Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 minutes ago, kendrick said:

Pripremio sam se na ovakav rasplet situacije, ali i dalje je gorak ukus zbog svega sta je ova ekipa Partizana uradila do marta i na sta je bila spremna.

Ono na sta se, pak, nisam pripremio, jeste horda razgoropadjenih komsijatm, bilo na ovom forumu bilo na drugim mestima. Ispostavilo se da je sreca koju su dobili COVIDČOVIĆ-19 outbreakom u sportskom smislu ipak ostala u senci ever-lasting potrebom da se naslade crno-beloj nesreci. Imajuci na umu kako je izgledala njihova sezona, poprilicno iznenadjenje, moram priznati.

Popravljeno.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

Praštajte komšije...sa bespuća vajbera stiže solidna zajebancija

 

  Reveal hidden contents

Image

 

Kvalitetan sadrzaj :classic_biggrin:

 

5 minutes ago, Cooper said:

Na kraju smo osvojili sve što se moglo ove sezone i naše vitrine su punije za 2 nova trofeja.

Osećam da će sledeća sezona biti još uspešnija.
 

Takoe! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoe Bg said:

 istrpimo sto tovare klub zbog Ostojinih debilizama. 

 

Zašto bi bilo ko morao da trpi nezanimljive trolere koji prosipaju frustracije?  To sve može da se pobriše. 

 

Osim ovog mima sa Dancing funeral, to mi je realno zabavno 😄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjaol said:

 

Zašto bi bilo ko morao da trpi nezanimljive trolere koji prosipaju frustracije?  To sve može da se pobriše. 

 

Osim ovog mima sa Dancing funeral, to mi je realno zabavno 😄

Nisam mislila nuzno na lokalne trolove (plus je brisano svasta), vec sto nam klub trpi blamove zbog budale :classic_biggrin:

 

Kvalitetnu sprdnju uvek podrzavam. :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

a jbt :lol_2:

 

Zajebanciju na temu Ostojine, ne daj boze, smrti zbog odluke EL

 

Ma ne znam sta predstavljaju ova cetvorica u pozadini. :classic_huh:

 

Nema veze, izguglao sam 'Dancing funeral' i sad je jasnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene apsolutno očekivani rasplet. Jednostavno, momenat u kojem je sezona prekinuta, sa rastom forme, obezbeđivanjem prvog mesta u svim takmičenjima, je jasno govorio da sve što se desi, može biti samo na našu štetu. Da ne pričamo o "stanju" nekih od protivnika.

 

Videćemo koliko kapaciteta ima da se makar pokuša ponoviti ovako dobra priča. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nama ide na ruku to što su nam ugovori niži i manje smo izgubili love od konkurencije.

Tako da će, ako sve ostane kao prolog leta, razlika između budžeta u odnosu na najbogatije ABA i EC timove biti manja.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Igor028 said:

Sad je pitanje ko ce ostati od ovog rostera kod vas. A zar Virtus nije vec sredio neku divlju kartu, jos na pocetku ove sezone se pricalo da su sigurni za sledecu sezonu EL.

 

U sustini su produzeni ugl svi znacajni igraci. Pitanje je jos za Voldena i Gordu. Ako zadrzimo i njih, puna kapa.

 

Pejdz

Jare

Zagor

Mozli

Trifa

+gorda

+volden

 

+raša

 

Da ovi igraci udju u novu sezonu sa nama, ja presrecan. Naravno, bez Trinkija je sve uzalud.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da Gorda ide, ja se ne bih mnogo bunio. Jeste da nas je u dosta situacija vadio, ali znao je i da zestoko zaglavinja.

Ovako ja vidim sastav za sledecu sezonu:

Volden ili Gorda, plej (vraca nam se Ali?)

Jare, Stranica

Trifa

Zagor, Reding ili Angola (znam da ova dvojica nemaju ugovor, ali sto da ne, pogotovo Redzi)

Gospodin, Ra$a Tomas

centar, Zli, Jankela

 

Dakle fali nam 3 igraca (boldovano) da skroz popunimo roster, sto je stvarno odlicna pozicija. I ajde ako bas mora, jedan od Novica / Bircha

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da su se u klubu pripremali za ovu varijantu u pogledu sastava tima i trenera. Već se pojavljuju priče da je PAO zainteresovan za Trinkijerija..njegovim odlaskom vrlo lako bi moglo da se desi da i neki igrači požele da ih pustimo uz obeštećenje ili, ukoliko imaju fiksno obeštećenje ugovoru, da nas ni ne pitaju ništa.

Dakle, Trinki - zadatak broj jedan.

Od igrača, koliko sam ispratio, imamo produžene Pejdža, Zagorca, Jaramaza, Mozlija..Volden i Tomas imaju ugovore i za sledeću mada me ne bi čudilo da nekog od njih pustimo. Gordiću ističe i tu će biti pitanje šta dalje. Trifunović je tu. Novica verujem takođe da ostaje kao podrška sa klupe, a vrlo moguće i N.Janković kao taj neki 3. centar. Sa Makaduom smo se oprostili. Mislim da je ista situacija i sa Redingom zbog sklonosti ka povredama, iako je odličan igrač. Negde sam čitao da je Angola interesantan našima na duži rok i deluje mi realno, pogotovo sada kad igramo opet EK, da on ostane. Rokada Birča-Mačvan bi bila OK. Izgubili bismo malo na šutu za 3, ali bismo dobili sve drugo plus više opcija za niske petorke. Ukoliko Tomas ostaje, a jedan iz dvojca Volden/Gordić odlazi mislim da bi nam još samo jedna solidna petica uz jednog beka radila posao da održimo nivo iz ove sezone. Dakle, ne bi trebalo da bude previše pretumbavanja što sam već komentarisao da mi se sviđa.

 

Ovaj tim nam je ostao dužan (ne svojom krivicom) i mislim da će naredna sezona biti još posećenija u hali (kada budu otvorili tribine). Šteta je samo što nismo mogli da vidimo kako bi izgledao završetak ove sezone.

Moram malo i oko Ostoje - naravno sam pao sam se ubio, ali ne mogu ja baš sve da mu zamerim. On je radio i izjavljivao neke stvari prosto da bi predstavio KKP kao ozbiljnu organizaciju koja se eto sprema za nastavak sezone na terenu, ugovora igrače za sledeću godinu itd. Sve u svemu da pokaže spremnost KKP-a da bude konkurentan učesnik u EL, ukoliko bi dobio priliku da učestvuje. E sad što je to začinjeno naprednjačkom glupošću jbg..na to smo nažalost osuđeni dokle god je cela zemlja pod njihovom okupacijom...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pendulum said:

Nadam se da su se u klubu pripremali za ovu varijantu u pogledu sastava tima i trenera. Već se pojavljuju priče da je PAO zainteresovan za Trinkijerija.

Ma to je naka internet budala pustila buvu...

 

 

 

Neverovatno koliko bednika ima tamo i čime se ljudi bave.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cooper said:

Ma to je naka internet budala pustila buvu...

 

 

 

Neverovatno koliko bednika ima tamo i čime se ljudi bave.

Pa i ti non stop izmišljaš "vesti" tako da nema neke razlike između tebe i ovog okorelog.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Čović treba da zastupa Srbiju u pregovorima oko priključenja u EU. Primili bi nas preko reda, za zelenim stolom....a onda bi nas primili i u NATO, pa u Ujedinjenu Federaciju Planeta, pa u Galaktičku Imperiju...

 

prvo organizovao 5g koronu, onda nagovorio sve klubove da batale takmičenje. maistor.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Čović više dobio evroliga za zelenim stolom, nego na terenu...
Nevertheless, mi treba da se okrenemo nasoj ekipi i treneru i da pokusamo da sacuvamo jezgro tima.
Zvezda uz svu EL mora opet u totalni rebuild, a ostaje im i pitanje trenera, tako da nece njima biti easy money sezona.


Za tim se slazem, ali za trenera nam je itekako easy many, svako je bolji od Sakote.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tri meseca je trajala hajka grobara "Partizan u EL, Partizan u EL..."

i isto toliko je trajala hajka cigana "Da se reši na terenu, da se reši na terenu..."

 

Sad im je sve potaman iako se ništa ne rešava na terenu i baš im je do jaja

da ovde postavljaju NČ kako se kezi i potiskuju očajne igre koje su većim delom 

propale sezone prikazivali, sa nadom da će u play-offu sve volšebno preokrenuti.

 

Nama ostaje da sve krenemo ispočetka, sa nadom da će se najbolji deo ekipe

očuvati, pojačati i da 'emo nastaviti gde smo silom prilika stali ove godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako nista, makar EL nije doneo nikakve rectum-derived odluke, vec jednostavno uradio reboot. Nema se sta prigovoriti.

 

Nastavi da treniras i cekas da padne vlast, pa za dekadu-dve eto nas opet tamo gde pripadamo.

 

U medjuvremenu, ajmo crno-beli!

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...