Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

'Oćete šutera? Odma' dođe. Svaka čast Ostoja kako ispunjavaš želje. Doduše, došao šuter na poziciji trenera, ali jebi ga sad, da ne budemo sitničavi.

 

Oko Trinkija, jedna stvar je ako je on rešio da zapali, iz bilo kog razloga. Ali, ako je hteo da ostane a postavljao uslove, ako je ba zapelo zbog para, onda Ostoju obesiti za jajca. Ne rastu takvi treneri na svakoj grani, takve moraš da čuvaš kako znaš i umeš. Neka si uštedeo i 300k na poziciji trenera, to ti je jedan dobar igrač. Koji ni u kom slučaju ne može da ti donese koliko dobar trener.

 

Kad je već tako, Šćepa je OK rešenje. Ne vidim da je bilo boljeg a dostupnog rešenja. Uvek je dobro da ljudi kao on budu u klubu, svime što je do sada uradio zaslužio je da mu Partizan da šansu. Nemam pojma kakav je trener, ali zaslužuje šansu.

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bunarimo kao pijani milioneri iz Bandirme i Hapoela. 

Cestitke Japancu sto je odbio kafu i ratluk, neka se bori koliko moze jer cim krene da gubi pustice ga Limar i sakali niz vodu samo tako i dovesti nekog "strucnjaka" sa strane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiliams u Budućnosti je klasičan primer kad dovedes igraca bez uloge(Repesa indijanac).

Izuzetno snažan centar, mozda i medju 5 najsnaznijih u Evropi. Izuzetno je brz, zna odlicno da se odmota iz pika I sve poene daje ispod kosa. Bacanja su mu slabija strana. 

Ukoliko njega dovedete to bi bilo u rangu da smo mi doveli Hamiltona iz Dsfake,pun pogodak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2020 at 8:21 AM, kum žoržo said:

 

Dobro jutro. 

Vlada Scepanovic je novi trener KkP.

 

 

On 6/8/2020 at 11:12 AM, Cooper said:

 

Mislim da se prethodnih nedelja pokazao ko je ko u vezi insajderisanja, ko je najavljivao da Andrea ima 500k, da dolazi Radonja, da je Scepanovic novi trener... a ko je pisao da Andrea ostaje za 380k, da dolazi Obradovic, da produzavaju Pejdz za 175k,  Zagorac za 175k...

 

 

 :classic_biggrin: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

Wiliams u Budućnosti je klasičan primer kad dovedes igraca bez uloge(Repesa indijanac).

Izuzetno snažan centar, mozda i medju 5 najsnaznijih u Evropi. Izuzetno je brz, zna odlicno da se odmota iz pika I sve poene daje ispod kosa. Bacanja su mu slabija strana. 

Ukoliko njega dovedete to bi bilo u rangu da smo mi doveli Hamiltona iz Dsfake,pun pogodak. 

Williamsa je Repesa jednostavno odbijao da koristi i igra pa su se razni izgovori tu za njega vadili (adaptacija na ekipu, ligu, los matchup, lose trenira, ima astmu) coek je imao nekih 2 mjeseca placenog odmora tamo kod nas a nije da je bio neproduktivan i to malo kad je zaigrao, da ne pricam o epizodama prije  i posle Buducnosti. Sjecam se da su mi neki pomocni treneri za njega pricali da je nerealno jak, da od Pekovica fizicki jaceg igraca nijesu gledali, da njegovi misici imaju misice pogotovo ledja i ramena 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTwister said:

Williamsa je Repesa jednostavno odbijao da koristi i igra pa su se razni izgovori tu za njega vadili (adaptacija na ekipu, ligu, los matchup, lose trenira, ima astmu) coek je imao nekih 2 mjeseca placenog odmora tamo kod nas a nije da je bio neproduktivan i to malo kad je zaigrao, da ne pricam o epizodama prije  i posle Buducnosti. Sjecam se da su mi neki pomocni treneri za njega pricali da je nerealno jak, da od Pekovica fizicki jaceg igraca nijesu gledali, da njegovi misici imaju misice pogotovo ledja i ramena 😄

 

Da njegovi mišići imaju mišiće 😂😂😂😂

 

Ja sam ga uvrstio u 5, al ne znam koja 4 bi stavio ispred njega 🤔

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...