Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

30 minutes ago, Luchifer89 said:
54 minutes ago, Tamburinjo said:
Milan Toimic nema angazman... cisto da znate. 

A Šakota?

 

"Posao poslednjih godina mi je bio da “popravljam pokvarene timove” i pokazalo se da je to posao koji umem da radim”

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/dragan-sakota-otvoreno-o-sezoni-u-zvezdi-timu-za-f4-evrolige-panteru-covicu-obradovicu-braunu-dzenkinsu-zdravlju…/360411

 

E sad, ako je odlaskom Voldena i Trinkija pokvaren tim, Sakota deluje kao perfect match 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Sprivel said:

Pa platio je.

 

21 hours ago, Laki John Terry said:

Pa da.

 

Prebili se za dugovanje.

 

Od Čovića ni dinar dobili nisu niti će.

 

Evo i Ostoja potvrdio - igrac je sam platio obestecenje. Odnosno ako je bilo duga prebili su to...

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ostoja-mijailovic-za-mozzart-sport-trinkijeriju-smo-dali-odlicnu-ponudu-on-da-se-izjasni/360457

 

Iako nemaju nikakav dokaz da ide u Zvezdu, oni su cvrsto uvereni u to, bas zbog toga sto je igrac sam platio. OK.

Takodje znaju i koliko ce igrac primati u novom klubu. Prve objave koje su plasirali je bilo da je dobio "znatno vecu ponudu" a sada je to "skoro duplo vece". 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

To je neozbiljno, zasto je onda uopste i odlazio Canak. 

 

Ne sasvim neozbiljno. Scepa je radio kao glavni trener i vrlo dobro vodio Futuru, pre nego sto su se sudarili glavama tamo. A sad je imao skoro 2 god da nauci sve od Andree. Ne moze se ni porediti sa Cankom, koji je otisao zato sto je radio kriminalan posao.

 

A nije da smo mi bas neki ozbiljno vodjen klub, pa da ovo dodje kao nezamislivo. 

 

Naravno, ako je Andrea ex, a imamo priliku za nekog ozbiljnijeg trenera (ko?), ja sam za.

 

 

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Totalna je glupost da se zna koliko će igrač dobiti u narednom klubu. To je, pogotovo kada su odnosi između dva kluba kao što su između Zvezde i Partizana, strogo čuvana poslovna tajna.
Može da se protumači kao pravdanje navijačima i javnom mnjenju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, MetalHead said:

 

 

Evo i Ostoja potvrdio - igrac je sam platio obestecenje. Odnosno ako je bilo duga prebili su to...

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ostoja-mijailovic-za-mozzart-sport-trinkijeriju-smo-dali-odlicnu-ponudu-on-da-se-izjasni/360457

 

Iako nemaju nikakav dokaz da ide u Zvezdu, oni su cvrsto uvereni u to, bas zbog toga sto je igrac sam platio. OK.

Takodje znaju i koliko ce igrac primati u novom klubu. Prve objave koje su plasirali je bilo da je dobio "znatno vecu ponudu" a sada je to "skoro duplo vece". 

 

 

 

Kaz'o je duplo vece pare racunajuci to obestecenje jer je ubedjen da je samo placeno preko Voldena 😂

 

Kad uzmes u obzir da je to "skoro duplo" tj. 100% njegove sadasnhe plate, ustvari nekih 65-70%, jer jelte mora da nam doda, to je onda neka cifra od 500k sa obestecenjem. Konacno, uzece od Zvezde 300-330k.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

 

A Šakota?

"Posao poslednjih godina mi je bio da “popravljam pokvarene limove” i pokazalo se da je to posao koji umem da radim”

 

Eto prilike da se vrati za Voldena, takoreci promptno

 

 

 

 

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

 

Nigerijski košarkaš Toni Džekiri, na meti je Partizana

Prema pisanju "Maxbetsporta", uprava crno-belih se bacili na angažovanje nigerijskog centra koji je u prošloj sezoni bio jedan od najboljih igrača francuskog Asvela!

Na čemu su ovi jbt😂

Edited by Jakob Aman
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...