Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

4 hours ago, propolis said:

CMM totalno drugačiji tip igraca, a što se tiče kvaliteta mislim da Partizan nista nije izgubio. Čak bi rekao da se mnogo bolje dopunjuje sa Pejdzom i Jaramazom u odnosu na Waldena. 

Svaka čast na potpisu!!! 

CMM je zanimljiv igrač i svakako će vam biti pojačanje. Jedino što se ne bih složio je da se bolje dopunjuje sa Jaramazom i Gordićem (ako ostane), sa Pejdžom da, ali ako gledamo taj trio igrača koji kod vas može da pokrije poziciju pleja, čini mi se da bi vam mnogo značilo da umesto Gordića dođe neki plej kome je šut ozbiljno oružje. CMM, Jaramaz i Gordić je triling plejeva jako jako sličnih karakteristika, fizički dominantnih što će biti jako dobro za vas, ali niko ne može da pogađa spolja u kontinuitetu. Sva trojica su realno kamenjari. Sa te strane se Volden mnogo bolje uparuje sa pomenutima, ali hajde da vidimo prvo ko će vam biti trener, od toga će zavisiti sistem a onda i to kako će biti postavljena spoljna linija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zoe bi se obradovala jedino da se Žo penzioniše i dođe da nas vodi. [emoji846]

 

Safete, da je neka 2015. ja bih prvi digao obje ruke za Japanca, ali ovo sad je preskupa igračka da se da u ruke početniku jbg. Nisam pametan.

Don't worry son, Ostoyah is gonna make it a cheap toy for Japanese guy to play with

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zo je izveo Tea nad nama pre neki dan, u svojoj izjavi. Vratice se jedino ukoliko udari u samo dno svoje karijere.

Pre ce on u Partizan nego Teo u Zvezdu... 

 

Samo je pitanje da li ce vam trebati takav Zo za godinu-dve-tri, verovatno ispusena mustikla... a jedan je Novica.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ozvanici ovo sa McIntyreom ne znam koliko je pametno insistirati na ostanku Gordica. Spejsing bi bio jos slabiji nego protekle sezone, a mi jos laksi za skautiranje. Jeste da je ovakvo naklapanje pomalo deplasirano dok jos ne znamo ni ko ce biti trener, ali ja koristim priliku da jos jednom pozovem ekipicu odozgo da nam preko Jocka zavrse Forda makar, ako Flynn vec ne bude dostupan (a sva je prilika da nece). Kresete budzet, trebaju vam wallet friendly kombinacije, pa izvolte. To bi vec bio izbalansiran backcourt.

Link to comment
Share on other sites

Meni je, ipak, najjace sto korektni forumasitm pominju Jakovljevica kao neku razumnu opciju.

Pored pomenutih, isto mi je jako sto dobronamerne komsijetm, onako suptilno likuju nad sudbom KKP i vrlo uzivaju u ovom post-COVID19 periodu, koji, ispostavilo se, njihovom klubu donosi samo pozitivno, dok omrazenom komsiji ono sasvim suprotno. 

 

Poslednjih dana slusamo o slatkorecivom zabarutm kao decenijskoj prevari, preplacenom licimuru, koji je uzeo 800k jer nije imao gde drugo, pa zapalio prvom prilikom i izdao casove ljubavi.

Kolicina zapakovane zlobe, patkometrije i prckanja je dosegla svoj maksimum, a opet, sve prolazi pod velom objektivnog forumasenjatm i opsteprihvacenih pravila i normi.

 

Kada se osvrnem, glavni utisak mi je da je, ipak, RSB-izacija ovog kutka uzela maha vise nego sto sam i sam ocekivao. Takodje, utisak je i da ono sto je oduvek vazilo za nesto over the limit, sada predstavlja pametno upakovan, da izvinete, kurac. I taj Sector, koji je pekao zanat kod prekaljenih komsija, vrlo lepo upakuje vec pomenuti kurac, za koji su Kuperi i Bauntiji fasovali povez preko ustiju na 10+ dana u nekadasnjoj oazi objektivnog sportskog forumasenjatm.

 

Bilo kako bilo, meni je drago da i dalje postoje ljudi koji se ne osvrcu previse na sve gore navedeno, i dalje gaje pasiju prema KKP-u nevezano za obstacles kojih ima poslednjih 7 godina, nekad manje, nekad vise, i cine ovaj mini kutak specijalnim, iako okruzeni hijenama neukusnog nasladjivanja, koji su godinama lobiralitm za zdravu atmosferu.

  • Like 13
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alex_Serbia said:

Gde je tacno puklo na vezi KKP - Mekadu? I da li je uopste? On se oprostio mnogo pre bilo koga, a sasvim dobar i upotrebljiv centar. Da li je vec dogovorio nesto? Jel problem bio na relaciji sa Trinkijem? Posto je igrao dobro a minutaza rapidno opadala.

 

Sad Trinkija vise nema, mozda ne bi bilo zgoreg pitati Mekadua za raspolozenje? Ne bih imao nista protiv da repriziramo centarsku liniju. Znamo sta dobijamo, drzali bismo visok i jak tempo, a ne znam bas koliko su nam ostali kvalitetni centri pristupacni.

 

Pa ne znam koliko uopste ima potrebe za igracem kao sto je McAdoo u situaciji kad je tu i Mosley?

 

Moje misljenje je da je McAdoo bio iznudjena opcija jer nije bilo bolje alternative na trzistu. Partizanu vise treba centar kao sto je Parakhouski.

 

Vidim i da se potcenjuje Miller - McIntyre. Uzmite da je on igrao u ekipi u kojoj su pored njega na 1,2 i 3 igrali Boatright, Blazic, Muric i Kruslin, a sad ce da igra sa Gordicem, Jaramazom, Paigom, pojacanjem i Zagorcem. Na 4 i 5 je Cedevita imala Hopkinsa, Simonovica, Zirbesa i Stipanovica, a Partizan pojacanje, Thomasa, Bircevica, Moslija i Jankovica.

 

Cedevita je prosle godine bila iznenadjujuce jefitin sastav i to njihovi rezultati nisu nikakvo merilo za ocenu njegovog kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kendrick said:

Meni je, ipak, najjace sto korektni forumasitm pominju Jakovljevica kao neku razumnu opciju.

Pored pomenutih, isto mi je jako sto dobronamerne komsijetm, onako suptilno likuju nad sudbom KKP i vrlo uzivaju u ovom post-COVID19 periodu, koji, ispostavilo se, njihovom klubu donosi samo pozitivno, dok omrazenom komsiji ono sasvim suprotno. 

 

Poslednjih dana slusamo o slatkorecivom zabarutm kao decenijskoj prevari, preplacenom licimuru, koji je uzeo 800k jer nije imao gde drugo, pa zapalio prvom prilikom i izdao casove ljubavi.

Kolicina zapakovane zlobe, patkometrije i prckanja je dosegla svoj maksimum, a opet, sve prolazi pod velom objektivnog forumasenjatm i opsteprihvacenih pravila i normi.

 

Kada se osvrnem, glavni utisak mi je da je, ipak, RSB-izacija ovog kutka uzela maha vise nego sto sam i sam ocekivao. Takodje, utisak je i da ono sto je oduvek vazilo za nesto over the limit, sada predstavlja pametno upakovan, da izvinete, kurac. I taj Sector, koji je pekao zanat kod prekaljenih komsija, vrlo lepo upakuje vec pomenuti kurac, za koji su Kuperi i Bauntiji fasovali povez preko ustiju na 10+ dana u nekadasnjoj oazi objektivnog sportskog forumasenjatm.

 

Bilo kako bilo, meni je drago da i dalje postoje ljudi koji se ne osvrcu previse na sve gore navedeno, i dalje gaje pasiju prema KKP-u nevezano za obstacles kojih ima poslednjih 7 godina, nekad manje, nekad vise, i cine ovaj mini kutak specijalnim, iako okruzeni hijenama neukusnog nasladjivanja, koji su godinama lobiralitm za zdravu atmosferu.

Sto bi se rekla pesma: Ljubavi tu nema... 😁

Sasvim je normalno da cu tu i tamo da zezam drugare grobare, kao sto i oni zezaju mene kad su u prilici. 

Isto tako cesto  vodimo argumentovane rasprave na razne teme.

Ne vidim sto bi se forum razlikovao dok god je sve kulturno .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Whitnail said:

 

Nije li sve ovo znao Trinki i kad je na prvom mestu došao iz iste te Nemačke u KKP? Zašto je onda dolazio uopšte? Još je govorio da ga loži ta trka, frka, miris košarke blabla...

 

Mislim da su razlozi druge prirode.

Nije on došao iz Nemačke, već sa zavoda za zapošljavanje, a to nije isto. Došao je zato što je to bila najbolja ponuda sa finansijskog i sportskog aspekta, sad je došla bolja ponuda i čovek zapalio. Verovatno je to posmatrao kao izazov, ali sad mu je malo dojadilo. Volio bih znati kakvi su to drugi razlozi, ne sumnjam da postoji više razloga, ali me interesuje koji su to razlozi, po tvom mišljenju.

 

@SteveFrancis#3 Složio bih se, i sa Voldenom vam je backcourt bio šuterski enkonstantan, a sa CMM i Gordićem to bi već bila teška ciglana. Ne znam samo šta je sa Nikolićem? Da li je on pod ugovorm sa Partizanom? Ja se njega ne bih odrekao, iskreno voleo bih ga videti kod nas kao 2/3 pleja.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Son_of_a_gun said:

Zoe bi se obradovala jedino da se Žo penzioniše i dođe da nas vodi. emoji846.png

Safete, da je neka 2015. ja bih prvi digao obje ruke za Japanca, ali ovo sad je preskupa igračka da se da u ruke početniku jbg. Nisam pametan.

Nije baš početnik a i da jeste padaju mi još neki početnici (kroz istoriju) na pamet. 

Druga stvar, vidićemo koliko skupa će biti ova igračka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bojim se da ne potrošimo Šćepu. On mi je mnogo drag kao lik, a nije ni apsolutni početnik u trenerskim vodama. Od mene uvek ima blanko podršku.

 

Međutim, ne znam da li bi imao podršku u klubu i koliko dugo bi trajalo strpljenje kod navijača. Uzdigli smo se malo, krenulo je loženje, pa se bojim da se njegovo postavljenje ne doživi kao pad sa konja na magarca. Plus, nekako imam osećaj da je upravi potrebno da nečim jakim mašu u javnosti kako bi odavali utisak stabilnosti, tako da se bojim da bi ga gledali samo kao privremeno rešenje. Ja sam uvek za pravljenje tima kroz cikluse a ne na silu, tako da bih ga bez problema uvek podržao u pravljenju njegove ekipe. Da li bi ga podržali oni od kojih zavisi?

 

S druge strane, on je već uz ekipu, poznaju se, postojao bi neki kontinuitet rada. E, sad, prelazak sa autoriteta pomoćnika na autoritet glavnog trenera je posebna igranka. Ne znam...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Potrošiće ga uprava kao što je potrošila Džileta i Čanka, da ne kažem i Božića. Potrošiće ga kao što u fudbalu troši mnoge (ne)zasluženo.

Kad će pare od karata da vrate? Ili je to otišlo za nova planska pojačanja?

Ukoliko su znali da će Trinki da ide ili barem sumnjali, onda je trebalo da se odluče za Ligu šampiona, a ne EC. Još jedna godina ulupanih para, još jedna godina bliža promeni PIB-a i adrese.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...