Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 minutes ago, greenenvy said:

Znaci koliko god da volim KKP, vala nijednu utakmicu ne bih odgledao sa ovim klovnom. Kakav crni Jakovljevic. Meni je porazavajuce sto ljudi uopste pisu o njemu. Lik ne bi mogao Radnicki iz Svilajnca da uvede u prvu regionalnu ligu. 

 

Od realnih zelja, hteo sam Zvezdana Mitrovica, a sad je otprilike realna jedino prica oko Scepanovica. 

 

Od nerealnih zelja, Marina Maljkovic. 

 

Klikni na Uprava:classic_cool:

 

https://www.kkmladost.org.rs/

 

Uveo Mladost u Superligu koja se nece igrati :s_d:

 

https://www.rezultati.com/tablica/jHV0QzBE/A37knMV6/#table;overall

Link to comment
Share on other sites

Probacu ja da odgovim na pitanje. Ako gresim neka me neko ispravi.
Partizan je u nasim srcima poseban. Marina bi bila, ako se ne varam, prva zena u istoriji srpske kosarke koja bi trenirala musku ekipu. To bi samim tim bilo nesto neubicajeno, posebno. Nema veze sa njenim umecem kao kouca.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Gde si ti nestao, sto godina?

 

 

Eh, kako ste me dočekali sa ovim Jakovljevićem, tačno se nisam trebao ni vraćati 😄

 

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Nista posebno, najebašmo sledece sezone, kako stvari stoje.

 

To mi je jasno, iako gotovo nijednu vest nisam pročitao mesecima.

 

Ne znam, nisam siguran da ovo možemo kvalitetno da rešimo. Prošle godine sam ponavljao kako je Trinki dokaz da je pitanje trenera najvažnije, a sada mi to deluje kao nemoguća misija. Niti se spominje ko normalan, niti imam ideju ko bi to mogao da bude.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam miran, ako bude Japanac. Nemam razumne argumente, ustvari Budućnost i Alex Marić mi govore da ima tu nešto. 

Uostalom, preživio/preživili smo Potove, Dživdžane, Djumiće... preživiću i ovo. 

Žao mi je samo što smo bili Partizan kakav želim da gledam a biće teško ponoviti ovakvo zajedništvo bez Trinkija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Scepanovic apsolutno ne poseduje specificnu tezinu da preuzme u ovom trenutku. Ako ce nas voditi pomocnici bez legit hc kilometraze, sto smo uopste birali EC i cemu Milleri i Codyi u julu mesecu

 

 

kako bi ti ili bilo ko mogao znati, oko specifične težine? jel to ono kada je kari otišao zato što "ne može trener toliko da teži specifično" pa je posle niza seksi avantura došao radonjic? 

 

ne znamo zašto je trinkijeri otišao, kao što ne znamo zašto je kari otišao u trenutku u kojem zvezda ima najveći budžet u tom trenutku. 

 

isto tako ne znamo da li je vlado scepanovic dostojan izazova ili jok.

 

 

drugim rečima, ne znamo ništa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam neko formirano mišljenje, ali kad su već šanse da dovedemo nekog iskusnog i dobrog trenera ravne 0, onda bih svakako probao sa Šćepom.

 

Rizik jeste, ali isto tako je sasvim očigledno da nama ova sezona neće biti neka "do or die".

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Liska Manjina said:

Živo me zanima da li bi, drage komšije, bili zadovoljni kad bi se vaši odlučili da angažuju Milana Tomića? Ostojin mali nije u uzrastu još za startera, tako da ste sigurni.

Neka ga na pinku u Zadruzi 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Rizik jeste, ali isto tako je sasvim očigledno da nama ova sezona neće biti neka "do or die".

 

 

Zanimljiv upis, drago mi je sto mislis da ce hijene u slucaju nespeha ponovo odbiti FIBA i da Veske nece kupiti kandidaturu za organizaciju EL F4 2021/22, i da oni nece dobiti licencu na par godina. Ako ti pogled na ambicije, roster(pojacanja) i strucni stab nije dovoljno merilo da shvatis sta se ovde desava svaka cast, i to sve posle Korone.

Jbt probudite se vise. 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

isto tako je sasvim očigledno da nama ova sezona neće biti neka "do or die".

 

 

 

A trebala bi biti. EC nece biti brutalno jak, a mi smo zadrzali odlicne igrace i doveli isto tako odlicnog CMM. 

 

Ne kazem da ce biti, ali ova nastupujuca sezona MORA biti do or die.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...