Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

@lord_slawe_ @uini

Nisam stigao odmah, a sad ne bih da razvlačim priču oko Dangubića. Dovodili smo mi sasvim ok igrače sa nimalo ili vrlo malo evro iskustva (F4 sezona koju je Bo igrao za 120k, ludi Kurtis, Gos i Lendejl direktno sa koledža), ne radi se ovde o malom novcu pa da mora da se juri Tori Tomas npr. Partizan je na krilu (ako pričamo o uspešnijim danima) imao velike znalce ili fizičke specimene, Dangubić danas nije ni jedno ni drugo. No nebitno, sad kada je tu neka se spremi kako valja i neka iznenadi. Moja očekivanja su bukvalno na nuli, nešto kao sa Peinersom.

 

Pošto je ozvaničeno, dobrodošlica Japancu, u situaciji kojoj je, možda ispadne i dobro rešenje po Partizan. Verujem iz epizode u Podgorici da ima žicu za prvog trenera, valjda neće previše klinova dobijati od ljudi iz i oko uprave. Pa da nam ostane što duže ovde.

 

Što se tima tiče, treba da se raščisti situacija sa Gordićem i Birčevićem, ne bi mi smetalo da ostanu obojica i da se samo još sa prvim centrom polako udje u sezonu. Kad i ako je uopšte i bude. Voleo bih još malo plejmejkinga i šuta sa krilne pozicije, ali dobro, za početak može i ovako.

 

Sad jedno ozbiljno zapažanje, imamo najsehi trenera u ligi, verovatno po prvi put ikada. Malo li je!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danga i zvanično.
Ugovor izuzetno povoljan.

 

Quote

Jako sam srećan što ću biti deo tima i organizacije Partizana. Poznajem dosta novih saigrača od ranije, sa nekima sam igrao zajedno na početku karijere i poznajem ih jako dugo. Takođe, od ranije, iz reprezentativnih selekcija,  poznajem i stručni štab. Radujem se radu sa trenerom Vladom Šćepanovićem, srećan sam i vrlo motivisan pred novu sezonu", izjavio je Nemanja Dangubić, 



Napravili smo opasno grobarsko gnezdo.
Jare, Zagorac, Danga, Trifa, Gorda, Birča, Novica, Janker...

Edited by Cooper
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Cooper said:

Napravili smo opasno grobarsko gnezdo.

 

Ne bih Dangubića svstao u ovu grupu. Moraće mnogo da se dokazuje da bi pridobio poverenje navijača jer su njega ljudi percipirali kao velikog Grobara pre nego što je i pored ponude KKP-a i rada sa DV-om svojevremeno izabrao CZ.

 

Uostalom evo i izjave DV-a iz tog perioda:

 

Quote

"Žao mi je što nije došao, jer sam i javno rekao da je naša želja i koliko je prirodno da zaigra za nas. Ali, ne bih opet da objašnjavam zašto je Partizan prirodna sredina za njega, kako mu ne bih otežavao situaciju", istakao je Vujošević.

 

No, želim mu srećan početak u crno-belom i da razuveri sumnje svih skeptika u ovaj potez uprave.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zagorac je tu za poštovanje, rekao od početka Partizan i to je to,

Trifunović je baš onako jezgro 🤪

ali kada je Novica sa severne tribine mogao u Partizan, može i mali Trifa za koju godinu da postane jezgro

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Danga je srećan sto je dio organizacije Partizana...Ok razumijem ga da se pazi šta će reći ali ovo mi baš para usi. Baš kao što mi i profesorova izjava za Vladu kad kaže da on ima poštene namjere, para usi i bode oči. Vjerovatno nije to slučajno rekao neko ko je godinama tu i ko je iskusan tako.Mnogo pozornosti prošle godine je na sebe preuzeo Trinki a i rezultat je pokrio činjenicu da u klubu obitavaju  Tosa, Kecman, Siki, Loncar za koje u stvari ne znamo šta ko radi!? Ili bar ja!?Ili je neko od njih otisao!? 

Iako nova sezona izgleda kao korak u nazad mogla bi biti iskorak u novo doba sa novim trenerom i izmedju ostalog i zbog toga želim da vjerujem u Vladu.

Igrač pobjednik, prvi trener je kratko bio i to je fino izgledalo, učio od najboljih, treba mu povjerenje podrška, navijača prije svega i to ne samo ovu sezonu!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...