Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Quote

Kako prenosi Nova.rs, košarkaši Partizana dobili su novog saigrača, a radi se o američkom plejmejkeru Kodi Miler Mekintajeru.

Mekintajer je ovdašnjoj publici poznat po tome što je protekle sezone nosio dres Cedevita Olimpije i bio je njihov najbolji igrač.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Alek The Great said:

Pa vec je receno - od sledece sezone prvak Aba nema zagarantovano mesto u EL. Navodno, Aba ce imati svog predstavnika, ali to ne znaci da ce biti prvak. U prevodu, ako eventualno CZv dobije neku dugogodisnju licencu niko vise ne mora ici u EL. Pa i ako ne dobije, a i ne budu prvaci opet mogu da ih uguraju. Ostaje, za sada, samo taj EC, a s obzirom na najavljeno smanjenje budzeta tesko cemo do toga.

Pa to jos nije konkretizovano koliko ja ispratih, nekako sam vise to skapirao u fazonu ako se desi da sampion bude neko ko ne ispunjava uslove EL, onda ce razmisljati da licencu dobije neko drugi. 

 

39 minutes ago, Xpert said:

Izgleda da dolazi ovaj Codi Miller-McIntyre. Ja Olimpiju/Cedevitu nisam bas pratio, pa ako neko moze malo detaljnije o njemu, bio bih zahvalan.

 

CMM je moj pik bio za Zvezdu, mislim da je dobar ubod, a ako kosta tu kao Walden onda ste sigurno na dobitku.

OK asisten, ima dobar ulaz, atletican. Nije neki suter ali je ok, zna i za sebe da iskreira. Ukratko - ne bih se brinuo sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Liska Manjina said:

Neće mu niko psovati familiju/napadati ga na ulici/ pljuvati sa tribina/ gde će igrati košarku u klimatizovanoj dvorani. Da ne pričam da je kod nas sve od danas do sutra,

 

Nije li sve ovo znao Trinki i kad je na prvom mestu došao iz iste te Nemačke u KKP? Zašto je onda dolazio uopšte? Još je govorio da ga loži ta trka, frka, miris košarke blabla...

 

Mislim da su razlozi druge prirode.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobar je igrac CMM, prava radilica na terenu. Igra u tranziciji mu je neki forte, strasno je brz i ima bas jako tijelo, odlicno zavrsava na obrucu. Dosta je podredjen ekipi, dobro balansira izmedju ulaza u reket i asistencija za saigrace. Najveci problem mu je sut, nekada bas neprijatno za gledanje izgledaju njegovi promasaji sa distance.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Ako je CMM pokazatelj da ce prelazni rok ipak liciti na nesto, lepo. Samo sto nije najpametnije potpisivati jos igraca dok se ne izabere trener (ili ima nesto sto ne znamo). Ajde, CMM moze da prodje i ovako, na slepo, jer sumnjam da postoji trener koji ga nikako ne moze zamisliti u svom sistemu.

Link to comment
Share on other sites

Ne dam se zavarati bacanjem raznih kodija i milera u oči, da se mi vratimo na trenera. 

 

Šta mislite postoji li šansa da se Žoc u ovoj sezoni pojavi u ulozi Ace Nikolića nekom našem mladom treneru, kako bi karmički krug bio konačno zatvoren? I u tom slučaju, ko bi od ovih junoša imao pleća da iznese taj zadatak?

 

Ja još uvijek navijam za Dekija Milojevića sa Žocom ili bez, ovo mu je šansa da se nađe na košarkaškoj trenerskoj mapi, vjerujem da je i njemu dosta rekreativne košarke i da bi se želio oprobati u big boys league.

 

Neko je gore pomenuo ovogodišnje polufinale kupa i branjenje prednosti protiv Zvezde, goru stvar je uradio Pop protiv Majamija onomad pa niko nikad nije rekao da je Pop loš trener mada je ovdje ispao budala realno.

Link to comment
Share on other sites

Zoc i kum mu vrlo dobro znaju ko obitava u prostorijama kluba i kakve poteze vuku i sa kojim ciljem, ovaj put ne mislim na Limara. 

Tako da ga trenutno ne vidim ni na kafi u klupskim prostorijama, Cacak i odabrano drustvo moze. 

 

Link to comment
Share on other sites

Zoc i kum mu vrlo dobro znaju ko obitava u prostorijama kluba i kakve poteze vuku i sa kojim ciljem, ovaj put ne mislim na Limara. 
Tako da ga trenutno ne vidim ni na kafi u klupskim prostorijama, Cacak i odabrano drustvo moze. 
 
Ko obitava, kuper i keni?
Link to comment
Share on other sites

CMM je bio vidjen u partizanu ili CZ, u zavisnosti od ishoda price sa Voldenom. Dobar igrac. Volden je vise dokazan, ali recimo ja u ovom momentu nisam siguran da li je razlika u ceni dovoljna da pokrije razliku u kvalitetu izmedju cmm  Voldena.

Ovo pod uslovom da su carsijske price tacne i da Volden dobija u CZ 100-150K vise nego u partizanu i toliko vise od onoga sto ce dobiti CMM.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gde je tacno puklo na vezi KKP - Mekadu? I da li je uopste? On se oprostio mnogo pre bilo koga, a sasvim dobar i upotrebljiv centar. Da li je vec dogovorio nesto? Jel problem bio na relaciji sa Trinkijem? Posto je igrao dobro a minutaza rapidno opadala.

 

Sad Trinkija vise nema, mozda ne bi bilo zgoreg pitati Mekadua za raspolozenje? Ne bih imao nista protiv da repriziramo centarsku liniju. Znamo sta dobijamo, drzali bismo visok i jak tempo, a ne znam bas koliko su nam ostali kvalitetni centri pristupacni.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Gde je tacno puklo na vezi KKP - Mekadu? I da li je uopste? On se oprostio mnogo pre bilo koga, a sasvim dobar i upotrebljiv centar. Da li je vec dogovorio nesto? Jel problem bio na relaciji sa Trinkijem? Posto je igrao dobro a minutaza rapidno opadala.

 

Sad Trinkija vise nema, mozda ne bi bilo zgoreg pitati Mekadua za raspolozenje? Ne bih imao nista protiv da repriziramo centarsku liniju. Znamo sta dobijamo, drzali bismo visok i jak tempo, a ne znam bas koliko su nam ostali kvalitetni centri pristupacni.

Protiv koga je igrao dobro, Zadra i Mege ili Dacke i Virtusa? 

Covek je otisao u Japan, mozda on uskoro priupita klub za zdravlje preko BAT-a.

A tebi preporucujem da cuvas svoje zdravlje za ono sta se sprema u narednoj sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

CMM je bio u Beogradu i kad je bila pauza za kup pre korone. Kaze da voli bas da bude ovde, i tad mi je jos rekao da bi voleo da dodje u Partizan.

Riba sa kojom je tad bio je iz Zvezdinih krugova, ali to naravno nije bitno. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...