Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

A vidi ove imbecile novinarske, sa tekstom pored Draganove slike. More mrs bre u 3 p**** materine!

Ali tacno se desava najavljeno, na ivici da nam presedne zivot, a onda ce se objaviti Scepa, pa ce Grobarija jos da se zahvaljuje nazadnjaku sa nadogradnjom. Psihologija 101

Sledeci put kada se komsije budu zalile na Lebranka i na to kako se posrao po svemu sto je uradio za Zvezdu, neka se setw Grbavca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koga vi ocekujete za trenera. Stranac kao trener vrv i ne ulazi u razmatranje. Tu naravno Trinkijerija i ne racunam u stranca. Od domacih slobodnih ne vidim tu nijednog realnog. A tu mislim vec pominjane - Zoc, Radonjic, Pesic. Milojevica nemojte ko boga vas molim. Scepa je nekako logicno resenje s obzirom da je kostur ekipe ostao na okupu. Verovatno se igra nece bitno menjati. A to oko potrosnje je smesno. Ako ima zicu pokazace se odmah, nije kao da ce da radi sa Djumicima, Vrapcima, Potovima...

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko Partizan potpiše Jekirija biće to pun pogodak. Jedina mana Jekirija je sto je old school petica veliki, snažan i spor, što se u današnjoj kosarci ne traži. On i Mozli su savršena kombinacija + Jankovic kao treći centar, top kombinacija.

Spolja Jaramaz, CMM, Pejdz i ukoliko Gordic zateže sa lovom treba rizikovati sa nekim sa koledža i za tu lovu dovesti startnu cetvorku umesto Bircevica. 

Ja bih preporučio Derika Wilisa iz Ulma koji je fantastičan napadač, skakac I poseduje visok BBIQ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alek The Great said:


 

 


Zasto si otpisao Rasu?

 

 

U da jbt Tomas, zaboravih njega. 

 

Edit, toliko je bio loš drugi deo sezone da sam se setio samo Birce koji je bio još gori cele sezone. 

Jbt jos ga uvalise u reprezentaciju, užasno kakvo uvaljivanje. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Uvalise? Pa on je kao reprezentativac i dosao u Partizan. Inace, mislim da nam je istekao ugovor s njim. Ako se ne varam potpisao je samo na godinu dana. Ali s obzirom da je trenutno jedna od boljih, nama pristupacnih domacih, cetvorki verovatno se radi na produzenju saradnje. Pretpostavljam, za manje novce nego prethodne sezone, zato se jos nista ne objavljuje.
Ne treba zaboraviti i Stefona koji ceka rasplet kao zapeta puska.[emoji16]

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

 

 nisam ga gledao, međutim, po statsima izgleda kao da je 70% tekmi od 27 u el odigrao na veoma visokom nivou

https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=009733&seasoncode=e2019

 

Nothing to write home about. Nisam ga se nesto nagledao u EL, ali ovo sto jesam video nije me nesto odusevilo. Serviceable, sto bi rekli nasi stari, i to je to.

 

54 minutes ago, propolis said:

Ukoliko Partizan potpiše Jekirija biće to pun pogodak. Jedina mana Jekirija je sto je old school petica veliki, snažan i spor, što se u današnjoj kosarci ne traži. On i Mozli su savršena kombinacija + Jankovic kao treći centar, top kombinacija.

 

Ja ga nikad nisam doziveo kao nekakvog oldskul centra, ni u Hurricanes danima, a ni ovo sad sto igra. Osim visine kod njega nema prakticno nikakvih alata koji bi ga kvalifikovali kao takvog. Stavise, rekao bih da vazi upravo suprotno za neke karakteristike koje su navedene - nema bas narocito jak donji deo tela, ali je relativno pokretljiv i brz za svoju visinu i poziciju, ne bih kao ocenio kao tromog, arsenal poteza u postu nije nesto impozantan, a zastita obruca vrlo posna za igraca te visine i raspona. Kako god, ne bi bio tragicna akvizicija svakako, mozemo mi i mnogo gore, ali bez dileme ni nekakav game-changer.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nothing to write home about. Nisam ga se nesto nagledao u EL, ali ovo sto jesam video nije me nesto odusevilo. Serviceable, sto bi rekli nasi stari, i to je to.

 

 

Ja ga nikad nisam doziveo kao nekakvog oldskul centra, ni u Hurricanes danima, a ni ovo sad sto igra. Osim visine kod njega nema prakticno nikakvih alata koji bi ga kvalifikovali kao takvog. Stavise, rekao bih da vazi upravo suprotno za neke karakteristike koje su navedene - nema bas narocito jak donji deo tela, ali je relativno pokretljiv i brz za svoju visinu i poziciju, ne bih kao ocenio kao tromog, arsenal poteza u postu nije nesto impozantan, a zastita obruca vrlo posna za igraca te visine i raspona. Kako god, ne bi bio tragicna akvizicija svakako, mozemo mi i mnogo gore, ali bez dileme ni nekakav game-changer.

 

Old school mi je bas zbog tog te posne zaštite obruca i gabarita, a slažem se da mu je igra na niskom postu lošija strana.

Zato je Mozli perfektan u zaštiti obruca i to bi bio perfect fit, a recimo Tomas moze da odigra na postu što fali ovoj dvojici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...