Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 minutes ago, Cooper said:

Oni su poslednju utakmicu pošteno izgubili krajem prošlog veka.

 

Šta oni pišu najmanje je bitno

 

Super je to, nego bi ti recimo mogal ubuduce da se uzdrzis od prenosenja Tegeltijinih i slicnih umobolnih postova sa soc mreza, poput ove poslednje najave sastava sudijskog tima. U najmanju ruku sada izgleda smesno nakon svega sto smo vcrs videli, a i stvarno sam vise na ivici strpljenja za te stvari ovde po topiku.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam bio usamljen (il sam se prepirao sa @realno *w ili smo nas dvoje jedini bili u pravu ne secam se :-) ) kada sam pricao da je Markus Pejdz cista dvojka

i da od njega mozete da dobijete dosta kada ga sklonite sa pozicije koja mu ne odgovara. Na vasu srecu prihvatio je sugestiju i ove sezone radi sve kako treba. 

nema vise besplatnih saveta za vasu upavu...

 

 

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
  • Thanks 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

ubuduce da se uzdrzis od prenosenja Tegeltijinih i slicnih umobolnih postova

Izvni druze a koga smemo da prenosimo?!

Daj i da tegeltiju zabranimo pa ce napokon zavladati mir!

Necu sad da sirim temu, uzivajmo u ovoj noci i osvojenom trofeju

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma Punterov faul je ocigledan, decko je krajnje glupo odgurnuo cuvara. Onaj Beronov faul je kriminal.. Kao i bacanja za Woldena koji se sam oklizne i jos par situacija.. ali jbg sami smo sebe pobedili i pored sudija imali smo mec i prokockali sve. 

Svaka cast na pobedi, i nadam se da se srecemo u finalu ABA lige da vam se oduzimo😁

Link to comment
Share on other sites

Kako sad očigledan?
Sad ide sve tokom kao prošle godine kad je Beron povukao Lendejla.

Prvo nije faul, pa onda jeste, ali se ne svira na kraju, pa treće ok, faul je, svira se i na kraju, ali ono ranije jednom kada...

Grešaka je bilo 26, 14 na našu štetu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Igor028 said:

Ma Punterov faul je ocigledan, decko je krajnje glupo odgurnuo cuvara. Onaj Beronov faul je kriminal.. Kao i bacanja za Woldena koji se sam oklizne i jos par situacija.. ali jbg sami smo sebe pobedili i pored sudija imali smo mec i prokockali sve. 

Svaka cast na pobedi, i nadam se da se srecemo u finalu ABA lige da vam se oduzimo😁

 

Možda tebi. Pejdž ga je obgrlio sa obe ruke, ograničio mu kretanje a kad je Panter pokušao da se pomeri i izvuče, Pejdž padne, a smrad u narandžastom jedva čekao da dosudi faul u napadu. Eno Beron kaže da se sam Pejdž smejao posle te odluke. Čak i da je bio faul Pantera, a nije, takvi kontakti se ne sviraju u poslednjim sekundama, osim tendenciozno.

 

Jeste, Beron je napravio 3 koraka prošle godine i meni uopšte nije bilo drago posle takve pobede, kao velikom navijaču CZ, ali ovaj "faul" nad Pejdžom vam je lično Danilović dosudio...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Sad hladne glave da vam čestitam kup i poželim reprizu prošlogodišnje sezone :kece:

 

I da kažem da mi je drago da vidim da je i kod vas slična situacija kao i kod nas prošle godine kod Beronovog užičkog kola u reketu, neki se sprdaju, neki se prave toše a neki kažu da vam je suđenje ipak bilo naklonjeno, posebno u finišu meča.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro grobarijo! :)

Što se tiče utakmice, posle trojke Davidovca vjerovao sam dovoljno da ostanem uz televizor do kraja, i nisam bio jedini kako se ispostavilo na kraju.

Nije se umiralo u ljepoti ali je borbenost na terenu sa obje strane bila kao malo kad u istoriji. Svaka čast za obje ekipe, ostavili su na terenu apsolutno sve.

Naklon do poda, bio sam na ivici da se složim na pod kao metar drva i ne žalim ni zbog čega.

Dame i gospodo, košarka. Esencija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Prošle sezone je bila ista situacija.
Mogli smo do brejka u polufinalu ABA i onda je mentol Gagić napravio glup faul.
Niko tu nije krivo sudije.
Tako je bilo i sinoć.

Samo je reakcija navijača u skladu sa poznavanjem pravila i objektivnijem pristupu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...