Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

6 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

nemaju te cifre za bajern i estudiantes mnogo smisla

koji je onda motiv dangubica, ili bilo kog igraca u njegovoj poziciji da ode u nemacku ili spaniju da bi igrao za 200k?

te pare moze i ovde da dobije, plus manji troskovi zivota i poznato okruzenje

apsolutno nema smisla

Bayern - Evroliga, Radonjic

Estudiantes - ne verujem da su se otimali za njega u tom trenutku, uzeo sta mu je ponudjeno. Ko bi mu ovde dao 200k nakon slabe sezone u Bayernu, injury prone statusa, a pre svega kao jednog igraca koji nije neka klasa vec popunjivac rostera.

 

Spanski donji dom uopste nema neke velike budzete i ne mogu da zamislim da daju Dangubicu jedno 300k da bude 3&D igrac. Za koje pare ti mislis da je igrao?

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Kod tog koša je impresivan Kežmanov fokus...tačno se vidi, dok su svi preparirani, kada dva puta kaže: ,, ...daj loptu !''


Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Kecman, Kezman je onaj sto je sutirao loptu nije je tapkao.:default_coffee:

EDIT: Do duse, bio je i forumas sa nikom Kezman u to vreme. :lol_2:

Edited by Kronostime
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Za koje pare ti mislis da je igrao?

bayern - 400k+...on je iz kkcz otisao nako dobre EL sezone, i rastuceg ugovora ovde, koji mu je u poslednjoj sezoni doneo 250-280k...sigurno je otisao na bolje

estudiantes - to ne mogu precizno da cenim, posto sam mu slabo ispratio tu sezonu preko i ne znam u kakvom je stanju bio. ali ako je bio zdrav zvezda/futura/cedolimpija bi mu svakako dali tih 200k
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


bayern - 400k+...on je iz kkcz otisao nako dobre EL sezone, i rastuceg ugovora ovde, koji mu je u poslednjoj sezoni doneo 250-280k...sigurno je otisao na bolje

estudiantes - to ne mogu precizno da cenim, posto sam mu slabo ispratio tu sezonu preko i ne znam u kakvom je stanju bio. ali ako je bio zdrav zvezda/futura/cedolimpija bi mu svakako dali tih 200k

Dangubic je kod nas poslednje sezone presedeo veci deo, a to mu je bila poslednja u ugovoru. Mozda bi imao i manju platu, ne znamo. Bayern ga je uzeo realno zbog Radonjica inace tesko da bi video opet EL. Kakav god da je budzet Bayerna, 400k dati za desetog igraca zvuci previse.

 

Buducnost je odbijao u par navrata, tako da ne verujem da bi pre isao tamo nego u Spaniju za iste pare, kao sto ne bi isao ni u Partizan da je negde dobio isti novac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je bez ikakve namjere da provociram nejasan ovaj potez dovodjenja Dangubica prvenstveno jer se pravi logjam na jednoj poziciji dje se ima 4 igraca na SF a nijedan ne odskace posebno nekim kvalitetom od drugih no su svi tuda nedje. Zagorac, Dangubic, Angola, Drechsell svi imaju ugovore za narednu sezonu a niko od njih nije poznat kao neki suter ili floor spacer kojeg se treba cuvati. Dodati na sve da je ekipa vec suterski skromna i da nema previse prostora da se to popravi obzirom na ostatak ekipe koji imaju ugovor pravice problem bilo kojem treneru koji dodje da zamjeni Trinkijerija.
 

Spoiler

Buducnost koju je Vlado vodio je bila mladja ekipa sa nekoliko veterana stranaca koja je u prvih 10tak utakmica u ABA davala u prosjeku ~90 poena po utakmici lise onog meca sa Partizanom, ali je ekipa imala nekoliko sutera pa je napad izgledao odlicno dok je u odbrani to stekalo i najvise se to zamjeralo iako se u ABA guralo dobro za razliku od EC. No opet u toj ekipi su bili narkoman koji je jedva pretekao te sezone, poluinvalid, igrac koji na zadnjim nogama koji se vec par sezona mucio sa povredama, dabl-dabl masina Savovic koji je citave sezone vukao povredu ledja i Bojan Subotic. Promovisani su te sezone neki mladji igraci tj data im je veca uloga no prije usled brojnih povreda. Drugacija je dosta to situacija od ove vase koju ce zateci ako bude promovisan u prvog trenera kao sto se prica.



 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

mislis na ovu kad je imao najvise mpg i 47% za 3 ?

 

593268508067646fa84622db905ed09e.jpg

 

Minuti su mu skocili, ali on je i dalje imao istu ulogu, nije kao da je svoju igru prebacio na neki novi nivo usled odlaska bitnih igraca i vece slobode. Svaka cast za procente, ali znamo svi koji je njegov je overall plafon. To se ne placa 400k.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Cinjenica je da smo doveli odbojkasa, ko sto kaza zorex. Potez pogresan na toliko nivoa da je bespredmetno uopste nesto detaljnije analizirati. Nek nam je bog u pomoci ovako gresnima. Hajde da vidimo koja je sledeca bravura tzv. uprave.

 

inače je istorija partizanovih igrača u 21 veku prepuna sofisticiranih košarkaških virtuoza pa je sada problem što dolazi dangubić da bude backup zagorcu ili igrač zadatka koji će da odigra odbranu na bilo kome od PG do SF. stvarno tragedija.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Kecman, Kezman je onaj sto je sutirao loptu nije je tapkao.:default_coffee:

EDIT: Do duse, bio je i forumas sa nikom Kezman u to vreme. :lol_2:

 

ma ja došo da pitam nešto za Dangubu al nisam znao da li si prisutan pa samo pogledao šta ima u izlozima ...i tako...

Link to comment
Share on other sites

Za mene je tu najbitnije pitanje zdravlja. 

 

Što se tiče svega ostalog, čini mi se da smo postali previše gadljivi na igrača koji je imao svoju ulogu u EL timovima.

 

... a i dobili smo Pančevca u timu - podaviću vas kao miševe ako ocenim da preterujete. :s_d:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...