Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Kolega sa foruma @Mairosu je intervjuisao Dejva Dufora koji priča o atmosferi na NBA utakmica. 


Verovatno ne mislite o takvoj kakvu je on opisao kada pričate o NBA atmosferi. 
Kao što i on kaže mi smo daleko od takve atmosfere i drago mi je zbog toga. Ali to ne znači da podržavam seljačku atmosferu koja se s vremena na vreme desi na našim utakmicama, baš naprotiv. 

 

Meni prija atmosfera i kada nema organizovanog navijanja, kada se nagradi aplauzom dobro probijanje bloka našeg odbrambenog igrača, kad se skandira Mozliju zbog atraktivnog poteza i dobre odbrane, kada se nagrade Novica i Rade za neko bacanje, pa čak i kad se da aplauz kad neko smiri napad. Prija mi atmosfera u kojoj ljudi gledaju šta se dešava na terenu. A u takvoj atmosferi, i kada nema najvernijihtm, nikad ne izostane ni po koja pesma, uglavnom Volim ga ili Ima jedan tim, jer je tako najlakše aktivirati više tribina da peva i to ne samo nakon dobrih poteza, već i kad je ekipa u kanalu, pa da se pogura. 

Naravno, najlepše bi bilo kad bi sve to bilo začinjeno nekim kopom i pesmom bez prestanka. Naravno uz odabrani repertoar.
Ali s obzirom na njihovu ružnu prošlost(misleći na incidente koje su pravili i mnoge druge performanse), pa i na izgled tribine, repertoar pesama, ljudi će nastaviti da ih bojkotuju(osim u pojedinim momentima) do nekih lepših vremena (i pesama).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Ranzo

Imaš ozbiljan problem sa logikom, ako smatraš da napušavanje bilo koga i čega, utiče da atmosfera bude bolja ili lošija. Bio sam na Cedeviti, bila je odlična atmosfera, a bukvalno 90% hale nije ebalo 2% šta pevaju oni u onom jedinom preostalom "kopu". Ok, ako povedu neku normalnu pesmu, pridruže se ostali, ako krene neko smaranje tipa "pali drugovi" i ostalo, ćao, zdravo. Šta više, tih 90% gledaoca zviždi kad su ovi u napadu pa se oni kukavci ni ne čuju.

 

Jednostavno je, dobra atmosfera je dobra atmosfera, nebitno o čemu ljudi pevaju. 

pricao sam generalno o atmosferi a ne o pesmama koje se pevaju, ono kad kazu domaci teren - ali domaci teren na koji ja mislim je bas ono sto smo imali tamo negde druga polovina nase dominacije nekoliko godina pre pariza i koja godina posle, imao si tribinu koja je daleko bila od idealne ali znatno bolja nego ovo danas, ovo danas je bas tuga, plus si imao ostatak hale koja je pratila grupe, bilo je tekmi gde je atmosfera bila tako jaka "da si mogao nozem da je seces" , i koliko god to nekom zvucalo besmisleno ja sam ubedjen da je taj domaci teren bio bitan faktor u nasim pobedama nad mnogo skupljim timovima naravno ni najmanje ne umanjujuci doprinos nasih igraca i klupe

naravno to je samo moje misljenje i svestan sam da vecina ne misli tako pogotovo na ovom forumu, mislim da je glavna razlika sto ja verujem da su za dobru, pravu atmosferu, znaci onaj domaci teren na koji mislim, grupe su neophodne tj potrebna je sinergija izmedju navijackih grupa i ostatka hale

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...