Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Piše mi drugar, koji je sad na studijama u Francuskoj, a tokom srednje je išao na razmenu, takođe u Francusku, pa je sad otišao da obiđe porodicu kod koje je boravio.

 

-"a pazi, doso sam ovde na selo da posetim jednu porodicu sto znam od pre, a ovde ti svi igraju kosarku i celo selo zna za duska vujosevica" 

- znam da nije selo, al' pade mi na pamet Limož

- kaže on: "ortez. sta da ti kazem, sin ima dres partizana. ne mogu mirno da spavam (drugar cigan :D)" 

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

preki ti je prekazi?

ne kapiram sta hoces da kažeš, strava mu je ime a čale mi kaže da je bio opasan fudbaler. ja ga nisam gledao pošto je već igrao u turskoj

 

vokri umro? sad vidim i elsner u maju

Eh, sinko, balav si ti za cika Kronosa koji ih je sve uzivo gledao na terenu.

 

k689GD1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ideeeeeeeeeeemooooooooooooooooooo

 

Quote

- Da li sam živeo sportskim životom kada sam došao ovde? Definitivno nisam. To sam već nekoliko puta izjavljivao, ali sam shvatio da to moram da promenim. Vreme je da sa smirim glavu i posvetim se karijeri, jer definitivno nisam tamo gde sam sebe zamišljao da ću da budem. Donosio sam neke odluke, ali sam isto tako svestan njih i spreman sam da se maksimalno posvetim košarci što do sada nisam radio. Glavu sam sredu, sada planiram da sredim i teren naredne sezone.
 

big_1577803682-stefan-jankovic-ce-se-vra

Link to comment
Share on other sites

Ideeeeeeeeeeemooooooooooooooooooo
 
- Da li sam živeo sportskim životom kada sam došao ovde? Definitivno nisam. To sam već nekoliko puta izjavljivao, ali sam shvatio da to moram da promenim. Vreme je da sa smirim glavu i posvetim se karijeri, jer definitivno nisam tamo gde sam sebe zamišljao da ću da budem. Donosio sam neke odluke, ali sam isto tako svestan njih i spreman sam da se maksimalno posvetim košarci što do sada nisam radio. Glavu sam sredu, sada planiram da sredim i teren naredne sezone.
 
big_1577803682-stefan-jankovic-ce-se-vratiti-u-partizan.jpg
"Glavu sam sredu"
Ima neki glavosred servis u Ontario?!
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na onu vinijevu pricu meni je Rade Zalad najjače ime i prezime. A i nekako tecno se govorio onaj Željin tim Berjan, Bahtic, Cilic, Sabanadzovic Komsic...  A Edhem Šljivo je preteča Kafu-a, nama šljiva a njima kafa glavni proizvod.

A inače ima tih likova koje komentatori u prenosu moraju da oslovljavaju sa imenom i prezimenom kao Srdjan sada što svrsava na Teo Maledon.

On topic ...dobar je ovaj vic sa Jankelom i glavom sredjenom   

  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Da se nadovezem na onu vinijevu pricu meni je Rade Zalad najjače ime i prezime. A i nekako tecno se govorio onaj Željin tim Berjan, Bahtic, Cilic, Sabanadzovic Komsic...  A Edhem Šljivo je preteča Kafu-a, nama šljiva a njima kafa glavni proizvod.

A inače ima tih likova koje komentatori u prenosu moraju da oslovljavaju sa imenom i prezimenom kao Srdjan sada što svrsava na Teo Maledon.

On topic ...dobar je ovaj vic sa Jankelom i glavom sredjenom   

  

A golman Škrba!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nit znaju sta hoce niti su u mogucnosti da potpisu igraca iz tima koji igra Ligu Sampiona a kamoli nesto vise. 

Kao nesto se vaga a konkretno centri za koje ja znam su dijametralno suprotnih karakteristika, o primanjima da ne pricam. 

Ako pozure mozda ce registrovati igraca pre nego sto BATa zakuca na vrata. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...