Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

13 hours ago, Brimstone said:

najveci razlog zasto je Partizan izgledao onako prosle godine jeste Italijan u prevari.

Kome nisi mogao da podvalis Jankovice, Nikolice, da dovodis centre i nameces saradnike. 

 

:prevara ga doveo u Brose 2015, trenirao tri godine pa poveo sa sobom u KKP:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije nama tim tooliko "kamenjarski" u pogledu šuta već imamo sporadične šutere kod kojih zavisi da li im je dan ili ne. Gordić, Jaramaz, Zagorac mogu da uđu u serije kako pogodaka, tako i promašaja. Jedina ozbiljna konstantna pretnja je Pejdž (ako zadrži ovaj nivo). Slažem se da bi bilo dobro da imamo još jednog ali očigledno ništa od toga.

 

Što se tiče petice plašim se da se ne oslonimo previše na to da će Mozli ponoviti onakvu "defanzivnu kliniku". Ipak ima već 31 godinu. On i N. Janković su super opcije kao 2. i 3. centar ali moramo tu da nađemo ozbiljnog 2-way startera koji može da cepa veći deo tekme i da je u stanju je da se skapira sa ostatkom ekipe, kao ostali stranci koji su već tu. Bitno je da bude igrač koji može i 1 na 1 kada zagusti, ali da ne igra za sebe i statistiku već da se podredi timu (jer je to nekako bilo obeležje naše igre prošle sezone).

 

Birča case - ja sam u startu bio ubeđen da on odlazi i da ćemo naći bolju opciju. Onda je stidljivo počelo da se spominje da je siguran, pa sam i ja to nekako prihvatio. Bilo kako bilo, imamo priliku da nađemo na toj poziciji neku ozbiljniju opciju ali bojim se da ćemo opet gledati S. Jankovića - u teoriji on jeste talentovaniji i opasniji igrač od Birče, ali u praksi je uspeo da zasere skoro sve glupostima na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

offtopic

 

kako mi strašno izgleda kada skontam da igrači 90. godište imaju 30 godina :classic_unsure:

 

ja nikako ne mogu da se naviknem, ono kad vidim da je igrac tipa 1991 pomislim potencijal 😄

Edited by Sector
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Whitnail said:

 

:prevara ga doveo u Brose 2015, trenirao tri godine pa poveo sa sobom u KKP:

Nadam se da se salis da je Trinkijeri doveo Nikolica u KKP, niti jedan niti drugi od zavrsetka sezone 2018-19 nisu hteli da saradjuju. 

Ko ga je produzio sam prokljuvi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, realno *w said:

offtopic

 

kako mi strašno izgleda kada skontam da igrači 90. godište imaju 30 godina :classic_unsure:

 

Kakav je tek užas videti moju generaciju, sada pedeset godina mladi, a juče se rodili.

 

Jedini HOF Alonzo Moning... a generacija Saša Danilović, Rastko Cvetković, Žan Tabak, Dag Kristi, Keni Anderson, Robert Hori, Letrel Sprivel...

 

/offtopic

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Replika Rashe Tomasa u vanterenskim aktivnostima samo na mnogo skupljem nivou.

Inace bolji igrac podosta, kada bi sredio glavu bio bi izuzetno koristan u vecini EL timova. 

Dobar low post, ima poludistancu, dobro rola, osecaj za skok,blokadu, plus zna da izbaci na gornji perimetar ali dzaba sve ako je okupiran nekim drugim stvarima. 

Pronadjite na sajtu EL statistiku od prosle sezone i jedinu vise nego dobru utakmicu, ta rola ga i preporucuje kod nasih duduka. 

Edited by Brimstone
Link to comment
Share on other sites

Pa nije baš da možemo da uopšte očekujemo da dovedemo igrača koji je tokom prošle sezone imao dosta dobrih EL partija 😄

 

27 minutes ago, Marvin said:

Ja sam ga slabo pratio, ali je meni delovao kao centarska replika Rase Tomasa - dobra defanziva, zna da zagradi i skoci, sut srednja zalost.

Nadam se da gresim 🙂

 

Nije šut srednja žalost, za peticu. One godine u Zenitu je fino palio sa one "centarske poludistance", baš fino.

 

Makabi je druga priča, došao je u ekipu sa vrhunskim peticama (Otelo Hanter, Tarik Blek, posle došao i Studmajer), te generalno ekipu sa 15-16 igrača. Tu baš i nije lako funkcionisati, tako da ne bih sudio po tome.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ako on ceka EL ponude, docekace neku svakako. Stoga treba aktivno traziti dalje.

 

Ne slažem se sa ovim. Veliki broj EL ekipa je popunjen, a za tih par preostalih mesta konkuriše dosta igrača. Po meni D. Vilijams dosta bolji igrač, a evo vidimo da je i on za sada bez kluba.

 

U svakom slučaju, sredina jula, ne treba biti nestrpljiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...