Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Ne znam sta se htelo sa ovim kolumbijskim Kobijem. Moze da donese dozu nepredvidivosti kada krene stani-pani a protivnici nas zatvore. A moze i da razjebe hemiju i celu organizaciju.

Pa kome sta draze 🙂

 

I bez zajebancije, mislim da je trebalo da probamo sa Paunicem, za to malo vremena bi mogao da popuni 10-ak minuta, a domaci igrac.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se deo za Angolu, ali Paunić? 😄

 

Pa ja sam se iznenadio juče kad sam čuo da je došao u Megu, mislio sam da ne igra vipe uopšte. Znam da je imao ozbiljnih zdravstvenih problema, a ne mogu da nađem podatak da je on odigrao neku tekmu u zadnje 2 godine?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki Marvini said:

 

A ovo znas kako tacno?

 

Mislim, ni ja ga nisam gledao u tom Iranu, ali sto da ne benefit of the doubt?

 

 

17/18 je igrao u Tofašu, vrlo neuspešno. Posle toga povrede, problemi sa zdravljem, ogromna pauza, pa to igranje u Iranu, a na netu nigde ne postoji podatak da je tamo odigrao ijednu tekmu. 

 

Eto daj bobe da grešim, da on može još nešto izvuče, ali stvarno mi ne deluje tako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako, sto se Angole tice, salu nastranu, na osnovu FSU dana - nikakvu posebnu defanzivu ne ocekujte, u najboljem slucaju je prosecan. Doduse, kad je u fokusu pas disrapsn je odlican i ume tako da otvori parket i sebi i drugima. U onoj ekipi je ravnopravno delio protagonizam sa Coferom i Mannom. Solidna spot-up prangija, umeo da izrudari i optrci za tu poziciju, neke kreatorske sposobnosti za druge poseduje mada je u cudnjikavom sistemu kod Hamiltona gde je tesko definisati bas uvek sta je cija uloga. Voli te neke cudne naskoke i da baca floatere iz nelogicnih pozicija. Igrac s kraja rotacije, a postavlja se pitanje mora li bas i tu stranac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ovako, sto se Angole tice, salu nastranu, na osnovu FSU dana - nikakvu posebnu defanzivu ne ocekujte, u najboljem slucaju je prosecan. Doduse, kad je u fokusu pas disrapsn je odlican i ume tako da otvori parket i sebi i drugima. U onoj ekipi je ravnopravno delio protagonizam sa Coferom i Mannom. Solidna spot-up prangija, umeo da izrudari i optrci za tu poziciju, neke kreatorske sposobnosti za druge poseduje mada je u cudnjikavom sistemu kod Hamiltona gde je tesko definisati bas uvek sta je cija uloga. Voli te neke cudne naskoke i da baca floatere iz nelogicnih pozicija. Igrac s kraja rotacije, a postavlja se pitanje mora li bas i tu stranac.

 

 

200.webp

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Malo nas je poremetila povreda Birče, loše smo šutirali, ali smo na kraju na klasu Zagorca, Voldena i Tomasa lako priveli meč kraju.

 

Sutra FMP, ozbiljna ekipa, skupi i iskusni, nekoliko proverenih EL igrača, reprezentativaca, bivši igrači Reala, Partizana, Zvezde, Dačke...

Biće na 1 loptu.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Malo nas je poremetila povreda Birče, loše smo šutirali, ali smo na kraju na klasu Zagorca, Voldena i Tomasa lako priveli meč kraju.
 
Sutra FMP, ozbiljna ekipa, skupi i iskusni, nekoliko proverenih EL igrača, reprezentativaca, bivši igrači Reala, Partizana, Zvezde, Dačke...
Biće na 1 loptu.
Samo da sve prođe u sporCkoj atmosferi i fer navijanju, kako sutra,tako i u finalu.
Nek bolji uzme trofej ,a pobedi košarka i fer plej.
7b0b0f9000c14cfcae77e8678df1c81d.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...