Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Nadam se da će dobiti oproštaj kakav zaslužuje kada sve ovo prođe...jedan od najautentičnijih likova sa naših tribina koji je, uz sve probleme koji su ga pratili, iskreno, nemerljivo i do kraja života voleo sve što ima veze sa JSD Partizan.

Počivaj u miru Mišo!

  • Like 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Skyglider said:

Pokoj mu duši, izgleda da nije živeo u nekim sjajnim uslovima 

 

https://sport.blic.rs/fudbal/misa-tumbas-umro-kod-kuce-partizan-navijac/8htjvrf

 

Nije, ali mislim i da je ta slika stara. Nakon što se saznalo da ne živi u sjajnim u uslovima, navijači su se organizovali i sredili mu kuću koliko su mogli, tako da mislim da je ova slika bila pre tog sređivanja, koje je bilo pre nekoliko godina. 

Sećam se kad sam bio mali da sam gledao neku emisiju o Boka Juniorsima. Između ostalog, jedan deo emisije bio je posvećen jednoj ženi koja je živela na Bombonjeri i bila najpoznatiji navijač BJ. Tu su govorili o toj ljubavi, kako je njoj Boka sve. Tad sam polako počinjao da ulazim u crno-beli svet, pa sam imao neki osećaj ljubomore, kako je Boka "bolji" klub jer ima nekog ko toliko neizmerno voli taj klub i kako praktično živi od Boke i za Boku.

Kasnije sam saznao za Mišu.
Počivaj u miru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tuga, neka mu je laka zemlja.
Pre desetak godina igrali mi Cigani gore na brdu i sad nemam pojma zašto ali znam da smo nešto protestvovali, kao bili 15 min na utakmici pa svi napustili stadion i napravili korteo do valjda sedišta FSS, ne sećam se tačno.
Elem tu negde kod sajma čekao Miša gradski bus. Ni jedna ružna reč nije bila upućena, po neki aplauz i dobacivanje tipa de si Mišo... Mnogi bi od njega trebali puno toga da nauče o ljubavi i vernosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, uvrnuto said:

Sećam se kad sam bio mali da sam gledao neku emisiju o Boka Juniorsima. Između ostalog, jedan deo emisije bio je posvećen jednoj ženi koja je živela na Bombonjeri i bila najpoznatiji navijač BJ. Tu su govorili o toj ljubavi, kako je njoj Boka sve. Tad sam polako počinjao da ulazim u crno-beli svet, pa sam imao neki osećaj ljubomore, kako je Boka "bolji" klub jer ima nekog ko toliko neizmerno voli taj klub i kako praktično živi od Boke i za Boku.

Kasnije sam saznao za Mišu.
Počivaj u miru.

Bilo je toga i kod nas, pre Miše. Ako već nisi, potraži tekst i klip od par minuta o Radmili Vojinović Kevi. Urađen je i mural njoj u čast.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoć na SK

Partizan - Real, sezona 2011-2012

 

Ejsi Lo, Kec, Pekmen, Macvan, Lucic, Gagi...

 

navijah i nervirah se k'o da je uživo...

mal' ne zaplakah kad dobismo pola koša

verovatno sam i onda pustio suzu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...