Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Moj odgovor ti je opet taj moj post. Dobar je za Megu i tako te klubove bez pritiska...

Miloje je tada imao odlicnu generaciju a ni tada nije imao pritisak da osvoji kup ili cak uradi nesto. Zadatak mu je bio samo da ubacuje mlade igrace a ostalo ce Misko.

Mislim da se ne bi uopste snasao na klupi Partizanau u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Golijat said:

Moj odgovor ti je opet taj moj post. Dobar je za Megu i tako te klubove bez pritiska...

Miloje je tada imao odlicnu generaciju a ni tada nije imao pritisak da osvoji kup ili cak uradi nesto. Zadatak mu je bio samo da ubacuje mlade igrace a ostalo ce Misko.

Mislim da se ne bi uopste snasao na klupi Partizanau u ovom trenutku.

 

Pa jbg, nije da je covek ikad imao priliku da radi pod presijom rezultata pa da to moze da se konstatuje. Ok je Scepanovic lik i sve to, ali sem one neslavne i kratke epizode u Futuri nije vise ni pokusao da bude prvi trener. A razlika izmedju prvog i pomocnog trenera je ogromna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

 

Pa jbg, nije da je covek ikad imao priliku da radi pod presijom rezultata pa da to moze da se konstatuje. Ok je Scepanovic lik i sve to, ali sem one neslavne i kratke epizode u Futuri nije vise ni pokusao da bude prvi trener. A razlika izmedju prvog i pomocnog trenera je ogromna. 

 

Sve to stoji. Mozda dodje i napravi odlican posao (ne daj boze), ovo je neko moje misljenje ili da ne kazem "osecaj" 🙂

24 minutes ago, Markoss said:

 

Pa jbg, nije da je covek ikad imao priliku da radi pod presijom rezultata pa da to moze da se konstatuje. Ok je Scepanovic lik i sve to, ali sem one neslavne i kratke epizode u Futuri nije vise ni pokusao da bude prvi trener. A razlika izmedju prvog i pomocnog trenera je ogromna. 

 

Sve to stoji. Mozda dodje i napravi odlican posao (ne daj boze), ovo je neko moje misljenje ili da ne kazem "osecaj" 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Markoss said:

 

Pa jbg, nije da je covek ikad imao priliku da radi pod presijom rezultata pa da to moze da se konstatuje. Ok je Scepanovic lik i sve to, ali sem one neslavne i kratke epizode u Futuri nije vise ni pokusao da bude prvi trener. A razlika izmedju prvog i pomocnog trenera je ogromna. 

Nije se nikad ni borio za takvu priliku niti pokazivao želju.

 

Ne mislim da je Miloje nedovoljno stručan. On je našao svoj svet u Megi, specijalizovao se a očigledno je želeo da nastavi da se usavršava u tom pravcu i preko bare. To mi je više nego ok i nije mi manje vredno od onog što uobičajeno smatramo trenerskim poslom.

 

Možda on za koju godinu pokaže želju da uđe u druge vode a sad bi meni ovo delovalo kao daj šta daš dok ne prođe frka oko kovida.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 Ok je Scepanovic lik i sve to, ali sem one neslavne i kratke epizode u Futuri 

koliko se ja secam, ta epizoda uopste nije bila neslavna

futura je u tom periodu igrala dobro i valjda bila prva na tabeli

japanac je otisao zbog cuvenih "bocnih vetrova" a ne zato sto se nije snasao kao prvi trener

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kurir piše da je Šćepa konačan izbor.

Ne znam šta da mislim..

Definitivno ćemo imati kontinuitet ali nemam formirano mišljenje kakav je kapacitet za prvog trenera KKP-a. Jeste vodio OK Budućnost u kratkom periodu ali je to nekako premali uzorak. U Partizanu mi je delovao previše pasivno na klupi. Mnogo se više Matović isticao u toku utakmice.

S druge strane možda se stvarno pokaže kao dobro dugoročno rešenje.

Link to comment
Share on other sites

Tacno ce biti ono sto neko napisa - posle Jakovljevica je i sirce slatko.

 

Takodje i pokazatelj da pilicarska i sujetna uprava zeli da vuce konce, ne naucivsi nikakve lekcije iz proslosti. Ne pise nam se najbolje.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Referent said:

https://www.sportskacentrala.com/2020/07/01/novi-trener-partizana-vecina-celnika-kluba-zeli-ovog-strucnjaka-na-klupi-crno-belih/

 

Navodi se da u klubu cene njegovu viziju forsiranja mladih igrača, a pored toga u toku je svih zbivanja i trendova u modernoj košarci.

 

 

Ko je ovde u toku svih zbivanja i trendova, neka pošalji CV faksom.

 

DZoxoqLW0AUKPNk?format=jpg&name=mediumDdfUZ1oVQAEnwqA?format=jpg&name=900x900

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci koliko god da volim KKP, vala nijednu utakmicu ne bih odgledao sa ovim klovnom. Kakav crni Jakovljevic. Meni je porazavajuce sto ljudi uopste pisu o njemu. Lik ne bi mogao Radnicki iz Svilajnca da uvede u prvu regionalnu ligu. 

 

Od realnih zelja, hteo sam Zvezdana Mitrovica, a sad je otprilike realna jedino prica oko Scepanovica. 

 

Od nerealnih zelja, Marina Maljkovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...