Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

7 minutes ago, zorex said:

Šta ti je život, neki mladi Amer bi skakao na glavu za te novce, a ovom ćemo da aplaudiramo što u 27 godina ne zna da dribla i trojke pogadja samo slučajno. Ah da, igra brutalnu odbranu (kad je zdrav, što je nije bio cirka 3 godine). Šuknuli smo ga Zvezdi, evo puši se Čović.

tenor.gif

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zorex said:

Šta ti je život, neki mladi Amer bi skakao na glavu za te novce, a ovom ćemo da aplaudiramo što u 27 godina ne zna da dribla i trojke pogadja samo slučajno. Ah da, igra brutalnu odbranu (kad je zdrav, što je nije bio cirka 3 godine). Šuknuli smo ga Zvezdi, evo puši se Čović.

 

Ja bih voleo da znam koji je to mladi Amer doveden bilo kod nas, ili kod ovih preko, a da je odigrao makar zadovoljavajucu prvu sezonu, tako odmah da je napravio impact.

Eto i Paige, jedan od najboljih primera kako je ta prva sezona bila vise hladno nego toplo, dok se nije stabilizovao sa formom i ucinkom tek u drugoj godini.

 

Svi ti Ameri koji skacu na glavu, impact igraci, dovedeni su u dobrim igrackim godinama, nakon par godina EC ili EL iskustva.

Ono sto zelim da kazem - domaci igrac kalibra Dange uvek >>> mladi, nedokazani stranac (Amer) iz college-a, razvojne lige OSIM ukoliko se ne potpisuje na trogodisnji ugovor, minimum.

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

Danga ima potencijal da bude "glue guy", a takih igrača nikad previše u timu. Bez obzira na neke nedostatke dečko ima kvalitet za rooster KKP, a zdrav Danga je među top 5 defanzivaca Evrope.

 

Njemu iskreno želim da ga povrede i trofeji zaobiđu 😛

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Slazem se, ali Pejdz nije dobar primer. Igrao je na dve pozicije u prvoj godini, gde mu je primarna bila plej. Ima on dobar ball handling, ali nema glavu. Plus sto su mu saigraci bili dosta slabijeg kvaliteta. Imao je on solidne brojke i u prvoj godini. Odbranu jeste popravio, ali to moze i da bude zbog manje potrosnje u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Ma ima tu jos imena pored Steppa - Goss, Jerrells, Landale... To sto smo mi uglavnom bili u nekoj od krajnosti pa se nismo odlucivali za dovodjenje takvih igraca (ili kontinuirano top16, pa i top8 EL ekipa gde su angazovani po pravilu stranci sa iskustvom u evropskoj kosarci jer rezultat nije mogao da ceka, ili potpuni raspadi i granicni profi igraci poput Frenka Robinsona i slicnih, u trenucima kad smo bili u totalnom finansijskom kolapsu), drugi je par gilja.

 

Edited by SteveFrancis#3
Ne dovrsih recenicu...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MetalHead said:

Tamo plakanje sto Danguba dolazi u KKP, ovde plakanje sto Danguba dolazi u KKP. 

 

Barem jednom da se sloze dve strane brda...

Sta znas, mozda namerno cekate da ga potpisemo, kako biste nam ga oteli.

 

Naravno, uz placanje obestecenja.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jakob Aman said:

Već vidim prvu izjavu Dangubica kako od malih nogu navija za Partizan bla bla

Šta mislite o Nejtu Voltersu? 

Nema primil šanse, on će u neku EL ekipu, Panata je zainteresovana. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je Danguba doveden kao osveta za Voldena, mlaka je to osveta...

 

Dovodjenje FC3 sa druge strane, dugogodisnji ugovor i pravac Mladost Zemun do isteka istog....😈

 

Mislim da bi Covic dobio nervni slom

Edited by nlavrnja
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Malo ga preteraste, nije bas kamenjar. Doduse i Jare je docekan s tim nadimkom pa je ostavio odlican utisak. Dangubicu je ova poslednja sezona najlosija u sutu za 3p, ove ostale je imao preko 30%. 76d510f755ac1c02d9ccaedd0967f609.jpg

 

To su svakako bedni procenti za 3p, jer su 95 posto tih pokusaja otvoreni sutevi, sto se za Jaramazove ne moze reci. Sto zbog pozicije, sto zbog stila igre.

 

Mada utisak mi je da ga potcenjujete, al i da ga cigani precenjuju. Kojih top 5 defanzivaca Evrope i slicno.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa realno, nista i ne moze da se uporedi sa tim kosem.
 
Ja kao zagrizen cigan sam divljao od srece kada sam video kako kroasani slave svoj poraz jedno 15 sekundi pre nego sto su skontali sta se desilo :)
Kod tog koša je impresivan Kežmanov fokus...tačno se vidi, dok su svi preparirani, kada dva puta kaže: ,, ...daj loptu !''


Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...