Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, Marvin said:

Da li biste oprostili ruznu proslost jednom small ball centru travarske orijentacije?
Meni deluje da bi se bas uklopio u ovaj tim 🙂

 

Daleko bilo.

 

Ja sam i prošle sezone rekao da je njegov potpis jedan od većih zaeba komšija. Da su to neke manje pare, pa da kažeš, ali jednostavno čoveka su pregazile godine. I tada sam rekao - prva godina ugovara, još da kažeš, sledeće (tj ove) će  to već biti katastrofa.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju uopšte vam ne treba centar tipa Gista, Lessorta ili bilo koje druge skraćene atletične petice, jer tu već imate vrlo dobrog Mosleya. Treba vam neki malo više old school centar koji ima poene u rukama na postu (neću da kažem Štimolika figura, da se ne bi shvatilo kao sprdnja). Meni je bila odlična ideja Mosley i Parhouski na papiru, e sad jebiga što se Belorus nije uklopio i što je imao probleme. Nikolu Jankovića ne cenim nešto, ali pristojna opcija za petog visokog.

 

Isto sam malo skeptičan u pogledu šuterskog potencijala PG tandema CMM - Gordić. Dosta su slični igrači, izrazito snažni za poziciju, odlični prodor igrači ali šut im je obojici klimav. Ako ništa, moći ćete da peglate baš beton odbranu, recimo petorka CMM - Gordić/Jaramaz - Dangubić - Thomas - Mosley, bukvalno mokri snovi pazivaljakgazi provenijencije. Fali vam malo šuta definitivno, što će reći opet će napadački dosta zavisiti na koju nogu je ustao Zagorac ili Thomas. Atletski imate baš moćnu ekipu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Treba vam neki malo više old school centar koji ima poene u rukama na postu

Kao da si nacrtao Raduljicu. :classic_smile:

 

I meni je prošlo kroz glavu da se pomalo vraćamo "krvavim kolenima" i igri na 1-0. Ume i Gorda sa pogodi spolja ali će veliki pritisak biti na Pejdžu i Jaramazu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Kao da si nacrtao Raduljicu. :classic_smile:

 

I meni je prošlo kroz glavu da se pomalo vraćamo "krvavim kolenima" i igri na 1-0. Ume i Gorda sa pogodi spolja ali će veliki pritisak biti na Pejdžu i Jaramazu

Teško da se Jaramaz može uračunati u dobre šutere, čovek kroz karijeru ima cca 30-32% šuta za 3 poena. Ja verujem da vi dovodite još jednog visokog igrača, a fora bi bila da dovedete nekog pnp centra, onda bi baš bili jebeni za odbraniti sa toliko ball handlera i dobrih prodor igrača u backcourtu. Iskreno verujem da će te uz centra dovesti još jednog igrača, pitanje je samo na kojoj poziciji.

 

Šta se dešava sa Nikolićem? Da li je i dalje vaš igrač?

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vise zamislio nekog centra koji ima poene u rukama sa vise od 3m od kosa. Znam da Gist to nije pokazao u CZV, ali eto u teoriji bi mogao 🙂

Mada je on nerealan isto koliko i Radulja, vise teoretski razmatram.

Link to comment
Share on other sites

I meni bi pored Mozlija legao neki old school centar koji zna da primi loptu 3m od koša leđima okrenut, a onda je spakuje kroz mrežicu na jedno 36 različitih načina, neki Kevin McHale skillset. Samo što ne znam ni da li takvi centri danas uopšte postoje, a ako i postoje, da li su uopšte u našem platežnom rangu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stiletto said:

I meni bi pored Mozlija legao neki old school centar koji zna da primi loptu 3m od koša leđima okrenut, a onda je spakuje kroz mrežicu na jedno 36 različitih načina, neki Kevin McHale skillset. Samo što ne znam ni da li takvi centri danas uopšte postoje, a ako i postoje, da li su uopšte u našem platežnom rangu.

 

Vlada Stimac npr.

 

Dal vam je dostupan to vec ne znam.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pomenuh Radulju jer me je Chaosov opis podsetio na njega a ne zato što bi ga bilo realno razmatrati. :classic_biggrin: Iskreno, i ja bih nekog ko ume da kreira sebi poziciju ali bih isto tako mnogo toga nedostižnog.

 

1 hour ago, Liska Manjina said:

Teško da se Jaramaz može uračunati u dobre šutere, čovek kroz karijeru ima cca 30-32% šuta za 3 poena

Ne mislim da je neki šuter iako se popravio, nego da će pritisak šuta biti na njemu više nego prošle sezone.

 

Aleksej je valjda još uvek naš, ali se ništa ne zna za budućnost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...