Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Meni je i dalje cudno da se ljudi nadaju da ce zagor ne znam sta... kad cujem "sad ce on da se digne", "da ga sacekamo jos", "e sad ova trojka ako ga ne podigne", "a kad je oduzeo loptu"... decko je otisao u neki kanal i caooo nek je i dobar momak i grobarcina i saigrac i sve ok ali to je to

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki pepe said:

Nemoc da rijesi Ficka ledjima je hajlajt veceri.

Vec duzi period ne moze nikoga da rijesi ledjima.

Protiv Pefija je to izgledalo pomalo tuzno.

Sad kad sam ovo napisao da dodam da je za mene sinoc odigrao pristojnu tekmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Markus veceras ide na 20+ , vi smislite ostalo ne mogu ni ja sve 😋

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Zagorac je sinoc imao dva aleyoop dodavanja za Mosleya koja ne da nisu bila dodavanja za zakucavanje nego ogroman napor Mosleya da sacuva te dve lopte u igri. Umetnost je poslati toliko losa dodavanja.

 

Da, jedno ono kad je prikucao iza leđa, a nije trebalo tako da bude i drugi put kad nije uspeo, jako slična pozicija.

 

Ako nam šut bude na nekom normalnom nivou, odlučivaće skok. Na prošlom derbiju smo se raspali u skoku.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, realno *w said:

 

Da, jedno ono kad je prikucao iza leđa, a nije trebalo tako da bude i drugi put kad nije uspeo, jako slična pozicija.

 

Ako nam šut bude na nekom normalnom nivou, odlučivaće skok. Na prošlom derbiju smo se raspali u skoku.

Ne, ne, bas dva dodavanja, oba su bila pri kraju utakmice. Ono sto je Mosley pikucao iza ledja je standardno neuspesan pokusaj Zagorca da zavrsi u reketu iz kontakta i ofanzivni skok Mosleya.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ranzo said:

Meni je i dalje cudno da se ljudi nadaju da ce zagor ne znam sta... kad cujem "sad ce on da se digne", "da ga sacekamo jos", "e sad ova trojka ako ga ne podigne", "a kad je oduzeo loptu"... decko je otisao u neki kanal i caooo nek je i dobar momak i grobarcina i saigrac i sve ok ali to je to

Zato što nije u pitanju Birča koji nikad nije ni igrao košarku pa da nemaš čemu da se nadaš.

 

Kako vreme odmiče, sve je manja šansa za Zagora, ali eto, aj da se nadamo, lepo je čekati nešto dobro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...