Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

23 minutes ago, jedibojan said:

Znas mozda kad? Cemu onda Angola?

bahacenje style..:default_coffee:

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Skup trening.

 

Speaking of, posto je Birca out, da li ce se Andrea napokon smilovati Pejnersu veceras? Ili je u pitanju zaista mind game oko raskida ugovora, pa cemo pre igrati za 7 igraca u rotaciji nego dati njemu minute.

 

Ako ih veceras ne dobije, definitivno je to to.

pejners nije ni prijavljen za cup, ispavite me ako gresim...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, n4l1m said:

pejners nije ni prijavljen za cup, ispavite me ako gresim...


Nije, imamo 4 stranca. Volden, Tomas, Makadu i Mozli. 

Ne znam kakav to može biti mind game oko raskida ugovora. Ostalo mu još 2, 3 plate da primi  i to ako bi se nešto raskinulo sigurno ih se ne bi odrekao u potpunosti, eventualno nešto da se umanji.

Link to comment
Share on other sites

Ma pejners je tu jer ne zeli da popusti ni pedalj tj zeli da mu se isplati svaki evro iz ugovora a ne neki sporazumni raskid gde bi ipak morao neceg da se odrekne

 

Ono juce je bas bilo ocajno ako se veceras ne probudimo fmp ce nas rutinski odraditi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta se dešava iza kulisa, mogu samo da pričam o onom što sam vidio svojim očima, a to je da je Peiners na svakom treningu, na utakmicama daje podršku saigračima, pjeva sa navijačima, pojavljuje se na raznim promocijama i u svakom slučaju se profesionalno ponaša. Zato ne razumijem odluku da mu se ne da ni minuta, pogotovu što svi znamo da se radi o igraču koji ima dosta kvaliteta i za koga mislim da bi do sad, da je igrao, kliknuo sa ekipom mnogo bolje nego što će Angola ikad.

Ali to je samo moje mišljenje jbg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta se dešava iza kulisa, mogu samo da pričam o onom što sam vidio svojim očima, a to je da je Peiners na svakom treningu, na utakmicama daje podršku saigračima, pjeva sa navijačima, pojavljuje se na raznim promocijama i u svakom slučaju se profesionalno ponaša. Zato ne razumijem odluku da mu se ne da ni minuta, pogotovu što svi znamo da se radi o igraču koji ima dosta kvaliteta i za koga mislim da bi do sad, da je igrao, kliknuo sa ekipom mnogo bolje nego što će Angola ikad.

Ali to je samo moje mišljenje jbg.

I ja bi za 20k evra mesecno sve ovo radio.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...