Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

4 minutes ago, Isiah said:

Nastavi da treniras i cekas da padne vlast

a kad padne ova vlast ko dolazi ?!

djilas, jeremic, obradovic, lutovac, sutanovac, sapic... nije ni bitno ko od njih -  sve sami cigani i to ljudi koji prate sport i idu na utakmice

nijednom nisam cuo da je iko od njih ili bilo ko iz te opozicije bilo kad zamerio ovom rezimu na tome sta radi nasem sportskom drustvu

 

ne zelim da se pokrece sad ta tema ali prosto ne mogu da citam i slusam vise te price kako ce da nam svane samo da ovaj padne :smiley7:   :smiley7: :smiley7:

  • Thanks 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Sta predstavlja ova slika?

Au, brate, a da promeniš nik u Koštunica:classic_biggrin:

 

6 hours ago, pendulum said:

Moram malo i oko Ostoje - naravno sam pao sam se ubio, ali ne mogu ja baš sve da mu zamerim. On je radio i izjavljivao neke stvari prosto da bi predstavio KKP kao ozbiljnu organizaciju koja se eto sprema za nastavak sezone na terenu, ugovora igrače za sledeću godinu itd. Sve u svemu da pokaže spremnost KKP-a da bude konkurentan učesnik u EL, ukoliko bi dobio priliku da učestvuje. E sad što je to začinjeno naprednjačkom glupošću jbg..na to smo nažalost osuđeni dokle god je cela zemlja pod njihovom okupacijom...

Jebeš ga, ne mogu da se složim. Ipak je on izjavama i povremenim ulaskom u svinjac prešao granicu predstaljanja kluba u ozbiljnom svetlu i spremnosti za igranje EL. Iskreno, stvarno se nisam trzao oko te potencijalne EL, i ove sezone mi je trebalo dosta da svarim sve okolnosti i počnem ozbiljnije da pratim tim i to zbog gotivaca na terenu i oko njega. Stvarno mi je bilo gadno da ga slušam kako laprda, ponižava klub (kao da nam nije dosta) i namešta se na penal. Jebena sns diplomatija. Sve vreme mi je u glavi psiho kad je davao one meleone Klintonu i tripovao kako je mudar a onda popio ćušku. Bednici. Čak i kad nešto urade, ne mogu da pobegnu od svoje ograničenosti. Nikakve pare, odela i statusni simboli ne mogu da speru vonj sa njih.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, AgroLaki said:

 

Pa naravno da jesam, malo i nas da krene, a i brale zasluzili smo, osvojen superkup, domaci kup, prvi na ABA tabeli, prvi u EC, ne bi me ni malo bilo sramota.

 

Najbolja definicija onog sto ste uradili jeste da ste "bili na pravom putu, ali niste stigli do cilja"... jbg. Visa sila. 

Najvise bih voleo da je moglo da budemo i jedni i drugi u EL, ili da se sve zavrsi na terenu, sa full sastavima, kao da nicega nije bilo - ali ne moze. 

 

 

 

13 hours ago, ranzo said:

a kad padne ova vlast ko dolazi ?!

djilas, jeremic, obradovic, lutovac, sutanovac, sapic... nije ni bitno ko od njih -  sve sami cigani i to ljudi koji prate sport i idu na utakmice

nijednom nisam cuo da je iko od njih ili bilo ko iz te opozicije bilo kad zamerio ovom rezimu na tome sta radi nasem sportskom drustvu

 

ne zelim da se pokrece sad ta tema ali prosto ne mogu da citam i slusam vise te price kako ce da nam svane samo da ovaj padne :smiley7:   :smiley7: :smiley7:

 

Auuu sine kako si elegantno propustio da pomenes 2 veoma uticajna opozicionara (moglo bi se reci 2 od top 3-4 u tom opozicionom bloku ili kako bih ga vec nazvao) - Boris Tadic i Sergej Trifunovic - okoreli grobari. 

Ali neeeeee... pomenuo si Sapica koji ce doci na vlast kad i moja pokojna baba (kad moze da glasa sto ne bi mogla i funkciju da dobije?), mozda sa SNS ili tako negde da se prilepi, i to na lokalu, na republickom nivou nema sta da trazi... Sta je Sutanovac sada? Vise nista ni u DS... za Lutovca prvi put cujem da je crveno-beli. Obradovic je politicki klovn, zar mislis da bi se on pitao za bilo sta kad bi neka opozicija dosla na vlast?

 

 

Dakle, kad bi, hipoteticki, opozicija dosla na vlast, to bi Djilas+Jeremic+(Obradovic, ako ga smatramo relevantnim)+(Lutovac, ako je uopste crveno-beli) vs Trifunovic+Tadic. Pri tom imaj na umu da su i Trifunovic i Tadic veoma "sportki" aktivni, vise nego recimo Djilas + Jeremic zajedno. Dakle, prevaga je mozda malo na stranic crveno-bele boje, ali tako ti je i inace u drustvu. 

 

P.S. a ti na izborima glasaj prema navijackoj opredeljenosti, nemam nista protiv 😄 cak sta vise... 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ranzo said:

a kad padne ova vlast ko dolazi ?!

djilas, jeremic, obradovic, lutovac, sutanovac, sapic... nije ni bitno ko od njih -  sve sami cigani i to ljudi koji prate sport i idu na utakmice

nijednom nisam cuo da je iko od njih ili bilo ko iz te opozicije bilo kad zamerio ovom rezimu na tome sta radi nasem sportskom drustvu

 

ne zelim da se pokrece sad ta tema ali prosto ne mogu da citam i slusam vise te price kako ce da nam svane samo da ovaj padne :smiley7:   :smiley7: :smiley7:

Onda da vratimo Borisa Tadića.

Ja sam "ZA" bez obzira na sportske rezultate.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Na sajtu ABA lige se završilo jedno od najizvesnijih glasanja.

Naravno, opet je pobedio KKP...

 

 

 

Potpuno realno, ipak je to bio Greatest Moment... on MWill-ovo je bilo vise momenata 😄

Bez zezanja, taj Kecmanov kos je antologijski i svakako ce biti pamcen, ne samo u crveno-crnim pricama, vec generalno kosarkaskim, sirom regiona. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki John Terry said:

Pa realno, nista i ne moze da se uporedi sa tim kosem.

 

Ja kao zagrizen cigan sam divljao od srece kada sam video kako kroasani slave svoj poraz jedno 15 sekundi pre nego sto su skontali sta se desilo 🙂

 

Moze, kos Nolana Smitha. :lol_2:

 

Sala mala, bez ljutnje. :classic_biggrin:

 

 

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih moderaciju ako može da provetri ovde. Stvarno bi mogli zvezdini navijači da se malo raziđu. Prostouma smo čekali juče da se pojavi, njega još uvek nema tako da nema potrebe da uznemiravamo dobre komšije.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...