 10 kola 😄).

 

Sto opet ne znaci da iko ovde apsolutno veruje da je on siguran pogodak. Ali tvoj lov na optimizam po forumu apsolutno nista ne radi korisno i nikom ovde ne pomaze. Zar zaista ocekujes da se prosecan navijac Partizana pomiri sa neuspehom pre nego sto se izadje na teren? Mi svi znamo ko vedri i oblaci ovde ali koja je poenta sporta i uopste ove teme ako cemo da dizemo ruke zato sto psihopata voli crveno belo.

 

Partizan nije samo vrhunski rezultat. Partizan je i sportski inat, borba do kraja. Bez kalkulacije.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Alex_Serbia said:

Partizan nije samo vrhunski rezultat. Partizan je i sportski inat, borba do kraja. Bez kalkulacije.

 

Ethelbert Talbot, Pierre de Coubertin, Alex_Serbia. Finese su u pitanju 🙂 

 

I da ne bude zabube - slazem se.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...