Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

9 hours ago, Luchifer89 said:
9 hours ago, SteveFrancis#3 said:
Moj predlog na poziciji Gospodina
NDMBB01161-e1575579919399-1168x720.jpg

Liči na gospodina Jankovića

 

Pomeri se s mesta

 

7 hours ago, Alex_Serbia said:

A ko je gospodin sa slike u zelenom dresu?

 

John Mooney, diplomac (valjda hehe, kapiram da su zavrsili formalnosti uprkos koroni) Notre Dame univerziteta. Svestran, izuzetno kosarkaski inteligentan i retko fundamentalno potkovan forward. Maestralan skakac pod oba kosa, zaista dugo nisam video takvo pozicioniranje, a generalno deli dosta napadackih kvaliteta sa Gospodinom Makijem, s tim da je ipak znatno atleticniji. Ne znam ostaje li Rashawn, svakako da bi bilo idealno ukoliko je odgovor negativan da nadju nekog legit igraca koji vec ima staz u Evropi, ali Mooney je imo idealan backup odmah sad, uz potencijal da vrlo brzo napravi iskorak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jakob Aman said:

Ma nema ovde polupismenih.

 

Ja sam u osnovnoj skoli bio na okruznom takmicenju iz srpskog :classic_cool: :reading:

 

Spoiler

Doduse proveli smo se ko bosi po trnju jer smo se slabo spremali :classic_tongue: Dobro nismo bili toliko losi, ali nismo  ni bili dobri koliko je trebalo.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, RC4 said:

Nije pokosio travu...  Znači neradnik.

 

Đe ćeš, mrčo, ovolicku travu kosit... nek naraste to malo, da bude vrijedno truda... neće potomak serdara Vukote previjat ruke oko ove šake jada dajebeoca.

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Ta ograda mi deluje kao pokretna kapija [emoji6] 
 
Nego, pitam se da li je ovo CG ili SRB lokacija? [emoji846] 
 
Nego #2, jel uspeo neko da desifruje pisanije sa papira? Logo na olovci? [emoji846]
1. Kodi Gorda

3. Rade

Dopunite šta vidite.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta ce nam Dangubic, isti tip igraca kao i Zagorac.
Produzen je Trifa, potpisan ovaj beli amer iz Mladosti, deluje kao nepotrebno gomilanje igraca.
Svaki domaci igrac je zlata vredan, pogotovo ako je bio na sirem spisku repke. Mogao bi on da pokrije i 4 koji minut.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lord_slawe_ said:

Ne razumem sta ce nam Dangubic, isti tip igraca kao i Zagorac.

Produzen je Trifa, potpisan ovaj beli amer iz Mladosti, deluje kao nepotrebno gomilanje igraca.

 

Da ga Ostoja šukne Čoviću, neprocenjivo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...