Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

 

43 minutes ago, goofy said:

komšije prsle načisto

uđem na košarku a oni imaju 3 kkcz teme + 1 filip tema

:lol_2:

 

EDIT dobro je, zaključali sad bar jednu

 

 A vas nema dovoljno ni za ovu jednu pa vam mi popunjavamo prostor... 

 

p.s. nismo zakljucali SAD vec TAD kad su i otvorene teme za novu sezonu.

p.p.s. pisi cesce 😉 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

jes vala, nama i jedna mnogo

 

a i o čemu da pišemo, 70% ekipe (by Ostoja) zaključano,

tražimo još 1-2 igrača a to će tek tamo u septembru,

ako ne dođe drugi talas cunamija

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

 

 

 A vas nema dovoljno ni za ovu jednu pa vam mi popunjavamo prostor... 

 

p.s. nismo zakljucali SAD vec TAD kad su i otvorene teme za novu sezonu.

p.p.s. pisi cesce 😉 

Daj, bre, posalji Cooperu u PM za koja ti kola treba prekucavanje broja i papiri - pa da sredimo nesto.

Ljudi smo, majkumu:s_d:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

jes vala, nama i jedna mnogo

 

a i o čemu da pišemo, 70% ekipe (by Ostoja) zaključano,

tražimo još 1-2 igrača a to će tek tamo u septembru,

ako ne dođe drugi talas cunamija

 

Pa vi recite da niste u boljoj poziciji od nas 😄

 

 

29 minutes ago, Barkley#34 said:

Niste ni tad, pisalo se par dana paralelno na obe teme. :wink2:

Cim je otvorena i druga tema a ja se pojavio na forumu... nisam ni ja 24/7 ovde 🙂

 

 

5 minutes ago, Kronostime said:

Daj, bre, posalji Cooperu u PM za koja ti kola treba prekucavanje broja i papiri - pa da sredimo nesto.

Ljudi smo, majkumu:s_d:

Za Jaguar e-Pace 🙂 

 

🍻

Link to comment
Share on other sites

Ako PAO stvarno napusta onda Djordi moze da radi verovatno sta mu je volja... osim ako ne odobri neku prodaju/transfer licence nekom drugom - i tu moze da se desi da neko plati Panati koliko treba (citaj Virtus, ne znam ko bi drugi dao pare). 

 

Sportski gledano, bilo bi dobro da se odredi nekako na terenu, turnir neki ako vec EC sezona nije zavrsena. Ako samo odaberu nekog, Partizan, Virtus, nekog treceg, ostali timovi iz EC koji su jos imali sanse ce biti nezadovoljni... 

 

Treca opcija je da Ostoja slavi jos jedan rodjendan ove godine, pa ako prodje - prodje. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brimstone said:

Turnir u donosenju koferceta 😂

Ovakvu odluku ne treba ni spominjati ovde jer je matori gold digger najavio Virtus vec ako PAO uspe da istupi uopste. 

 

bilo bi pošteno da ubace virtus. 2x euroleague titule, aktuelni champions league prvak, bolonja grad košarke, opasan plejmejkerski par, magnet za publiku. svi sportski parametri su na njihovoj strani.

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

bilo bi pošteno da ubace virtus. 2x euroleague titule, aktuelni champions league prvak, bolonja grad košarke, opasan plejmejkerski par, magnet za publiku. svi sportski parametri su na njihovoj strani.

A trener ništa, a? Anonimus, je l' da? Lepo, bogami...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

bilo bi pošteno da ubace virtus. 2x euroleague titule, aktuelni champions league prvak, bolonja grad košarke, opasan plejmejkerski par, magnet za publiku. svi sportski parametri su na njihovoj strani.

 

I desni ćelavi na klubi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo se mi svi pomirili sa tim da nemamo šta da tražimo u priči oko bilo kakve dodele / otkupa licence jer bi to podrazumevalo verovatno da država stane iza KKP-a sa iznosom koji je reda veličine našeg godišnjeg budžeta tj. da nam faktički dupliraju budžet da bismo uopšte ušli u konkurenciju za to mesto and that ain't gonna happen. Mi za mesto u EL možemo da konkurišemo jedino plasmanom kroz takmičenja koja igramo i to je to.

Da se vratimo na sastav..čitam da se Angola oprašta mada nije jasno da li samo zaključuje sezonu ili definitivno odlazi. Koliko znam klub ima opciju da ga produži još jednu godinu i pristizale su informacije da će verovatno tako i biti. U slučaju da ipak ode - kakva je situacija sa Todorovićem koji se spominje svaki prelazni rok? On bi bio tu idealna zamena. Domaći, reprezentativac, pokriva 2/3..prošle godine je potpisao ugovor sa Andorom ali ne znam da li je bio na godinu dana ili višegodišnji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Angola bivsi...s obzirom da igrate EC a ne EL, mislim da je bio sasvim dobra opcija na 3, i da se ono malo sto je odigrao, veoma solidno pokazao.

Izgleda da je Elgin Cook alternativa, i ne vidim zaista neke ocigledne prednosti, a sigurno je znatno skuplji, nisam siguran da ovo nije greska

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ne verujem uopste da ce PAO istupiti iz Eurolige, dramoseri samo drmaju kavez ali realno je njima u svakom interesu da budu u grupi 15ak najboljih evropskih timova, kako god da se ta liga zvala.

 

Drugo, bude li Virtus usao, na bilo koji nacin misljenja sam da treba da odjebemo Djordija i prebegnemo u FIBA. Taj i takav Virtus nije bio pa ni u prva 2-3 tima po nekom realnom stanju stvari u EC prosle godine, a do pre 3 godine su tavorili u osrednjosti nejake Italijanske lige.

 

Trece iako se i jedan i drugi preduslov ostvare, odlazak Grka i da Italijani nekim cudom budu preskoceni - smatram da ni tada nema sanse da nas smrdljivi Katalonac ubaci u EL. 

 

Nasa najveca sansa je bila prosla takmicarska godina sa odlicnim nastupom u EK, obezbedjenim domacim terenom do finala i pol-pozicijom u ABA.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Gudura said:

Vidim da je Angola bivsi...s obzirom da igrate EC a ne EL, mislim da je bio sasvim dobra opcija na 3, i da se ono malo sto je odigrao, veoma solidno pokazao.

Izgleda da je Elgin Cook alternativa, i ne vidim zaista neke ocigledne prednosti, a sigurno je znatno skuplji, nisam siguran da ovo nije greska

 

Ono malo je bukvalno samo 2 meca. Nikakav uzorak.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Gudura said:

Vidim da je Angola bivsi...s obzirom da igrate EC a ne EL, mislim da je bio sasvim dobra opcija na 3, i da se ono malo sto je odigrao, veoma solidno pokazao.

Izgleda da je Elgin Cook alternativa, i ne vidim zaista neke ocigledne prednosti, a sigurno je znatno skuplji, nisam siguran da ovo nije greska


Kao što rekoh gore - pitanje je da li odlazi ili samo sumira sezonu. Pretpostavljam da će produžetak sa njim biti takođe razmatran.
 

4 hours ago, lord_slawe_ said:

Prvo, ne verujem uopste da ce PAO istupiti iz Eurolige, dramoseri samo drmaju kavez ali realno je njima u svakom interesu da budu u grupi 15ak najboljih evropskih timova, kako god da se ta liga zvala.

 

Drugo, bude li Virtus usao, na bilo koji nacin misljenja sam da treba da odjebemo Djordija i prebegnemo u FIBA. Taj i takav Virtus nije bio pa ni u prva 2-3 tima po nekom realnom stanju stvari u EC prosle godine, a do pre 3 godine su tavorili u osrednjosti nejake Italijanske lige.

 

Trece iako se i jedan i drugi preduslov ostvare, odlazak Grka i da Italijani nekim cudom budu preskoceni - smatram da ni tada nema sanse da nas smrdljivi Katalonac ubaci u EL. 

 

Nasa najveca sansa je bila prosla takmicarska godina sa odlicnim nastupom u EK, obezbedjenim domacim terenom do finala i pol-pozicijom u ABA.

 

Malo previše emotivno gledaš na sve to. Valjda je do sada jasno da kriterijum za wild card nikad nije bio rezultat (ako ga ima, tim bolje ali nije presudan za donosioce odluka) već "finansijska stabilnost i potencijal". Iz tog razloga mi nikad nećemo biti pravi kandidat. Naša šansa je jedino kroz takmičenje i treba da guramo to dokle god imamo mogućnost da igramo EL jer su tu najbolji klubovi a Partizan treba da teži da igra sa najboljima. Onda kada se desi ozbiljnija podela između EL i FIBA i kada više ovih jačih klubova okrene leđa Đordiju možemo da razgovaramo o drugom takmičenju ali do tada, osim ukoliko nam bukvalno ne omoguće i ne ukinu nam svaku mogućnost za prolazak tamo, ja ne bih razmatrao promenu takmičenja kakav god bio Đordi. Istini za volju mi nikad nismo bili zakinuti za učešće u EL a da smo to prethodno obezbedili nekakvim plasmanom. Ova sezona je nešto najbliže tome za šta bi moglo da se kaže da su nas zajebali ali opet nije kao da smo osvojili nešto. Naša (opravdana) rezigniranost se uglavnom svodi na to da smo uvek bili preskočeni prilikom dodele wild carda, počev od moćnog Prokoma 2010. (nakon našeg F4), preko Zenita prošle sezone koji je služio kao kanta za napucavanje u EL pa evo do Virtusa koji će možda uleteti pre nas, ako uopšte PAO izađe, ali tu priču treba razdvojiti od potencijalnog onemogućavanja igranja nakon osvajanja ABA/EC. Onog trenutka kada nam kažu - da, osvojili ste trofej, sve je to lepo, ali mi vas ne vidimo u EL, e onda ih treba oterati u kurac..do tada ćuti i igraj po njihovim pravilima..a nemam ništa protiv da se paralelno sa drugim klubovima radi na uspostavljanju pravičnijeg sistema.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pendulum said:

Onda kada se desi ozbiljnija podela između EL i FIBA i kada više ovih jačih klubova okrene leđa Đordiju možemo da razgovaramo o drugom takmičenju

nije fiba nista bolja od djordija samo je nesposobnija

ako se ikad desi da fiba dobije djordija ima evroligase da primi rasirenih ruku a ovu boraniju i sirotinju da gurne u neki intertoto kup

lova ce opet sve da odlucuje je*es rezultate

hocu reci tad kad dobije oli, pao, cska, real, fener... mi im necemo trebati

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...