Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

11 minutes ago, MetalHead said:

 

A ne mozes a da nesto ne spinujes pa to ti je 🙂 ovo je apsolutna laz. 😉 

 

5 minutes ago, Mairosu said:

ovo i ja juče čuo za Andreu odnekud inače...

 

4 minutes ago, Green23 said:

Uhuhuh, reći da Džile nije ni blizu ove dvojice, mislim da baš nije na mestu. Ja mislim da bi on bio idealan dodatak klupi u nekom timu iz NBA lige. 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Kao i vi da vas vodi Halil Ergin Ataman .:s_d:

 

ataman je truleks trener a ime i neki beef sa zvezdom, zabole me. ja bih voleo i obožavao da neki ataman bude trener zvezde, pod uslovom da je dobar.

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Slobodno idi do 28

 

 

imate 4-5 jako dobrih trenera (valjda treba žeravicu da uračunam) u celoj istoriji & dva svecki-opasna: duda i željko.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Trinkijeri je hands down, uz DV najbolji trener KKP u zadnjih 25 godina.

Konkurencija su Bora Džaković, Žeravica, Muta, Kime, Lale Lučić, Naser Trajković, Darko Ruso, Vlade Jovanović, Pera Božić, Džikić i Čanak.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trajkovic ce uvek imati posebno mesto u mom srcu, uprkos evro debaklu u Kupu Saporte tada. Izvukao je maximum iz mozda najlosijeg sastava Partizana.

 

Ali cela da sezona i ekipa su mi mnogo drage. Mozda zato sto sam te sezone po prvi put krenuo da pratim ozbiljnije kosarku i da idem u Pionir kao 14-godisnji klinac. Ulaz bio dzabe, mi se lozili da cemo da prestignemo Futuru, serija poraza od Beobanke i slicnih da nas otrezni. Onda trijumf 3-2 nad mnogo jacom Zvezdom kada se Radman sapleo, i onaj pakao u 3.finalnoj, mozda i najvrelija atmosfera u kojoj sam ikada bio.

Link to comment
Share on other sites

Nece Vlado biti novi trener Partizana, mada u EC ce vas izgledati predvoditi njegov zemljak (as per source).

 

Mada ne znam zasto bi Trinki isao ako ste se odlucili za EC. Malo kontradiktorno, ali hajde da vidimo sutra KZS.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...