Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 minute ago, Isiah said:

Hteo bih da pohvalim humanitarni rad KK Partizan koji je pomogao Covic Jr da prevazidje probleme sa sluhom koje je imao tokom vecerasnje utakmice.

Realno nema niceg pohvalnog ni u onim skandiranjima ni u njegovim kreveljenjima. Covek ima gen na caleta da ne zna kad da iskulira, pa to ti je.

Link to comment
Share on other sites

Inace, cini mi se da Tomas generalno profitira kada ima vise loptu u rukama. Losa forma, sve ok, ali mi ovo deluje kao neophodan faktor u njegovoj rehabilitaciji.

 

Rade nazalost ne moze da resi Covica na niskom postu. Samo linc, silovanje, nasilje kod njega, sto ce reci lutrija sa opadajucim sansama da izvucemo dobitni loz kada bude bilo bitno.

 

Utisak veceri, prestravljenost novinara Bogunovica na TV. Neprijatno.

Link to comment
Share on other sites

Generalno, tesko da se veceras moze sta dobro izdvojiti osim Mosley-a koji je standardan i McAdoo-a koji mi se bas dojmi.

 

Mislim da je ova utakmica pokazatelj, da brat Rashawn mora da dobija puno lopti dole. Uz Novicu je jedini koji moze ledjima i uz to je mnogo pokretljivji od istog. Ume i levom i desnom rukom sasvim ok da zavrsi, a i da udeli povratni pas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja za početak da pohvalim Birču  (kuc kuc u drvom, trčim tri kruga oko zgrade, pljujem usput i lupam glavom o drvo)

 

Skor pa bez greške, 2 trojke, 2 dobro istrčane kontre, 3 kokova u napadu, -/+ finih +10. Da je dao onaj jedan poluzicer iz of. skoka, rekao bih čak i perfektna partija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Isiah said:

Inace, cini mi se da Tomas generalno profitira kada ima vise loptu u rukama. Losa forma, sve ok, ali mi ovo deluje kao neophodan faktor u njegovoj rehabilitaciji.

 

Da, baš to. Držati u igri, trpeti ako treba, doći će na kraju do nekog makar solidnog poenterskog učinka, skokova...

 

Quote

Rade nazalost ne moze da resi Covica na niskom postu. Samo linc, silovanje, nasilje kod njega, sto ce reci lutrija sa opadajucim sansama da izvucemo dobitni loz kada bude bilo bitno.

 

 

Radetov decision making je među najgorima koje sam ikada gledao. Voleo bi da u nekoj naprednoj statistici vidim broj poena u posedima nakon njegovog ofanzivnog skoka. Kolika god gužva bila, on se baca na koš, u trojicu, to je redovno čista kontra.

 

I "lutrija" i jeste najbolji naziv za njegovu igru. Ovo je danas bio skoro pa onaj najpozitivniji scenario, a i tu je bilo gomila gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...