Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

8 hours ago, realno *w said:

 

Pa mi nemamo problema sa strancima za kup.

 

Za KLS bi imali, ako se Reding oporavi, ali to već nije toliko bitno.

 

Što se ovog zadnjeg dela tiče, da slažem se, ako je to makar mali i dobar znak da ostaje, super.

 

 

Zaboravio si da se i Gordić vodi kao stranac. Povreda je sprečila da bude u kombinaciji za kup. 

 

Pretpostavljam da će se srediti pasoš Mozliju do KSLS.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ako Igokea krene u rasprodaju kao što se priča ja bih probao da dovedem Dalibora Ilića na višegodišnji ugovor. Domaći igrač, odličan potencijal, za KLS će biti dobar u pvoj sezoni.

Odavno hoću da pitam vaskoliko forumaštvo, kakvo vam je mišljenje o Daliboru Iliću?

Iz njegove generacije (Pecarski, Trifa...), on mi se najviše dojmio

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ako Igokea krene u rasprodaju kao što se priča ja bih probao da dovedem Dalibora Ilića na višegodišnji ugovor. Domaći igrač, odličan potencijal, za KLS će biti dobar u pvoj sezoni.

 

Hm, ne znam koliko je to realna opcija. On je Miškov igrač... 🤔

Link to comment
Share on other sites

Ima ljudi pa i u nekom ovakvom tekstu vide nešto loše i pogrešno kad je u pitanju odnos dva kluba. A ustvari je greota da je granica pristojnosti toliko niska u zadnje vrijeme da se nakon svakog derbija koji protekne bez nekog incidenta mora posvetiti članak poput ovoga.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

D'izvines, ali ako moram da biram izmedju NBA navijaca i "sisaj zvezdo/covic vesna...", biram NBA atmosferu.

 

Ipak, idealno navijanje u mojoj knjizi je skoro pa ostvareno u nedelju. Skoro. Ne mogu opisati kakav transfer blama dozivim svaki put kada igramo sa xy timom, a onda se zaori "sisaj zvezdo". Kao sto je bilo u 2 navrata i u nedelju. Plus odaje se pocast kapitenu za rekord i krece da se ori "silovo si zvezdu novice"....totalno potonuce 

Edited by Alex_Serbia
  • Like 15
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

D'izvines, ali ako moram da biram izmedju NBA navijaca i "sisaj zvezdo/covic vesna...", biram NBA atmosferu.

Samo sto nba atmosfera nije prednost domaceg terena... jbg ja se najezim kad igra partizan a cujem skripu patika istina najezim se i za minut cutanja mutavom !

Jbm li ga, da nam tribina nije otisla u q kao sto jeste pa onda neki spoj grupa i kosarkaske publike e to je vec domaci teren, nesto tako smo imali onih par godina pre odlaska u pariz...

Sve ima svoje prednosti i mane ali ne bi voleo nikakav nba nego urlaj stokoooo zvizdi, pevaj, skaci, tapsi, raduj se, tuguj, psuj...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ranzo said:

Samo sto nba atmosfera nije prednost domaceg terena... jbg ja se najezim kad igra partizan a cujem skripu patika istina najezim se i za minut cutanja mutavom !

Jbm li ga, da nam tribina nije otisla u q kao sto jeste pa onda neki spoj grupa i kosarkaske publike e to je vec domaci teren, nesto tako smo imali onih par godina pre odlaska u pariz...

Sve ima svoje prednosti i mane ali ne bi voleo nikakav nba nego urlaj stokoooo zvizdi, pevaj, skaci, tapsi, raduj se, tuguj, psuj...

More, ti  da navijes onaj sat d`ustanes na vreme, znas.:default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ranzo said:

Samo sto nba atmosfera nije prednost domaceg terena... jbg ja se najezim kad igra partizan a cujem skripu patika istina najezim se i za minut cutanja mutavom !

Jbm li ga, da nam tribina nije otisla u q kao sto jeste pa onda neki spoj grupa i kosarkaske publike e to je vec domaci teren, nesto tako smo imali onih par godina pre odlaska u pariz...

Sve ima svoje prednosti i mane ali ne bi voleo nikakav nba nego urlaj stokoooo zvizdi, pevaj, skaci, tapsi, raduj se, tuguj, psuj...

 

7 000 ratnika iz duse glasno vicu!
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, ranzo said:

Samo sto nba atmosfera nije prednost domaceg terena... jbg ja se najezim kad igra partizan a cujem skripu patika istina najezim se i za minut cutanja mutavom !

Jbm li ga, da nam tribina nije otisla u q kao sto jeste pa onda neki spoj grupa i kosarkaske publike e to je vec domaci teren, nesto tako smo imali onih par godina pre odlaska u pariz...

Sve ima svoje prednosti i mane ali ne bi voleo nikakav nba nego urlaj stokoooo zvizdi, pevaj, skaci, tapsi, raduj se, tuguj, psuj...

 

Objasnio je čovek još ranije poentu:

2 hours ago, 21Barkley said:

U tome i jeste problem, što nam se veštački u svim oblastima života postavlja izbor između dve krajnosti  kojima je lako naći manu, pa se iscrpljujemo u bezveznim raspravama, dok kreatori takvog stanja trljaju ruke.

 

 

Ranzo

Imaš ozbiljan problem sa logikom, ako smatraš da napušavanje bilo koga i čega, utiče da atmosfera bude bolja ili lošija. Bio sam na Cedeviti, bila je odlična atmosfera, a bukvalno 90% hale nije ebalo 2% šta pevaju oni u onom jedinom preostalom "kopu". Ok, ako povedu neku normalnu pesmu, pridruže se ostali, ako krene neko smaranje tipa "pali drugovi" i ostalo, ćao, zdravo. Šta više, tih 90% gledaoca zviždi kad su ovi u napadu pa se oni kukavci ni ne čuju.

 

Jednostavno je, dobra atmosfera je dobra atmosfera, nebitno o čemu ljudi pevaju. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...