Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

21 hours ago, Son_of_a_gun said:

Mene samo interesuje da li ova simpatična ekipica na topicu KKCZ kenja o zaslužnosti igranja Evrolige i zašto ne?

 

Hvala.

Ne, nije to tamo tema, jer je stvar potpuno jasna: sledeca sezona se ne igra po zaslugama iz ove, prekinute, sezone, nego po zaslugama iz sezone pre toga koja je zavrsena trijumfom ekipe predvodjene midjetom.

Link to comment
Share on other sites

U senci sramotnog pljuvanja Vlade Jovanovića u toj finalnoj seriji u Železniku je ostalo kako nas je "the bringer of euroleague" poznat i pod drugim nadimcima npr "miđet" tada unakazio u zavšnim momentima, ali nije za ovu temu. Osećao sam se kao debil što sam tada bio na tribinama među silnim primitivcima. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, goofy said:

Stvarno ne razumem ovako jaku potrebu dobronamernih komšija da nam na poslednjih 18 strana

objasne kako smo se uzalud nadali da ćemo možda dogodine igrati u EL. 

 

Nije to bez razloga i ničim izazvano... Ima nešto iza toga... Griža savesti možda.

Kao i na fudbalskom topiku priča o zasluženoj tituli u koju samo još par najzagriženijih veruje.  

 

Naravno da nije bez razloga, ako mislis da je Partizan trebalo da ima sansu da na terenu izbori evroligu.

 

Ako mislis na to da ste se opravdano nadali da ce Partizan u EL jer je bio prvi nakon regularnog dela, po meni to nikako nije opravdano. Odnosno, opravdano je kao i resenje koje je izabrala EL.

 

Fudbal ne bih da komentarisem.

 

Utisak je da nema desavanja pa se pise o perifernim temama. Vama bi prioritet u prelaznom roku trebalo da budu cetiri igraca - zamene za Peinersa/Reddinga/Angolu, Thomasa, Parakhouskija i Gordica. Naravno, moguce je i da Thomas ili Gordic ostaju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

Komsije, gledajte ovo sve iz novog ugla - midjet Junior vam je, tehnicki, doneo sada 2 evrolige za redom. Pa posle ga opet pljujte i terajte, ccc....

Bilo vec na nasem topiku, primetio je to neko, kad se nismo svi kolektivno ispovracali 😄 

 

Nego dajte neke vase insajdere, dajte malo vesti, zelji, cestitki... 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MetalHead said:

Bilo vec na nasem topiku, primetio je to neko, kad se nismo svi kolektivno ispovracali 😄 

 

Nego dajte neke vase insajdere, dajte malo vesti, zelji, cestitki... 

Trener vam je najavio vise domacih igraca, a on je iz starih generacija koje su odrastale uz ovo, umesto uz rijalitije:

:classic_ninja:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

"Barani spremaju advokatski tim koji će tužiti ABA ligu, a istovremeno i Evroligu, tražeci povracaj svih uloženih sredstava u takmičarskoj sezoni 2019/20."

 

Voleo bih da i Partizan tuzi takodje, makar ABA ligu (kontam da ne smemo pisnuti EL...) upravo za nakandu troskova. Jeste li hteli da se sve obrise kao gumicom? Ok, onda lepo platite klubu sve njegove troskove obrisane sezone. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Naravno da nije bez razloga, ako mislis da je Partizan trebalo da ima sansu da na terenu izbori evroligu.

 

Ako mislis na to da ste se opravdano nadali da ce Partizan u EL jer je bio prvi nakon regularnog dela, po meni to nikako nije opravdano. Odnosno, opravdano je kao i resenje koje je izabrala EL.

 

Fudbal ne bih da komentarisem.

 

Utisak je da nema desavanja pa se pise o perifernim temama. Vama bi prioritet u prelaznom roku trebalo da budu cetiri igraca - zamene za Peinersa/Reddinga/Angolu, Thomasa, Parakhouskija i Gordica. Naravno, moguce je i da Thomas ili Gordic ostaju.

 

Ja sam se najpre nadao da ćemo imati šansu (odnosno dve šanse) da se izborimo na terenu.

Ne bi bilo ni malo lako, ali recimo da smo u obe varijante bili u krugu favorita.

 

Pošto od toga ništa, zašto da ne kažem da sam se nadao da budemo ugurani "dekretom", jel' tako?

Na žalost, ništa ni od toga.

 

Ako Raša i Gorda ne ostaju, možda nabodemo i bolje... Ali to ćemo pričekati.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Luchifer89 said:

 

Nikad Lucho nije bio HC.

Luchi je jasno da su sve fore na račun legendoglua dobrodošle.

Luchi je takodje jasno da se sada ovde pojačano kenja jer je AIR zaključao avangardu za nove članove i goste.

Lucha je ovde samo zbog kkPa, ali kako stvari stoje - neće još dugo 😉

 

Don't look back

af38w98osh451.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

U senci sramotnog pljuvanja Vlade Jovanovića u toj finalnoj seriji u Železniku je ostalo kako nas je "the bringer of euroleague" poznat i pod drugim nadimcima npr "miđet" tada unakazio u zavšnim momentima, ali nije za ovu temu. Osećao sam se kao debil što sam tada bio na tribinama među silnim primitivcima. 

 

ja sam tada zagotivio milisava : vlade j ga nešto konsultuje pored aut linije, pljuvanje leti po njima, milisav drži ponosno uzdignut srednji prst, popularni qrac prema publici.

 

doduše, nisam išao na tekmu pa mi je bilo lakše. veteran mi tada nudio kartu, osećao sam se posebno kao knele. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alex_Serbia said:

"Barani spremaju advokatski tim koji će tužiti ABA ligu, a istovremeno i Evroligu, tražeci povracaj svih uloženih sredstava u takmičarskoj sezoni 2019/20."

 

Voleo bih da i Partizan tuzi takodje, makar ABA ligu (kontam da ne smemo pisnuti EL...) upravo za nakandu troskova. Jeste li hteli da se sve obrise kao gumicom? Ok, onda lepo platite klubu sve njegove troskove obrisane sezone. 

Nema sta Partizan da tuzi niti ABA liga da placa vama.

 

Mornar tuzi jer su preskoceni kad su se delila mesta za EC i sa punim pravom su ispizdeli.

Link to comment
Share on other sites

Tabela je ponistena u smislu da nema sampiona, nema ispadanja, nema playoffa. Ali kada odredjujes ko ce u EC onda treba pogledati tu tabelu, a ne onu iz prethodne sezone jer se kosarka igrala ove sezone i necemo da se pravimo da smo se probudili svi nakon godinu dana pauze.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

Tabela je ponistena u smislu da nema sampiona, nema ispadanja, nema playoffa. Ali kada odredjujes ko ce u EC onda treba pogledati tu tabelu, a ne onu iz prethodne sezone jer se kosarka igrala ove sezone i necemo da se pravimo da smo se probudili svi nakon godinu dana pauze.

 

Tabela ili se gleda ili ne. Ne moze selektivno da se gleda. A odluceno je da se ne gleda. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Del Piero said:

Tabela je ponistena u smislu da nema sampiona, nema ispadanja, nema playoffa. Ali kada odredjujes ko ce u EC onda treba pogledati tu tabelu, a ne onu iz prethodne sezone jer se kosarka igrala ove sezone i necemo da se pravimo da smo se probudili svi nakon godinu dana pauze.

giphy.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jel tacno ovo da Paunovic ex Fmp trenira sa nama? Jeste kamenjar, ali rekao bih sasvim solidnog skillseta da one tamo sezone bude u rotaciji, vise mi je znak pitanja kako je doslo do raskida, Covic je poznat po tome kako kod njega to lagano ide 😃

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...