Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

inače je istorija partizanovih igrača u 21 veku prepuna sofisticiranih košarkaških virtuoza pa je sada problem što dolazi dangubić da bude backup zagorcu ili igrač zadatka koji će da odigra odbranu na bilo kome od PG do SF. stvarno tragedija.

 

Problem je što Dangubić nije doveden kao igrač koji može pomoći da se osvoji EC ili ABA ili kojigodveć cilj ova tzv. uprava ima kao postavljen pred sledeću sezonu već je doveden da Ostoja izjednači u svojoj virtuelnoj utakmici protiv Čovića. Oni su nama uzeli igrača, i mi njima uzimamo igrača...jebiga, jest malo raubovan, preko dva posrednika, ali od birača nema jebača, šta je tu je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

 

Problem je što Dangubić nije doveden kao igrač koji može pomoći da se osvoji EC ili ABA ili kojigodveć cilj ova tzv. uprava ima kao postavljen pred sledeću sezonu već je doveden da Ostoja izjednači u svojoj virtuelnoj utakmici protiv Čovića. Oni su nama uzeli igrača, i mi njima uzimamo igrača...jebiga, jest malo raubovan, preko dva posrednika, ali od birača nema jebača, šta je tu je. 

 

možda je baš tako. a možda se to ispostavi kao nevažno ukoliko odigra ono što ume. 

 

meni je samo bezveze to kao jao odbojkaši rukometaši a niti je doveden da bude franchise player, niti je igrač van logike najbolje tradicije partizana u ovom veku. 

 

videćemo na šta liči uopšte. 

 

ja lično ne mislim da je on tu zato što je zvezda uzela waldena, niti mislim da je walden u zvezdi zato što je ulov iz partizana. kao što nisam mislio da je lorens roberts potpisan da bi zvezdasi pizdeli ili kinsey da bi vama bilo teško. 

 

možda sam ja naivan i ostalo 

uglavnom, ako bude igrao dobro, kladim se da ove priče neće biti na vidiku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Oni su nama uzeli igrača, i mi njima uzimamo igrača...

 

Ne pratim...kog igrača vam je uzeo Estudiantes...?

 

Da li je to Zvezda potpisala rendom igrača preko brda a slučajno joj zapao kompletan kombo u najboljim godinama i usponu karijere baš kada je ostala bez cele bekovske linije?

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:


Ne pratim...kog igrača vam je uzeo Estudiantes...?

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

 

Ajd idi pročitaj čitav post,  i probaj da pročitaš između redova. Nije teško. Ne mora odmah ta zloba na prvu loptu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

 

možda je baš tako. a možda se to ispostavi kao nevažno ukoliko odigra ono što ume. 

 

meni je samo bezveze to kao jao odbojkaši rukometaši a niti je doveden da bude franchise player, niti je igrač van logike najbolje tradicije partizana u ovom veku. 

 

videćemo na šta liči uopšte. 

 

Povredama ispresecan igrac bez suta te jos po kojeg kosarkaskog fundamenta i upitne kosarkaske inteligencije, cija su alfa i omega kvaliteta upravo fizikalije koje su dobrano trpele poslednjih godina dolazi da bude backup serbskomu Dzejarsmitu, pa jos u ekipu koja ima (slovima&brojem) jednog konstantnog i iznadprosecnog sutera sa distance. What could possibly go wrong...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ne sam Safete said:

Kako na nas utiče to što 'čak i Zvezda ima tri domaća igrača na trojci' 

 

Iznosim rezon da, ako je 6 stranaca neki maksimum, najmanje svrhe ima da se stranac dovodi na poziciji 3.

 

Mi (mislim na Srbiju) imamo jako malo dobrih visokih igraca i dobrih igraca sa loptom i tu se moraju dovoditi stranci. Tu Partizan ima Jaramaza, pa je u nesto boljoj poziciji.

 

17 hours ago, Marvin said:

Danguba jeste sasvim kompatibilan sa Zagorom. Meni se dopada njegovo dovodjenje ali prosto smo pretrpani na spoljnim pozicijama:

 

Codi, Gorda / ?, Trifa

Jare,  Stranica

Zagor, Angola

 

To je 7 igraca bez Dangube. Mozda jedino ako budemo isli bez drugog pleja, pa se tu menjaju Jare, Markus i Trifa. Ali to mi je rizicno a nisam siguran sta dobijamo.

 

Ja sam takodje pominjao Ilica, pre svega jer bi nam dobro dosla domaca 4. ako Birca ili Novica odu.

 

Zar Angola nije otisao?

 

Nema mi nikakve svrhe da imate jos jedno krilo pored Zagorca i Dangubica, a i Trifunovic moze tu da uskoci. Pre ce biti nesto ovako:

 

CMM, Gordic/stranac

Jaramaz, Paige

Zagorac, Dangubic

+ Trifunovic

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

A Ali? Ja sam vise misljenja da se nece produzavati sa Gordicem pogotovo ako trazi neke nerealne novce. Vracati Pejdza da igra pleja makar i na par minuta bi bio kriminal, pa cak i da se trosi na prevodjenju loptu. Ako je tacno da jurimo i pleja na trzistu onda definitivno Gordic otpada. Na dvojci jeste guzva, ali ako ce se igrati agresivna odbrana opravdavam. Ja prizeljkujem tu peticu i eventualno nekog pleja/skorera umesto Gordica i da zatvaramo radnju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Zar Angola nije otisao?

 

Nema mi nikakve svrhe da imate jos jedno krilo pored Zagorca i Dangubica, a i Trifunovic moze tu da uskoci. Pre ce biti nesto ovako:

 

CMM, Gordic/stranac

Jaramaz, Paige

Zagorac, Dangubic

+ Trifunovic

 

 

 

Covek ima ugovor. E sad da li ce zaista igrati ostaje da vidimo.

 

Jos sam i ja zaboravio Dreksela, na koga se definitivno racuna. Sa njim i Angolom je to cak 9 igraca na 3 pozicije! Gomilanje bez smisla.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Povredama ispresecan igrac bez suta te jos po kojeg kosarkaskog fundamenta i upitne kosarkaske inteligencije, cija su alfa i omega kvaliteta upravo fizikalije koje su dobrano trpele poslednjih godina dolazi da bude backup serbskomu Dzejarsmitu, pa jos u ekipu koja ima (slovima&brojem) jednog konstantnog i iznadprosecnog sutera sa distance. What could possibly go wrong...

 

naravno, dangubic je neupotrebljiv ako fizicki nije na nivou. a koji igrac i moze da se upotrebi ovih dana ako nije fit, izuzev nekih majstora od 2+ miliona?

ako je zdrav i prav, on će svoje isporučiti. šut i ti drugi fundamenti nisu njegova briga.

 

možemo da diskutujemo da li vam je iza zagorca potrebniji neki sharpshooter ili point forward pre nego versatile branioca raznih pozicija, često i ključnih igrača protivnika.

ja ne mogu da diskutujem na temu, pošto fakultativno pratim partizan.

 

što se zagorca tiče, on definitivno nije isporučio ono što može, iako je na momente pokazivao kakvu razliku je u stanju da napravi u kratkom vremenskom periodu utakmice.

da li će biti bolji ne znam. ono što je bio moj lični utisak - je da je trinkijeri vrlo svesno forsirao njegov šut, slično kao i kod pagea. page je na neki način probio tu mentalnu blokadu i (opet) čini mi se, opravdao te odrešene ruke. možda će šćepanović tražiti od zagorca malo drugačiji pristup igri. 

 

u svakom slučaju, jr smith poređenje nije fer - osim možda na nivou kada obojica u retkim trenucima wreak havoc.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ja koliko se sjećam Dangubine (strašne) odbrane na pozicijama od 1 do 3, to su tri lične za isto toliko minuta

I 3,14 poena po utakmici.

Uvodjenje  Trife u ozbiljniju rotaciju bi po meni bio prioritet ove sezone, pored takmičarskih. To je bio vazda nas modus operandi.

  Ili je to sad prekucavanje polovnjaka!?  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Ja koliko se sjećam Dangubine (strašne) odbrane na pozicijama od 1 do 3, to su tri lične za isto toliko minuta

 

možda ti se tako potrefilo. fakat je kod radonjića bilo i dugačke klupe i stava da se nema zašta štedeti. ali bilo je puno situacija gde je cepao svoj zadatak perfektno.

 

ponavljam, veća galama i drama od uloge: imajte na umu da će on u proseku biti igrač za 20 minuta -> a sigurno je da neće da pravi lične kada to nije poželjno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...